Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μπάτμαν, Ο σκοτεινός ιππότης... Πολύ ωραία ταινία!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
mamma mia!θα βαλω σημερα για 84398032η φορα το πρωτο μερος του pride and prejudice του BBC με τον colin firth!!!!:D :jumpy: :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ειδα πριν κατι μερες μια ταινια και εφαγα τρελο κολλημα μιλαμε... Green Street Hooligans λεγεται...Τα σπαει! Παιζει να την εχω δει 15 φορες με φιλαρακια...Οι ανω των 17 να τη δουνε :P (κατω απο 17 ειναι ακαταλληλη :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ειδα πριν κατι μερες μια ταινια και εφαγα τρελο κολλημα μιλαμε... Green Street Hooligans λεγεται...Τα σπαει! Παιζει να την εχω δει 15 φορες με φιλαρακια...Οι ανω των 17 να τη δουνε :P (κατω απο 17 ειναι ακαταλληλη :D)

αυτη δεν ειναι με τον elijah wood???:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ναι αυτη ειναι...Και αυτος φταιει για το κακο τελος της ταινιας :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
requiem for a dream,ταινιαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ναι αυτη ειναι...Και αυτος φταιει για το κακο τελος της ταινιας :mad:

RESPECT FRONDO :P :jumpy::jumpy::jumpy::thanks: θα τη νοικιασω:Dδεν υπαρχει ταινια του που να μην εχω δει.καθε φορα που περναω την πορτα του δωματιου μου χαιρεταω την αφισα!!!(γιγαντοαφισα απο το αφισοραμα του 2003-συλλεκτικο κομματι :D:D:D:D:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εχω να δω ταινια..κατι χρονια!:xixi:
τις περισσοτερες τις βαριεμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
THE THIRD EYE...ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΘΡΙΛΕΡ..ΨΙΛΟΜΑΛΑΚΙΑ...
Στο σπιτακι μου την ειδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
χτες ειδα το περηφανια και προκαταληψη,αλλα το δευτερο μερος,με κολιν φερθ.

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΤΡΑ!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ο πιανίστας...κορυφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purplebutterfly

Νεοφερμένος

Η purplebutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μ αρεσε πολυ τ'περηφανεια κ προκαταληψη' και το'διαφορα στηθους'.ολα τα ειδα σ dvd!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Το Ημερολόγιο.
Πολύ καλή ταινία,την προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Το "The Notebook"? :D
Την έχω δει άπειρες φορές, είναι η αγαπημένη μου. :D Έχω διαβάσει και το βιβλίο!
Από τις λίγες αισθηματικές που αξίζουν. :)
Αν σ' άρεσε δες και το "A walk to remember", βασισμένο σε βιβλίο του ίδιου συγγραφέα, επίσης από τις λίγες αισθηματικές που αξίζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guesita

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
"Στα ματια σου βλεπω την αγαπη"

μια απο τις πιο ωραιες ταινιες που εχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το "The Notebook"? :D
Την έχω δει άπειρες φορές, είναι η αγαπημένη μου. :D Έχω διαβάσει και το βιβλίο!
Από τις λίγες αισθηματικές που αξίζουν. :)
Αν σ' άρεσε δες και το "A walk to remember", βασισμένο σε βιβλίο του ίδιου συγγραφέα, επίσης από τις λίγες αισθηματικές που αξίζουν!

Ο σκηνοθέτης του Notebook είναι γιός του μεγάλου και μοναδικού Έλληνα σκηνοθέτη, Τζον Κασσαβέτη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
τελευταια εξοδος:ριτα χεηγουορθ...ωραια ταινια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ο σκηνοθέτης του Notebook είναι γιός του μεγάλου και μοναδικού Έλληνα σκηνοθέτη, Τζον Κασσαβέτη:D
Ναιιι το ξέρω!:xixi::P
Νίκο τον λένε το γιό!
Και η κυρία που έπαιζε τη μεγάλη Allie είναι η μητέρα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
τελευταια εξοδος:ριτα χεηγουορθ...ωραια ταινια !

Μεταφορά βιβλίου του Stephen King:no1:

Ναιιι το ξέρω!:xixi::P
Νίκο τον λένε το γιό!
Και η κυρία που έπαιζε τη μεγάλη Allie είναι η μητέρα του!

Βασικά δε το είδα ακόμα αλλά θα το δω κάποια στιγμή:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εξοπλήσου με χαρτομάντηλα :'(:D
Εγώ ήμουν μόνη στο σπίτι όταν το είχα δει πρώτη φορά και είχα ανοίξει μπαλκονόπορτες γιατί ήταν καλοκαίρι... Όταν τελείωσε έγινε που έγινε χαμός από κλάμματα και χαρτομάντηλα :P είδα μια αράχνη στον απέναντι τοίχο που προφανώς είχε μπει από τις μπαλκονόπορτες. Ε, αυτό ήταν. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top