Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
κοιταξτε επειδη ειπωθηκε οτι το tramsformers ηταν μα****α, οκ ρε παιδεια αλλα και μονο που επαιζε η megan αστα...η κοπελα ειναι προικισμενη:D
για κατι ανθρωπους σαν και σενα θα βγει και το 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Χ8ες ειδα το 21 γραμμάρια, πολύ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
The Hangover.

Αμερικανιά μεν, έριξα ΤΟ γέλιο δε.
Μιλάμε πραγματικά.

Μόνο εμένα δε μου φάνηκε αστεία τελικά;:PΖήτημα αν γέλασα σε ένα,δύο σημεία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά μωρέ. Εμείς ομαδικώς είχαμε λιώσει. Ρε δεν ξέρω, οι ατάκες, οι σκηνές, ήταν όλα τα λεφτά.
Εκεί πχ που βγήκε ο τύπος απ'το πορτπαγκάζ και άρχισε να τους χτυπάει.Ή που περίμεναν να είναι ο φίλος τους και κάτω απ'την σακούλα ήταν ο μαύρος. Ή το φινάλε που ο γαμπρός ήταν πορτοκαλί από τον ήλιο. Καλά μη μιλήσω για τον ανώμαλο τον κουνιάδο τι τον είχε.
Πω δεν ξέρω είχε αυτό το αμερικάνικο το χιούμορ αλλά μου φάνηκε πολύ πετυχημένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ειδα το American Psycho με Christian Bale
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Tropic Thunder με Ben Stiller & Jack black...
ολίγον τι αμερικανιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_18

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Το Terminator Salvation
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά μωρέ. Εμείς ομαδικώς είχαμε λιώσει. Ρε δεν ξέρω, οι ατάκες, οι σκηνές, ήταν όλα τα λεφτά.
Εκεί πχ που βγήκε ο τύπος απ'το πορτπαγκάζ και άρχισε να τους χτυπάει.Ή που περίμεναν να είναι ο φίλος τους και κάτω απ'την σακούλα ήταν ο μαύρος. Ή το φινάλε που ο γαμπρός ήταν πορτοκαλί από τον ήλιο. Καλά μη μιλήσω για τον ανώμαλο τον κουνιάδο τι τον είχε.
Πω δεν ξέρω είχε αυτό το αμερικάνικο το χιούμορ αλλά μου φάνηκε πολύ πετυχημένο.


Εμένα απ' αυτά που ανέφερες μόνο το φινάλε μου φάνηκε αστείο,εκεί που είχε γίνει ο γαμπρός πορτοκαλί.:P
Εντάξει,όντως γούστα είναι αυτά.Ίσως να φταίει και το γεγονός ότι την περίμενα πολύ καλύτερη.Μου φάνηκε κάπως βλακώδης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σε dvd είδα τις τελευταίες μέρες τα εξής:
ΛΥΚΟΦΩΣ (για 3η φορά-χιχι -ΕΝΤΟΥΑΡΤ / ROBERT <3)
ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ (ένα ελληνικό παμπάλαιο -πφφ)
ΛΕΜΟΝΙΑ (ΓΟΥΝΤΙ ΑΛΕΝ)
ΕΡΩΤΕΣ ΜΕΤΑ...ΒΙΑΣ (το'χα και σε βιβλίο)
EDITH PIAF (χωρις πλάκα,πιο καταθλιπτική ταινία δεν έχω δει...:( )
Γενικά,τώρα και λίγες μέρες δανείζομαι απ 'το video club πολλές ταινίες...Με παρέα ειδικά είναι τρομερά.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
10 Things I Hate About You καλη ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
The Hangover
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
]Εκεί πχ που βγήκε ο τύπος απ'το πορτπαγκάζ και άρχισε να τους χτυπάει.
αυτο ηταν το πιο αστειο μερος της ταινιας , ξεχασας να πεις οτι βγηκε ολογυμνος :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δημόσιος Κίνδυνος. Με τον Ντεπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tyranous

Νεοφερμένος

Ο tyranous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Sweet Sixteen στο σπίτι. Υπέροχη ταινία, με άγγιξε.

https://www.imdb.com/title/tt0313670/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
august rush
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δημόσιος Κίνδυνος. Με τον Ντεπ.

Καλη ηταν ωρε, γιατι σκοπευω να παω να την δω.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Άσχετο. Σαν σήμερα ο Τζον Ντίλιτζερ έπεσε σε ενέδρα της αστυνομίας και του FBI όπου και τραυματίστηκε θανάσιμα. :P Να πας. Εγώ δεν ενθουσιάστηκα κιόλας, αλλά βλεπόταν. Άσε που παίζει ο Τζόνι. Αυτό στα συν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Cabaret...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CX-24Zm0bjk[/ame]

bye bye mein lieber herr...farewell mein lieber herr it was a fine affair but now its over :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
αυτο ηταν το πιο αστειο μερος της ταινιας , ξεχασας να πεις οτι βγηκε ολογυμνος :!:

Ε είπα μην το χαλάσω σε όσους δεν την έχουν δει αλλά πατήσουν και δουν το spoiler. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top