Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ice age 3. Καλούλι.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Underworld, Rise of the Lycans: Τα σπάει!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Underworld, Rise of the Lycans: Τα σπάει!!!!:jumpy:

Ήθελα να το δωω. Αλλά σκέφτομαι επειδή δεν έχω δειι τα άλλα χμμ..δεν ξέρω πόσα είναι, αν θα με δυσκολέψει να πιάσω το νόημα..Δηλαδή αν είναι μια συνέχεια μεταξύ τους..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια ούτε εγώ έχω δει τα προϊγούμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι ρε dude. Τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Οντως, ολη την ωρα γελαγα στην αιθουσα. Ακομα και σε ακυρα σημεια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasiathess

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Η τελευταια ταινια που ειδα ηταν ο χαρυ ποττερ και ο ημιαιμος πριγκιψ. Δε μου αρεσε καθολου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Χθες το βράδυ το "Make it happen" αλλά ρε γαμώτο ήταν πιο πολύ για κορίτσια...αλλά δνε πειράζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Οντως, ολη την ωρα γελαγα στην αιθουσα. Ακομα και σε ακυρα σημεια του.

Εμένα προσπαθούσε να μου κλείσει το στόμα η Ιωάννα, γιατί την είχα κάνει ρεζίλι με το γαϊδουρογέλιο μου. Μάταια όμως. Ακόμα και σε στιγμές που όλοι κάθονταν μουγκοί, εγώ γέλαγα. Γενικά, μόνο εγώ ακουγόμουν στην αίθουσα.

Η τελευταια ταινια που ειδα ηταν ο χαρυ ποττερ και ο ημιαιμος πριγκιψ. Δε μου αρεσε καθολου!!!

Πολλοί το λένε αυτό, και μάλλον δε θα πάω να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
η τελευταια που ειδα ηταν το "ερωτας αλα ελληνικα" !εχει κλεισει για διακοπες το δικο μας σινεμα και που να δεις ταινια!εχει το μονοπωλιο και κανει οτι θελει!:mad:μονο στην Κατερινη κλεινει το σινεμα για διακοπες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πριν 1 λεπτό τελείωσε και η ταινία "IRON MAN"!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Χθες ειδα το ''ΜΑΜΑ ΜΙΑ"...Λιγο καθυστερημενα βεβαια αλλα δεν πειραζει...

Μ αρεσε παρα πολυ..Βεβαια πολλοι που ξερω λενε οτι ειναι βαρετο με τοσα τραγουδια αλλα εμενα μ αρεσε πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Χθες ειδα το ''ΜΑΜΑ ΜΙΑ"...Λιγο καθυστερημενα βεβαια αλλα δεν πειραζει...

Μ αρεσε παρα πολυ..Βεβαια πολλοι που ξερω λενε οτι ειναι βαρετο με τοσα τραγουδια αλλα εμενα μ αρεσε πολυ..

Την είδα όταν βγήκε στο σινεμά. Κάθε άλλο παρά βαρετή μου φάνηκε. Προσωπικά, πέρασε ευχάριστα η ώρα μου. Εξάλλου, πώς να μην έχει τόσα τραγούδια; Μιούζικαλ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Όντως. Όταν πας σε μιούζικαλ περιμένεις να ακούσεις τραγούδια, όπως όταν πας σε κωμωδίες περιμένεις να γελάσεις. Τι περίμεναν δηλαδή, θρίλερ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ειδα το "Νονο II". Ωραια ταινια, λιγο κουραστικη (ισως να εφταιγε η ωρα που την εβαλαν, 2.30 τα ξημερωματα τελειωσε). Η πρωτη ταινια της τριλογιας παντως μου αρεσε περισσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chriszgr

Νεοφερμένος

Ο chriszgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σας περιμένουμε όλους την Τρίτη 25 Αυγούστου στα Village Cinemas στο The Mall στις 18:00 για να γνωρίσετε από κοντά τους ηθοποιούς της ταινίας και να απολαύσετε μαζί τους την επίσημη προβολή της στην Ελλάδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
εγω η τελευταια που ειδα ειναι το Harry Potter
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top