Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τα δικα μου; :what:

Εντιτ: Νταξει οχι τα δικα μου...Φιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έχω θητεύσει κοντά στους καλύτερους κριτικούς κινηματογράφου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παντως ο Γκιρ απ'οτι εχω δει σε συνεντευξεις κι εκδηλωσεις ειναι το λιγοτερο αχωνευτος..
Εχω κι αλλη λεξη αλλα ειμαι καλο κοριτσακι και δεν κανει να λεω τετοια πραγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ε σιγα, και τι μ'αυτο.
Απο τη στιγμη που ειναι καλος ηθοποιος χεστηκες.
Και ο phil anselmo ειναι πρεζακιας μεχρι θανατου, κωλοχαρακτηρας κλπ, αλλα γουσταρω απιστευτα να τον ακουω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ε σιγα, και τι μ'αυτο.
Απο τη στιγμη που ειναι καλος ηθοποιος χεστηκες.
Και ο phil anselmo ειναι πρεζακιας μεχρι θανατου, κωλοχαρακτηρας κλπ, αλλα γουσταρω απιστευτα να τον ακουω.

Μα, είπα, ότι τον θεωρώ αγγούρι ηθοποιό. Δε μ' αρέσει. Γούστα είναι αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγω ειδα προχθες το slumdog millionaire στον κινηματογραφο κ μου αρεσε παρα πολυ....γενικα λατρευω την μεγαλη οθονη ενω η παρεα μου οχι....:( καθε φορα που βγαινει κανα καλο εργο τους τραβαω με το ζορι κ αν δεν τους αρεσει (συνηθως ετσι γινεται) μου το χτυπαν συνεχεια που τους εκλεισα ''μεσα'' σαββατο βραδυ για μια χαλια ταινια.....βλεπετε τι τραβαω.........??????:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Θέλω να τη δω κι εγώ τη συγκεκριμένη. Δεν την είδα, κι όσοι την είδαν λένε ότι τους άρεσε. Κάτι θα ξέρουν. Ίσως διαβάσω πρώτα το βιβλίο όμως. Έχει άλλη μαγεία το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δεν εχω διαβασει το βιβλιο...βασικα δεν ηξερα οτι υπηρχε καν....
Οσο για την ταινια στην αρχη ειναι λιγο ''ασχημή'' νατο πω.δειχνει τριτοκοσμικες καταστασεις κ πως συμπειφερονται στα παιδακια αλλα μετα ειναι πολυ καλητερη.....στην συνιστω ανεπιφυλαχτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παντως ειναι τελεια ταινια!βεβαια μετα αφου τελειωσε αποφασισα οτι αν παω εκει ποτε θα προσεχω μεχρι και τις τριχες των μαλλιων να μην μου κλεψουν!αλλα τι να κανουν κι αυτη φτωχεια καταραμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
fast and the furious 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Death Note: L Change the World
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
fast and the furious 4
ειναι ωραιο γιατι κι εγω θελω να παω να το δω!ειναι σαν τα προηγουμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
https://aytokinitomania.blogspot.com/2009/02/fast-and-furious-4.html για το treiler click hear :no1:
-----------------------------------------
ειναι ωραιο γιατι κι εγω θελω να παω να το δω!ειναι σαν τα προηγουμενα;
ακομα καλητερο!!!!!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Who δες την ταινια. Δεν μπορει καμια φαντασια να αναπαραστησει τα οσα δειχνει η οθονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όταν βγει σε DVD πια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Η πτώση.

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Είδα πρόσφατα: The Fast and the Furious 4

Αρκετά καλό μπορώ να πω!!! :jumpy:
-----------------------------------------
ειναι ωραιο γιατι κι εγω θελω να παω να το δω!ειναι σαν τα προηγουμενα;

Στην ουσία είναι η συνέχεια του #1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Είδα πρόσφατα: The Fast and the Furious 4

Αρκετά καλό μπορώ να πω!!! :jumpy:
-----------------------------------------


Στην ουσία είναι η συνέχεια του #1 :)
το ειδα το προηγουμενο Σαββατο. Χτες πηγα και ειδα το ψωνιζω αρα υπαρχω-λογω παρεας...Βλακειουλα ηταν αλλα δεν λεω ειχε και αστειες-ωραιες σκηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
the avigator :inlove:

το ψωνιζω αρα υπαρχω θα ειναι πολυ ωραιο πιστευω.διαβασα το 2ο βιβλιο της σειρας στα αγγλικα και ηταν πολυ καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η τελευταία ταίνια ήταν το Σούλα Ελα Ξανά αλλα δεν με ενθουσίασε και πολύ. Πρωτότυπη υπόθεση αλλά είχε τις επιδόσεις ακόμη μιας Ελληνικής ταινίας. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top