Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Μολις ειδα το "Νονο" στην τηλεοραση. Πολυ καλη ταινια!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Την είδε η κολλητή μου τις προάλλες. Καλή ήταν μου είπε. Μόνο που ο Johnny πεθαίνει στο τέλος.

edit: Είχα μείνει σε άλλη σελίδα....πφφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
"Illuminati" (σε θερινό κινηματογράφο στην κεντρική πλατεία της Χίου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
''Wild Child''...Χθες το βραδυ..ειναι ροματικη κομεντι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Blade runner!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
fast and furius 4: Σε όποιους αρέσουν τα "φτιαγμένα" αυτοκίνητα το συνηστώ ανεπιφύλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Είδα επιτέλους το "Slumdog millionaire".Καλή ταινία,που θίγει αρκετά θέματα,αλλά υπερεκτιμημένη...Κατά τη γνώμη μου δεν ήταν και για τόσα όσκαρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Είδα επιτέλους το "Slumdog millionaire".Καλή ταινία,που θίγει αρκετά θέματα,αλλά υπερεκτιμημένη...Κατά τη γνώμη μου δεν ήταν και για τόσα όσκαρ.

+1.

Είδα το hangover.Αυτή και αν ήταν υπερεκτιμημένη.Περίμενα και εγώ να δω κάτι σπεσιαλ να γελάσω λίγο αλλά μάπα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
δεν μου αρεσε καθολου η ταινια. Ηταν super bad
γουστα ειναι αυτα... :)
τετοιες ταινιες δεν ειναι για γυναικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Είδα χτες το βράδυ τον Χάρι Πότερ και τον ημίαιμο πρίγκηπα... Πολύ ωραία ταινία, αν και ήταν αλλάγμένη από το βιβλίο αρκετά, όπως γίνεται πάντα στις μεταφορές βιβλίων, δυστυχώς...
Επιτέλους οι ήρωες ερωτεύονται!!! (εντάξει, ο Χάρι από την 4η ταινία είχε ερωτευτεί την Τσο, αλλά δεν συγκρίνεται εκείνο με αυτά τώρα, στην 6η ταινία) Η ταινία είναι αρκετά εύθυμη, αλλά στο τέλος έχει κλάμα...Πεθαίνει ο Ντάμπλντορ!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};483280:
Είδα χτες το βράδυ τον Χάρι Πότερ και τον ημίαιμο πρίγκηπα... Πολύ ωραία ταινία, αν και ήταν αλλάγμένη από το βιβλίο αρκετά, όπως γίνεται πάντα στις μεταφορές βιβλίων, δυστυχώς...
Επιτέλους οι ήρωες ερωτεύονται!!! (εντάξει, ο Χάρι από την 4η ταινία είχε ερωτευτεί την Τσο, αλλά δεν συγκρίνεται εκείνο με αυτά τώρα, στην 6η ταινία) Η ταινία είναι αρκετά εύθυμη, αλλά στο τέλος έχει κλάμα...Πεθαίνει ο Ντάμπλντορ!:'(

Υπάρχει σοβαρα στο διαδίκτυο? Που τη βρήκες!?!?

Εγω τελευταία ταινία που είδα ήταν το Number 23 σε DVD αλλα δεν μου άρεσε και τόσο πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρα στο διαδίκτυο? Που τη βρήκες!?!?

Εγω τελευταία ταινία που είδα ήταν το Number 23 σε DVD αλλα δεν μου άρεσε και τόσο πολύ...


:no1::no1:



Χθες ειδα το Knocked up αλλα δε μου αρεσε....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το Hangover, πολύ αδιάφορο μου φάνηκε. Απορώ ακόμα γιατί γέλαγαν οι υπόλοιποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ σήμερα είδα το Pink Panther 2 και μπορώ να πω πως έχει πολύ γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
είδα το πειρατές της καραιβικής2 πριν από μια ωρίτσα...στο σπιτι σε dvd...ταινιάρα...αλλα το 3 είναι ακόμα πιο ωραίο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το Hangover, πολύ αδιάφορο μου φάνηκε. Απορώ ακόμα γιατί γέλαγαν οι υπόλοιποι.

+1.

Eίδα το κόκκινο βιολί. Καλό ήταν...ωραία μουσική είχε..και η πλοκή ενδιαφέρουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
μια χαρα ταινια ειναι το hangover δειτε το με παρεα, και αντι να ψαχνετε να βρειτε σοβαροτητα η πολυ ψαγμενα αστεια. δειτε το στο ποιο χαλαρο, τουλαχιστον εγω οταν την ειδα ετσι ημουνα και την ευχαριστηθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Το Black Hawk Down
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top