Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
χθες ξημερωματα δεν ηταν κανεις ischool και αναγκαστηκα να δω max payne.....:P
μμμμ...τρωγεται..για μετα τις 2..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τwilight!! Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1:Tα σπάει!!!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγώ θα το δω αύριο μεθαύριο και μετά θα πω γνώμη..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Yes man...
Τι να λεμε τωρα..Μονο που παιζει ο jim carey ειναι εγγυηση το εργακι...
Τρελο γελιο...
Το συνιστω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana13

Νεοφερμένος

Η Iliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ναι σε ολα με τον τζιμ καρευ
ωραια ταινια οπως και οι προηγουμενες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τον Άρχοντα Των Δαχτυλιδιών (την Επιστροφή του Βασιλιά), την Παρασκευή το βράδυ στον Alpha παρέα με την Ειμαρμένη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το Κύμα (Die Welle) του Ντενίζ Γκανσέλ, γερμανική κοινωνικοπολιτική που αναφέρεται σε πραγματική ιστορία.
Ανήκει, πλέον, στο Top5 των ταινιών που έχω δει ως τώρα στη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ειδα την πολη των αγγελων, καλουτσικη ηταν αν και πλανταξα στο τελος:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Το Κύμα (Die Welle) του Ντενίζ Γκανσέλ, γερμανική κοινωνικοπολιτική που αναφέρεται σε πραγματική ιστορία.
Ανήκει, πλέον, στο Top5 των ταινιών που έχω δει ως τώρα στη ζωή μου.

Ναι αρκετά καλή ταινία.Στο χολείο μας είπαν ότι θα την έβαζαν να τη δούμε αλλά τελικά δεν έγινε τπτ και μου την έδωσε ένας φίλος να την δω.

Η ταινία που είδα προχθές ήταν το Training day που ήταν αρκετά καλή ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, σε σχολεία έχουν αρχίσει να την προβάλλουν. Μέχρι, βέβαια, να εμφανιστεί κανα φασισταριό ή κανας σουπερκομμουνιστής να πει ότι η ταινία "δυναμιτίζει τα θεμέλια της μαζικής κι οργανωμένης εθνικής/λαικής πάλης". Αλλά πιστεύω ότι η πλειοψηφία των καθηγητών είναι φιλελεύθεροι και ειδικά στο σχολείο μου στον τομέα αυτό δεν έχω παράπονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Την: "Η Απίστευτη Ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον", με την Ειμαρμένη την Παρασκευή. Ένα έχω να πω. Πιάστηκε ο κώλος μου.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
τωρα που γραφω βλεπω στο λαπτοπ παραλληλα το Daredevil και ακουω my immortal απο evanescence.(το τραγουδακι του εργου) τελικα οι αντρες κλαινε μονο οταν αγαπανε. ποτε αλλοτε.:bye::bye::bye: και αυτο το τραγουδι δεν περιγραφεται με λογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω ειδα ψες αργα το 1ο ματριξ...Καλο ηταν , ναι μου αρεσε.Οι σκηνες ξυλου:P ηταν κορυφη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Το πεθαινω για σενα! δεν με ενθουσιασε!το περιμενα καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
underworld.απλα θεϊκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει σε μια φίλη μου τη Παρασκεύη και είπαμε να δούμε ένα θριλεράκι.......
Και έδαμε το γόνο του σατανά.........Χάλια ήταν.Σε κανέναν δε άρεσε και ήμασταν μεγάλη παρέα.. Ήταν πολύ ψεύτικο...και τα εφε χάλια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Την: "Η Απίστευτη Ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον", με την Ειμαρμένη την Παρασκευή. Ένα έχω να πω. Πιάστηκε ο κώλος μου.

:P
Είσαι πεζός,η αλήθεια είναι ότι αν κρατούσε μια ώρα λιγότερο θα μου άρεσε περισσότερο.Πάντως ήταν συγκινητική κι έδειχνε ότι κάποια πράγματα(βλ.αγάπη)μπορούν να κρατήσουν για πάντα,αν και δεν είχε ευχάριστο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ δε βαρέθηκα στο Μπέντζαμιν Μπάτον. Μου άρεσε πάρα πολύ, από τις καλύτερες που έχω δει.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki==>PERFECT

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
η τελευταία ταινία π είδα ηταν η μούμια με τσεντ λι....πλ ωραια ταινία...σας την προτείνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top