Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Adventureland και Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ χθες βράδυ είδα το adventureland σπίτι.Καλή ταινία.Ναι η kristen stewart έπαιζε(φοβερή )και όχι μόνο.Έπαιζε και η margarita levieva.:)Κορυφαίες και οι δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Νονος III. Καταπληκτικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Lucky you
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
εγω η τελευταια ταινια που ηταν ηταν τωρα το καλοκαιρι με τις κολλιτες μου στο σπιτι μου τιτλος"5' ακομα",αλλα δεν μας κατα ενθουσιασε πιο πλ μας αρεσε μια αλλη που ειχαμε δει την πρωιγουμενη βδομαδα παλι σπιτι μου με τιτλο "μισσ με το ζορι" με την σανδρα μπουλοκ τελια ταινια ειναι η αγαπημενεη μου...!!!!:iagree:να δεν την εχετε δει δειτε την οπωσδηποτε ειναι τελια:no1:;):up::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Γενικά η τριλογία του Νονού είναι εξαιρετική με το Ι (περισσότερο) και το ΙΙΙ (λιγότερο).

Λοιπόν, θα πω τις τρεις τελευταίες ταινίες που είδα.

1) The Forgotten. Κλασσική B-movie που θέλει να διαλύσει τη λογική. Μια τρελή που έχασε το παιδί της σε υποτιθέμενο αεροπορικό δυστύχημα δεν μπορεί να ξεχάσει, ενώ ξάφνου ανακαλύπτει ότι οι φωτογραφίες του παιδιού τους, τα βίντεο κτλ. εξαφανίζονται μυστηριωδώς, σαν κάποιος να θέλει να την κάνει να ξεχάσει (ακόμη και ο άντρας της υποστηρίζει ότι δεν είχαν ποτέ παιδί). Τέλος πάντων, εκείνη θέλει να βρει την αλήθεια, και μετά η υπόθεση χαλάει.

2) I Know Who Killed Me. Βλακεία με την Lindsay Lohan. Λίγο για ρομάντζο το πήγε, λίγο για θρίλερ, τελικά φαρσοκωμωδία προέκυψε. Στη μέση παρέδωσα τα όπλα γιατί δεν καταλάβαινα τι στο &%$ γινόταν.

3) Easy Virtue. Καλύτερη των περιστάσεων και ευχάριστη, αλλά ως εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Η τελυταια που ειδα ηταν η " Illuminati ",ωραια ταινια.Με αρεσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
21. :iagree:
Καλή ήταν. Αρκετά καλή θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που είδα (χτες δηλαδή) ήταν το Batlle Royal,

Σύντομη περίληψη:
42 μαθητές τρίτης γυμνασίου στην Ιαπωνία μεταφέρονται σε ένα απομονωμένο νησί λόγω του νέου νόμου της κυβέρνησης επειδή υπάρχει βία στα σχολεία...
Εκεί στο νησί, δίνεται στον καθένα ένα τυχαίο όπλο και έχουν 3 μέρες για να σκοτώσουν ο ένας τον άλλο μέχρι να μείνει μόνο ένας που κερδίζει...


μια αμφιλεγόμενη ταινία που έχει δεχτεί πολλές κριτικές (οι μισοί
θεωρούν ότι είχε προτότυπο σενάριο ενώ οι υπόλοιποι την κατακρίνουν για την αλόγιστη βία μεταξύ εφήβων).

αν τη δείτε
τα συμπεράσματα δικά σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το ονομα μου ειναι Σαμ για 10η φορα. Πολυ ωραια ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Την επαιζε χθες στο τιβι??
Και γιατι δεν με ενημερωσε κανεις εμενα, ε?-.-'
Οντως υπεροχη ταινια Λενα.. μαγικη.(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Την επαιζε χθες στο τιβι??
Και γιατι δεν με ενημερωσε κανεις εμενα, ε?-.-'
Οντως υπεροχη ταινια Λενα.. μαγικη.(:

9 η ωρα στον Αλφα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Πρέπει να είδα τελευταία την ταινία "Το Κρυφτό" ("Hide and seek") με τους Robert De Niro και Dakota Fanning...
Τέλεια ήταν.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ω ναι πολυ ωραια ταινια και αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Γαμωτο Λενα, την εχασα.
Δεν το ελεγες πιο νωρις?-.-' =Ρ
Μαρια οντως, πολυ πολυ πολυ ωραια ταινια.:heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Ειδικά τότε που κατάλαβα ποιος ήταν ο περιβόητος Τσάρλι...
Δεν μπορούσα να το πιστέψω!
Respect!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ειδικά τότε που κατάλαβα ποιος ήταν ο περιβόητος Τσάρλι...
Δεν μπορούσα να το πιστέψω!
Respect!!!!:thanks:

To καλυτερο ηταν που η μικρη το ηξερε και προσπαθουσε να τον κανει να το καταλαβει απο μονος του. Εχει τρομερο ταλεντο το πιτσιρικι. Πλεον ειναι στην ηλικια μου. Θα γινει σπουδαια ηθοποιος. Μην μιλησω για την επικη σκηνη που την παειο πατερας να την σκοτωσει και μετραει. Εκει σε πιανει μια ανατριχιλαααα. Σκοταδι-φως και ολο πλησιαζει.(στο τελος λεω)
-----------------------------------------
Γαμωτο Λενα, την εχασα.
Δεν το ελεγες πιο νωρις?-.-' =Ρ
Μαρια οντως, πολυ πολυ πολυ ωραια ταινια.:heart:

Σορρυ βρε Λουκ-που να το ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εγώ είχα σκεφτεί ακόμη και τη γάτα πως ήταν ο Τσάρλι...:lol:Δεν μου πήγαινε με τίποτα το μυαλό για διχασμό προσωπικότητας του πατέρα.
Σε κάποια φάση το έχασα γιατί πήγα τουαλέτα (τί να κάνω δεν μπορύσα να κρατηθώ άλλο...:D)
Ο πατέρας τί έγινε στο τέλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγώ είχα σκεφτεί ακόμη και τη γάτα πως ήταν ο Τσάρλι...:lol:Δεν μου πήγαινε με τίποτα το μυαλό για διχασμό προσωπικότητας του πατέρα.
Σε κάποια φάση το έχασα γιατί πήγα τουαλέτα (τί να κάνω δεν μπορύσα να κρατηθώ άλλο...:D)
Ο πατέρας τί έγινε στο τέλος?

Πεθανε.
Η μικρη μεγαλωσε με την ψυχολογο(κατι τετοιο ηταν νομιζω αυτη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top