Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
The Time Traveler's Wife. Πολυ Ωραιο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Love in the Time of Cholera. Το ειχα πετυχει στο Star την Πεμπτη.

Δεν μ'αρεσε. :ermm: Το περιμενα τελειως διαφορετικο.

Καμια σχεση με το βιβλιο του Gabriel Garcia Marquez.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
percy jackson and the olympians : the lightning thief αρκετά καλό!! Σας το προτείνω ανεπιφύλαχτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εγώ πάλι που την είδα χθες θεωρώ πως ήταν μία από τις χειρότερες ταινίες που έχω δει ever. Κρίμα τα 9 ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Γιατί δε σου άρεσε; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Το ότι διαστρέβλωσαν τη μυθολογία τόσο πολύ, το ότι ήταν ταινία για ανιστόρητα αμερικανάκια, το άθλιο παίξιμο των πρωταγωνιστών, οι χαζές ατάκες, δεν ξέρω τι με πρωτοξενέρωσε. Και από ότι άκουγα από τον κόσμο που είχε διαβάσει τα βιβλία δεν άρεσε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilektraki

Νεοφερμένος

Η ilektraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τελευταία ταινία? 'Ερωτας στα χρόνια της χολέρας που είχε την Πέμπτη στην τηλεόραση... Καλούλα ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
χθες το βράδυ στο σπίτι είδα το "The lovely bones". Πολύ ωραία ταινία.. τέτοιο κλάμα σε ταινία είχα να ρίξω καιρό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Που να δεις και το Camille και το Υ.Γ Σαγαπω.....Εκει να δεις κλαμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
^^Στο Υ.Γ:Σ' αγαπώ,είχα κυριολεκτικά πλαντάξει στο κλάμα μες στο cinema κι είχα φάει απίστευτο δούλεμα.:redface:
Είδα σήμερα το "Αmerican History X",επιτέλους.Φοβερή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
το υ.γ. σ'αγαπω την εχω δει πανω απο 10 φορες!! την ξερω απ'εξω.. απο την πρωτη φορα που την ειδα ειχα ν κλαψω τοσο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Forbidden Siren
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
2012.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Doubt , με τη Meryl Streep. Μου αρεσε πολύ για τις καλές ερμηνείες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
^^Στο Υ.Γ:Σ' αγαπώ,είχα κυριολεκτικά πλαντάξει στο κλάμα μες στο cinema κι είχα φάει απίστευτο δούλεμα.:redface:
Είδα σήμερα το "Αmerican History X",επιτέλους.Φοβερή...


Βασικα ειμαι Καρκινακι και ειμαι λιγο ευαισθητος.....Ηταν πολυ καλη ταινεια παντως. Οσο για το American History τωρα την ειδες..????? Απιστευτο εργο κ αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Βασικα ειμαι Καρκινακι και ειμαι λιγο ευαισθητος.....Ηταν πολυ καλη ταινεια παντως. Οσο για το American History τωρα την ειδες..????? Απιστευτο εργο κ αυτο.


Χα!Κι εγώ πάντως που δεν κλαίω εύκολα σε ταινίες,χρησιμοποίησα κούτες χαρτομάντηλα κι έκανα ώρες να συνέλθω στη συγκεκριμένη.
Ναι,τώρα είδα το Αmerican History X.Πάντα κάτι συνέβαινε και δεν μπορούσα να τη δω.Τη μια δεν την έβρισκα,την άλλη δεν είχα χρόνο...:/:
Ταινιάρα πάντως.Συγκλονιστική.(Και σ' αυτή βούρκωσα...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!sofia!!

Νεοφερμένος

Η !!sofia!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω τελευταια φοραααα .. ειδα το AVATAR! καλουτσικο ηταν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Spy Game
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κική92

Νεοφερμένος

Η Κική92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Είδα μια τελειαααααα ταινία σε dvd το "A walk to remember" με την Mandy Moore και τον Shane West!! Πολύ ωραία ταινία! Οποιος δεν την έχει δει του τη συστηνω.. Είναι παραγωγής του 2002 και ο ελληνικός τίτλος είναι "Κεραυνοβόλος έρωτας" (αλλα καμία σχεση ο ελληνικος τίτλος με την ταινία, ο αγγλικός είναι πολύ πιο αντιπροσωπευτικός) Η ταινία είναι βασισμένη στο βιβλίο "Α walk to remember" του Nicholas Sparks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πολύ ωραία η τανία, καμία σχέση με το βιβλίο όμως. Παίζει να είναι από τις ελάχιστες φορές που προτιμώ τη μεταφορά από το ίδιο το βιβλίο. Η Moore φωνάρα και πολύ καλή στο παίξιμο της αν σκεφτείς ότι είναι τραγουδίστρια. Και εννοείται μιλάμε για πολύ κλάμα όποτε τη βλέπω :redface:
btw https://www.youtube.com/watch?v=2cafbb7Q04g&NR=1 πολύ ωραία μουσική επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top