Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
την κυριακη ειδα στο σινεμα το "η πλεκτανη" (body of lies)
βασικα ταινιες με πολεμους και κατασκοπεια στην μεση ανατολη δεν ειναι κατι που θα επελεγα να δω (δεν ειχε κατι αλλο εκεινη την ωρα) αλλα δεν το μετανιωσα καθολου!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ταινια..να την δειτε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ειδα προχτες το dogville.
Η σκηνοθεσια σου αφηνε την εντυπωση οτι δεν ειχαν λεφτα για εξωτερικες σκηνες κλπ :p αλλα μου αρεσε πολυ.
Λαρς βον τριερ θεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ειδα προχτες το dogville.
Η σκηνοθεσια σου αφηνε την εντυπωση οτι δεν ειχαν λεφτα για εξωτερικες σκηνες κλπ :p αλλα μου αρεσε πολυ.
Λαρς βον τριερ θεος!
Ωχ μην μου το θυμίζεις, το είχα δει στην τετάρτη δημοτικού κι είχα φρικάρει :P
Είδα σήμερα με 3 φίλες μου ένα θριλερ με ζομπι, δεν θυμάμαι πως το λένε.
Λίγο φρικιαστικό, αλλά μ' άρεσε η ανατριχίλα :P Κάτι με βουντού... Τρελάθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
4H ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ?!
Εχει σκηνες βιασμου και δολοφονιες μεσα αυτο ρε! Απαπα, μικρα παιδια.
Ασε που 4η δημοτικου τι να καταλαβεις απο το μπαχαλο που επικρατει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
4H ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ?!
Εχει σκηνες βιασμου και δολοφονιες μεσα αυτο ρε! Απαπα, μικρα παιδια.
Ασε που 4η δημοτικου τι να καταλαβεις απο το μπαχαλο που επικρατει..
Σου λέω, είχα φρικάρει :D
Έχω τραύματα απο αυτή την ταινία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
η τελευταια ταινια που ειδα ηταν ο max pain.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Mulholland Dr , πολύ σουρεαλιστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Borat χτές το βράδυ...τρελό γέλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Την "Μαδαγασκάρη 2" χτες το βράδυ, παρέα με την Ειμαρμένη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
προχτες ειδα το "the village" πολυ ωραιο! και χτες το "music and lyrics"τελειοο!!Καλα το τραγουδι που γραφουν ειναι φανταστικο!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Την "Μαδαγασκάρη 2" χτες το βράδυ, παρέα με την Ειμαρμένη :D


Και το Bank Βang πριν περίπου 2 εβδομάδες.
Η Μαδαγασκάρη μου άρεσε πιο πολύ μπορώ να πω αλλά όχι το μεταγλωτισμένο.Με υπότιτλους.Ακουγόταν και η φωνή του Ρος από τα Φιλαράκια(η καμηλοπάρδαλη πρέπει να ήταν).:)
Τώρα θέλω να δω την "Ανταλλαγή".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και το Bank Βang πριν περίπου 2 εβδομάδες.
Η Μαδαγασκάρη μου άρεσε πιο πολύ μπορώ να πω αλλά όχι το μεταγλωτισμένο.Με υπότιτλους.Ακουγόταν και η φωνή του Ρος από τα Φιλαράκια(η καμηλοπάρδαλη πρέπει να ήταν).:)
Τώρα θέλω να δω την "Ανταλλαγή".


αυτο βγηκε πριν απο 1 1/2 βδομαδα:P:P

εγω το ειδα πριν απο λιγο και τωρα θελω να δω το'Λυκοφως'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ειδαμε με την κολλητη μου το ιστοριες για καληνυχτα... καλο ηταν...δεν λεω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Serendipity:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ειδα το aquamarine.E ενταξει εχει την πλακα του για νεανικη κωμωδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
δεν την ειδαμε ολοκληρη ομως:P
τα πρωτα 20 λεπτα μονο:P

Mόνη μου εννοούσα. :P
Αυτό που είδαμε εμείς δεν πιάνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
ειδα το aquamarine.E ενταξει εχει την πλακα του για νεανικη κωμωδια
Tζάμι, το έχω δει :D
Και η μαδαγασκάρη πλάκα είχε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Howl's Moving Castle του Hayao Miyasaki. Πολυ ωραια ταινια :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μολις χωρισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top