Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.



Κι εγώ το είδα....:P
-----------------------------------------
Η τελευταία ταίνια ήταν το Σούλα Ελα Ξανά αλλα δεν με ενθουσίασε και πολύ. Πρωτότυπη υπόθεση αλλά είχε τις επιδόσεις ακόμη μιας Ελληνικής ταινίας. :(



Ναι...το φαντάζομαι....
Εγώ δεν το είδα...Δεν θα το άντεχα...!!:P
-----------------------------------------
Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;
Σας άρεσε;
Την είδατε στο σινεμά ή στο σπίτι;



Το Slumdom Millionaire σε DVD....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όταν έκλαψε ο Νίτσε.
Χίλιες φορές καλύτερο το βιβλίο.Απαπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
princess mononoke
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Twilight σε DVD. Την είδα δύο φορές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Κόλλημα....
Εγώ την είδα πριν κανένα μήνα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Kostas7~

Νεοφερμένος

Ο Κώστα με λένε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Twilight και δεν είμαι καλά...:xixi:Τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Mahou Sentai Magiranger - Bride of Infershia

Για ιαπωνικη ταινια των power rangers ειχε,κλασσικα,τις υπερβολες της.Επισης,ο τιτλος της ειναι λιγο...Αλλα ηταν πολυ ωραια τα zords:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
The Happening.

Μερικές σκηνές ήταν άθελα πολύ αστείες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
high school musical 3..πορώθηκα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
high school musical 3..πορώθηκα:D
:down::down::down:Oταν το ειχα δει στο σινεμα, κοιμομουν...Απο τις χειροτερες ταινιες εβερ
Σημερα θα παω να δω το fanboys. Ψιλοαμερικανια αλλα φαση φαινεται να εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
'' με λενε στελλα '' πολυ ωραια γαλλικη ταινια κ η πρωταγωνηστρια αξιαγαπητη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγώ έχω πάρα πολύ καιρό να παω σινεμά!Την τελευταία ταινία την έιδα πριν κάτι χρόνια,στην 1η γυμνασίου!Nομίζω ήταν το ''happy feet''....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
"To κύμα" (die Welle)


Mε εξέπληξε το πόσο εύκολα μια ομάδα και καλά "αναρχικών" μαθητών μπορεί να μετατραπεί σε ένα νέο εθνοσοσιαλιστικό κίνημα. Ευρηματικότατη ταινία που με προβλημάτισε και με έκανε να φανταστώ τους έλληνες "αναρχικούς" που είμαι σίγουρος ότι στην πρώτη ευκαιριά θα μετατραπούν στο χειρότερο αρχιφασισταριό. Προτείνω την ταινία σε όσους θεωρούν πως η απολυταρχία δε θα ξαναυπάρξει στην Ελλάδα και σε οποιαδήποτε χώρα , ακόμα και σε αυτούς που θεωρούν τους εαυτούς τους επαναστάτες ή αναρχικούς ή ριζοσπάστες ή ότι παρόμοιο, ούτως ώστε να αναθεωρήσουν αρκετές από τις απόψεις τους.




__________________________________________________________________
A haza nem oszt ajandekokat, a haza aldozatokat kovetel.
Η πατρίδα δε δέχεται δώρα. Η πατρίδα απαιτεί θυσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
The Happening καλη ειναι δειτε την
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
η τελευταια που ειδα στο σινεμα ηταν το Watchmen, δεν με τρελανε. Γενικα δε θυμαμαι, ισως το Βαβελ; Ωραια ταινια πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
"To κύμα" (die Welle)


Mε εξέπληξε το πόσο εύκολα μια ομάδα και καλά "αναρχικών" μαθητών μπορεί να μετατραπεί σε ένα νέο εθνοσοσιαλιστικό κίνημα. Ευρηματικότατη ταινία που με προβλημάτισε και με έκανε να φανταστώ τους έλληνες "αναρχικούς" που είμαι σίγουρος ότι στην πρώτη ευκαιριά θα μετατραπούν στο χειρότερο αρχιφασισταριό. Προτείνω την ταινία σε όσους θεωρούν πως η απολυταρχία δε θα ξαναυπάρξει στην Ελλάδα και σε οποιαδήποτε χώρα , ακόμα και σε αυτούς που θεωρούν τους εαυτούς τους επαναστάτες ή αναρχικούς ή ριζοσπάστες ή ότι παρόμοιο, ούτως ώστε να αναθεωρήσουν αρκετές από τις απόψεις τους.

Εχει προταθει να δουμε αυτην την ταινια σε καποια σχολικη ωρα..το ελπιζω.

τελευταια που ειδα ειναι τα Σφραγισμενα Χειλη.καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Φαντάστικ φορ δε ράιζ οφ δε σίλβερ σέρφερ. Μπορεί να την είδα λόγω του αδερφού μου αλλά ήταν καλή. Όποιος ακόμα προτιμά υπερηρωικού περιεχομένου ταινία του την προτείνω. Οι υπόλοιποι.......ΜΑΚΡΙΑ! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εγώ χθες είδα το πρώτο Naked Gun. Μόνο το 2 είχα δει. Ίσως δω και το 3 σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εχει προταθει να δουμε αυτην την ταινια σε καποια σχολικη ωρα..το ελπιζω.

τελευταια που ειδα ειναι τα Σφραγισμενα Χειλη.καλη.


Σας εύχομαι ολόψυχα να τη δείτε. Μπορούν να προκύψουν ατέλειωτες ώρες σκέψης και συζήτησης μεταξύ σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πριν απο λιγο ηρθα και να σας πω την γνωμη μου για το fanboys
Aπο τις χειροτερες της ζωης μου! Δηλαδη να φανταστητε ειδα με το ζορι το πρωτο μισαωρο και μετα βγηκα εξω. Κατι λεει με μια παρεα βλαμενων φαν του star wars και 3 πουλακια καθονταν.
Κλαιω τα 8 ευρω .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top