Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω πριν μια βδομαδα ειδα το i am sam σε dvd.υπεροχη κ πολυ συγκινητικη ταινια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το Ice Age 3 σε 3D- αξιζε, ηταν απιστευτη αισθηση το 3D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εγω πριν μια βδομαδα ειδα το i am sam σε dvd.υπεροχη κ πολυ συγκινητικη ταινια...:(


Πράγματι,πολύ καλή και εμπνευσμένη ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
the hangover....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Χθες είδα:
Tropic Thunder: δε μου πολυάρεσαι.
Watchmen: αρκετά καλή μπορώ να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Είδα το MILK με την καταπληκτική ερμηνεία του Σον Πεν !!! Αν και το θέμα (όποιος το έχει ακουστά θα καταλάβει) με ξένιζε λίγο... !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
My Bloody Valentine.

εε,όχι καλό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
To Hangover, τπτ ιδιαίτερο με ελάχιστες στιγμές γέλιου..απορώ που όλοι την λένε ταινία της χρονιάς..Σιγά.

και εγώ το είδα αλλά δεν ξετρελάθηκα...ο αδερφός μου πάλι λέει ότι είναι΄από τις καλύτερες κομμωδίες..είχε γελιο αλλα λίγο παρατραβηγμένο...εγώ προσωπικά βαρέθηκα σε κάποια στιγμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
και εγώ το είδα αλλά δεν ξετρελάθηκα...ο αδερφός μου πάλι λέει ότι είναι΄από τις καλύτερες κομμωδίες..είχε γελιο αλλα λίγο παρατραβηγμένο...εγώ προσωπικά βαρέθηκα σε κάποια στιγμη!
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ περιμένω από τις 11:30 να δω το Harry Potter το 6, αλλά υπάρχει lack στους host, και... πράσινες φοράδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Είδα το MILK με την καταπληκτική ερμηνεία του Σον Πεν !!! Αν και το θέμα (όποιος το έχει ακουστά θα καταλάβει) με ξένιζε λίγο... !!!!!!!!!


Γιατί σε ξένισε;Θίγει κατά τη γνώμη μου,εξαιρετικά άμεσα και λεπτά το θέμα των ομοφυλόφιλων...Πάντως ο Σον Πεν για μια ακόμη φορά έδωσε ρεσιτάλ ερμηνείας!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
μόλις τώρα είδα τον φονικό κουρέα της οδού φλιτ...ωραία ταινία αλλα δεν μου άρεσε που το αίμα έμοιαζε τόσο ψεύτικο...σαν χυμός κρπούζι ήταν ανακατεμμένος με λίγη κόκκινη μπογιά!!αν εξαιρέσουμε αυτό όμως ΄ταν καλή ταινια...λίγο δια φορετική από τα γνωστά θρίλερ γιατί μην ξεχναμε ότι αυτή είναι και μιούζικαλ..πάντως οι ερμηνείες ήταν καλές το ίδιο και οι ηθοποιοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Με ξένιζαν οι σκηνές που φιλιόταν με άνδρες... Κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Απλά δεν μπόρεσα να μην ενοχληθώ. Οργανικό το θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Με ξένιζαν οι σκηνές που φιλιόταν με άνδρες... Κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Απλά δεν μπόρεσα να μην ενοχληθώ. Οργανικό το θέμα...


Καλά,πάω πάσο αν είναι...οργανικό το θέμα.Απλά,πλευρά της ζωής είναι κι αυτή.Και η ταινία απεικόνιζε αυτήν ακριβώς την πλευρά με άκρως ρεαλιστικό τρόπο.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το είδα λοιπόν το Harry Potter... δεν έλεγε ΤΙΠΟΤΑ. ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΗΚΑ. (Αν δεν το δείτε με παρέα, μην πάτε να το δείτε καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Η ταινία έφταιγε, ή το ότι δεν το είδες με παρέα. Να ξέρω στις 25 που βγαίνει, να πάω ή να μην πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Το ημερολόγιο μιας πριγκίπησας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Η ταινία έφταιγε, ή το ότι δεν το είδες με παρέα. Να ξέρω στις 25 που βγαίνει, να πάω ή να μην πάω.

Δεν το είδα με παρέα, οπότε αναγκάστηκα να παρακολουθώ τη ταινία. Και ως ταινία σκέτη, δεν άξιζε. Αν το δεις με παρέα, μπορεί κάτι να κάνει, σύντομα θα δω και θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Να μου πεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το είδα λοιπόν το Harry Potter... δεν έλεγε ΤΙΠΟΤΑ. ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΗΚΑ. (Αν δεν το δείτε με παρέα, μην πάτε να το δείτε καν...

Καλή ήταν μωρέ. :Ρ
Η καλύτερη από τις 6 που έχουν βγει πάντως, αλλά απολύτως καμία σχέση με το βιβλίο. :P
Ειδικά η αρχή που την πέφτει μια στον Πότερ που κόλαγε; :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top