Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
η τελευταία ταινία π είδα ηταν η μούμια με τσεντ λι....πλ ωραια ταινία...σας την προτείνω...

Έχοντας δει και τις τρεις ταινίες (Η ΜΟΥΜΙΑ 1,2 και 3), θεωρώ πως η πρώτη ήταν η καλύτερη :no1: ως συνήθως.;). Η τρίτη αν και πολυδιαφημισμένη, κατά τη γνώμη μου ήταν μετριότατη.:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
ειδα τα Σφραγισμενα χειλη,ωραιο ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Είσαι πεζός,η αλήθεια είναι ότι αν κρατούσε μια ώρα λιγότερο θα μου άρεσε περισσότερο.Πάντως ήταν συγκινητική κι έδειχνε ότι κάποια πράγματα(βλ.αγάπη)μπορούν να κρατήσουν για πάντα,αν και δεν είχε ευχάριστο τέλος.

Ναι. Μεσαίο μου όνομα είναι η πεζότητα και η ρηχότητα. Αυτό είναι γεγονός. :P Και 'μένα μ' άρεσε. Δε ξετρελάθηκα κιόλας, αλλά, από τις ταινίες που έχουν βγει τους τελευταίους μήνες, ήταν μακράν η καλύτερη που έχουμε δει! :D

Εγώ δε βαρέθηκα στο Μπέντζαμιν Μπάτον. Μου άρεσε πάρα πολύ, από τις καλύτερες που έχω δει.:iagree:

Εγώ επιμένω. Πιάστηκε ο κώλος μου 3 ώρες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parantop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο parantop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εχθές το βράδυ: Frozen River (https://www.imdb.com/title/tt0978759/) Πολύ καλή
Προχθές το βράδυ: The Return (https://www.imdb.com/title/tt0376968/) ακόμα καλύτερη. Σκέτη ποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι. Μεσαίο μου όνομα είναι η πεζότητα και η ρηχότητα. Αυτό είναι γεγονός. :P Και 'μένα μ' άρεσε. Δε ξετρελάθηκα κιόλας, αλλά, από τις ταινίες που έχουν βγει του τελευταίους μήνες, ήταν μακράν η καλύτερη που έχουμε δει! :D

Tο συγκρίνεις αυτό με τη Μαδαγασκάρη;;

Είναι ο μπέντζαμιν καλυτερότερος απ'τη Μαδαγασκάρη;;



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Tο συγκρίνεις αυτό με τη Μαδαγασκάρη;;

Είναι ο μπέντζαμιν καλυτερότερος απ'τη Μαδαγασκάρη;;



:P

Να σου πω την αλήθεια, ούτε η Μαδαγασκάρη με ενθουσίασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια, ούτε η Μαδαγασκάρη με ενθουσίασε.

Να πάρεις την Ιωάννα και να δείτε το bolt :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Να πάρεις την Ιωάννα και να δείτε το bolt :D

Τώρα παίζεται αυτό; Καλό είναι; Βασικά, πιστεύω ότι όλα, αυτού του είδους τα κινούμενα σχέδια, προσπαθούν να μιμηθούν το "Ψάχνοντας τον Νέμο". Χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία όμως. :D

Βασικά, το Gran Torino θα 'θελα να δω, με τον Κλιντ Ίστγουντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μου σύστησε ένας φίλος το ''Εγκληματική Παθολογία''.
Απλά εγώ φταίω που του είπα ότι μου αρέσουν τα θρίλερ.. δεν ήξερα τι θα μου δώσει.:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Pink Panther 2.
Χαχα έριξα το γέλιο της ζωής μου! Πολύ καλή ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Pink Panther 2.
Χαχα έριξα το γέλιο της ζωής μου! Πολύ καλή ταινία!

Το είδα και εγω.
Αλλά σε σύγκριση με το πρώτο καμία σχέση.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
την προηγουμενη βδομαδα το
μερες θυμου(δανεζικη)

καλη ταινια ηταν
αν και εχω δει καλυτερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Donnie Darko, ήταν περίεργο και μ'άρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Slumdog Millionaire και μ'άρεσε πολύ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Kostas7~

Νεοφερμένος

Ο Κώστα με λένε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είδα το Stand By Me...Παιδιά να το δείτε!Είναι φανταστικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Kostas7~

Νεοφερμένος

Ο Κώστα με λένε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Kαλά σίγουρα έχετε δει τον ''Κύκλο τον χαμένων ποιητών''.Αν δεν το έχετε να το δείτε ειναι πολύ καλό το είδα εχτές στο σπίτι μου :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Kαλά σίγουρα έχετε δει τον ''Κύκλο τον χαμένων ποιητών''.Αν δεν το έχετε να το δείτε ειναι πολύ καλό το είδα εχτές στο σπίτι μου :up:

Αυτή και το Babel (https://www.imdb.com/title/tt0449467/) είναι στο top 10 το δικό μου.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadMax S

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Kαλά σίγουρα έχετε δει τον ''Κύκλο τον χαμένων ποιητών''.Αν δεν το έχετε να το δείτε ειναι πολύ καλό το είδα εχτές στο σπίτι μου :up:


Απο τις αγαπημένες μου ταινίες...

+ το στενές επαφές 3ου τύπου και το Christine... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top