Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ian McKellen :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ναι ειναι τρομερος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Dead silence (νεκρική σιγή)

οτι πιο τελειο θριλερ τα σπαει αγριααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το Illuminati. Συμπαθητικό ήτονα, πολύ καλύτερη η μεταφορά απο οτι στον κώδικα da vinci. Σε όποιον άρεσε το βιβλίο θα έλεγα να το δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
τι ταινια ειναι? τι περιεχομενο εχει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Χμμμ θρησκευικο χαρακτηρα δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε όχι πολύ, περιπετειώδης ταινία είναι μωρέ. Καλή για ποπ κορν και κοκακόλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dwritsa_kAts

Νεοφερμένος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μπααα εγω προτιμω να βλεπω μονη μου ταινιες....χωρισ παρεεσ γελια ποπ κορν και χαζα.. μαρεσει να συγκεντονομαι και συχνα ταυτιζομαι με ρολους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ειδικά αν θες να αποφύγεις κάτι σπαστικούς τύπους που ρωτάνε κάθε τρεις και λίγο τί γίνεται στο έργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ε ναι. Το είδα το Illuminati! Ανορθόδοξο τέλος, τέλεια ταινία, συνεχείς ανατροπές κλπ... και γαμώτεν ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ειχα παει την τεταρτη,6 Μαίου 2009,ώρα 21.30 στους Χ-ΜΕΝ ORIGINS:Wolverin
:D
πολυ καλο.ακομα καλυτερο ηταν οτι ημασταν μια παρεα 10 παιδιων ολοι μαζι και αλλοι 10 ακυροι που ηρθαν να δουν την ταινια.δεν ξερω αν τα καταφεραν :D.ο,τι μαλακια θες καναμε. :P
-----------------------------------------
Ε ναι. Το είδα το Illuminati! Ανορθόδοξο τέλος, τέλεια ταινία, συνεχείς ανατροπές κλπ... και γαμώτεν ήταν...

ααα θελω να παω να το δω!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καλά Illuminati θέλω και εγώ να πάω να το δω πάρα πολύ.
Λένε ότι είναι καλύτερο από τον Κώδικα Da Vinci..Μακάρι. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλά Illuminati θέλω και εγώ να πάω να το δω πάρα πολύ.
Έχω διαβάσει και τα δύο βιβλία και έχω δει και τις δύο ταινίες (πρώτα τα βιβλία, μετά τις ταινίες), μπορώ να το επιβεβαιώσω αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Έχω διαβάσει και τα δύο βιβλία και έχω δει και τις δύο ταινίες (πρώτα τα βιβλία, μετά τις ταινίες), μπορώ να το επιβεβαιώσω αυτό :P

Φιου. Με τον Κώδικα είχα ξενερώσει πάρα πολύ, δεν ήθελα και με το Illuminati..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλη φαση οπι Illuminatides..
Την ειδα προχτες, χωρις να εχω διαβασει κανενα απτα 2(?) βιβλια και χωρις να εχω δει την προηγουμενη ταινια..
Αρκετα καλογυρισμενη, μερικες ωραιες ανατροπες, δεν θα γραψει ιστορια αλλα για διασκεδαση μια χαρα την βρηκα.

Μου θυμισε πολυ και την προπερσινη μου εκδρομη με το σχολειο και τις βλακειες που καναμε σε αυτα τα μερη..
Παραθετω ενα απλο δειγμα:
Ξεκινησαμε για ρωμη-βατικανο απ το ξενοδοχειο που πρεπει να ηταν καμια 300ρια χιλιομετρα πιο νοτια (ο προορισμος της εκδρομης ηταν η νοτια ιταλια) και με 43!! βαθμους κελσιου φτασαμε εκει.. Κλασσικα ολες οι κοπελιες ηταν με αμανικα-σορτσακια (
) καθως κανεις δεν μας ειχε ενημερωσει οτι για να μπουμε στο βατικανο επρεπε να τις ντυσουμε ευπρεπως (καλα βλακεια που δεν το σκεφτηκαν και αυτες αλλα τελος παντων). Οποτε αφου εφαγαν πορτα, μπηκαμε τα αγορακια στο βατικανο γυριζαμε κανενα 2ωρο και μετα βγηκαμε, δωσαμε τις μπλουζες μας στις κοπελιες και τις περιμεναμε στην πλατεια του αγ. Πετρου εξω απτο ναο..
Σε εκεινη την φαση σκανε καραμπινιερι, σεκιουριταδες, στρατος, αεροπορια και ο τζον ραμπο γιατι νομιζαν οτι καναμε καποιο ειδος διαμαρτυριας η κατι τετοιο (αντε τωρα να συνενοηθουμε και εμεις στα ιταλικα με τους μισους καθηγητες και τον ξεναγο να λειπουν).. και προσπαθουσαν να μας διωξουν απο τον χωρο της πλατειας.. μας πηγαν σε μια αιθουσα γυρω απ την πλατεια και ηταν στην φαση να μας συλλαβουν, παλι καλα πηραμε τηλεφωνο τον ξεναγο και μας ξεμπλεξε.. ωραιες εποχες :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ενημερωτικα, ιστορικα το Illuminati ειναι πριν το Da Vinci Code, απλα το δευτερο εκανε μεγαλυτερη επιτυχια κ το γυρισαν πρωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω ειδα το wolverin στο σινεμα και μπορω αν πω οτι μου αρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ειδα σημερα το τελευταιο σπιτι αριστερα στο σινεμα αλλα δεν μου πολυαρεσε. Σε μερικα σημεια, το παραδεχομαι, εκλεινα τα ματια μου. Φρικιαστικες σκηνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Le dernier jour. Γαλλική. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top