Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
borat.



η ποιό αστεία ταινεία που έχω δεί!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εχετε υποψην κανα καινουργιο καλο θριλερ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
an american haunting(η αφιξη του δαιμονα)σε ντιβιντι.τελειααααααααααα!!!εστω κι αν ακομα δεν εχω καταλαβει καποια πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
an american haunting(η αφιξη του δαιμονα)σε ντιβιντι.τελειααααααααααα!!!εστω κι αν ακομα δεν εχω καταλαβει καποια πραγματα





το ειδα....δεν τρομα3α πολυ...το κρυφτο ειναι καλητερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καλα,το κρυφτο ηταν σαν να εβλεπα κοινωνικη ταινια!!σιγα την ταινια!καλυτερο ηταν η φιξη για μενα!!ειδικα εκει που την ειχε σηκωσει απο το μαλλι και της εδινες σφαλιαρες :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
The Dark Night.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
rainman: απιστευτη ταινια και αν πιστευω πως ολοι θα την εχεται δει , αν δεν την ειδατε , δειτε την:P
υ.γ.στο θερινο σινεμα την ειδα

Πραγματικά πολύ ωραία ταινία! Μ άρεσε πάρα πολύ όταν την είχα δει, σίγουρα στα must :no1::no1::no1:



Σ άρεσε? Εγώ μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα! :jumpy::jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ ωραία ταινία! Μ άρεσε πάρα πολύ όταν την είχα δει, σίγουρα στα must :no1::no1::no1:




Σ άρεσε? Εγώ μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα! :jumpy::jumpy::P

Πάρα πολύ καλή συγκριτικά με τις προηγούμενες.Υπερταιρεί σε πολλούς τομείς.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Sailor Moon SuperS:The movie

Η ταινια ειναι κλασσικα anime,με ωραια σχεδια και πλοκη.Τελικα,τα ονειρα των παιδιων ειναι τα πιο αθωα και οσοι ονειρευονται ακομα θα ειναι για παντα παιδια (μηνυμα ταινιας).Αλλα συγκινηθηκα παρα πολυ στο σημειο οπου η Chibi-usa ξανααποκτα τις δυναμεις της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Hangover:D Τρελό γέλιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Harry Potter 1. Axxx ωραίες εποχές. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
(Ακυρο):Οπως το παμε...Θα δημιουργησουμε και λεσχη κινηματογραφικων βραδιων εδω :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
(Ακυρο):Οπως το παμε...Θα δημιουργησουμε και λεσχη κινηματογραφικων βραδιων εδω :P:P

Why not? Δε με χαλάει εμένα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
(Ακυρο):Οπως το παμε...Θα δημιουργησουμε και λεσχη κινηματογραφικων βραδιων εδω :P:P
Ουτε εμενα με χαλαει.:P
Ειμαι μεσα αν κανουμε τετοια λεσχη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Το Νεκροτομειο.
Σε ντιβιντι οφ κορς.
Ντακσει μωρε, ψιλομαλαγκια ηταν.
Για αυτους που σιχαινονται ευκολα ομως δεν θα την συστηνα.
Ανατομια και τετοια.
Πετσοκοψηματα, ξερετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Hangover:D Τρελό γέλιο:P

A,θέλω να τη δω.:D:P
Χμ...Μπορεί να πάω σήμερα.:P

The haunted mansion(Ωραία.)
Ι could never be your woman(Μέτρια.Δε μου άρεσε και πολύ.)
Boat trip(Καλή και με γέλιο.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το Νεκροτομειο.
Σε ντιβιντι οφ κορς.
Ντακσει μωρε, ψιλομαλαγκια ηταν.
Για αυτους που σιχαινονται ευκολα ομως δεν θα την συστηνα.
Ανατομια και τετοια.
Πετσοκοψηματα, ξερετε.

Ντάξει την έχω δει.
Πολύ άθλια ρε συ.Πολύ ''χαλαρό'' :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Χριστιάννα,καλό ήταν?Σκέφτομαι να πάω σήμερα να το δω.

Ιce age 3 πριν μιάμιση εβδομάδα και πριν μία εβδομάδα το hangover(αξίζει,μάλλον αυτό θα δω κι απόψε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Βruno !!! Ομολογουμενως πολυ παραξενη ταινια. Δειτε την με την προδιαθεση οτι δε θα πατε να παρακολουθησετε ταινια υψηλων νοητικων απαιτησεων :P

Κατα τα αλλα εχει αρκετες σκηνες που βγαζουν χοντρο(κομμενο) γελιο.

Οποτε αν ειστε κολλημενοι στην πολη δεν χανετε τιποτα αν τη δειτε ή... κι αν δεν τη δειτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χριστιάννα,καλό ήταν?Σκέφτομαι να πάω σήμερα να το δω.

Ιce age 3 πριν μιάμιση εβδομάδα και πριν μία εβδομάδα το hangover(αξίζει,μάλλον αυτό θα δω κι απόψε).

Μου άρεσε μπορώ να πω. Ο Ντεπ άλλωστε είναι πάντοτε υπέροχος. Να πας!

Εγώ το ψήνω να δω το brunο σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top