Γενικό -  Ποια είναι η γνώμη σας για την Α' Λυκείου;

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Σε λίγες μέρεσ τελιώνει και το πρώτο τετράμηνο...Πιστεύω πωσ η Α'λυκείου είναι μια αρκετά δύσκολη τάξη..(είμαι σε ιδιωτικό και κανουμε 8 ωρα:jumpy::jumpy::jumpy:).Τα πιο δύσκολα μαθήματα φέτος είναι η χημεία(ονοματολογια) και η φυσική(καμπυλόγραμμη κτλ)Συμφωνείτε??

Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
η ονοματολογια ειναι στεγνη παπαγαλια της σελ63 αν δν κανω λαθος.... καμπυλογραμμη δν εχω κανει ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
μη μου θυμίζεις τη χημεία πλσ....20 18 κι 8, 20 προφ και 20 τετράδιο αλλά στο 8 μόνο τα κλάματα δεν έβαλα γτ ένιωσα ότι κάτι άλλαξε ....τι να πω?!?!
υ.γ.που την είδες τη δυσκολία στη φυσική?αν την κτανοήσεις είναι αρκετά ευ΄κολα(όχι και γελοία νταξει)όσο για την καμπυλόγραμμη κατακόρυφη βολή εννοείς γιατί εμείς έχουμε μπει στην ο.κ.κ κυκλική και ενότητα καμπυλόγραμμη κίνηση δεν έχω συναντήσει ξεχωριστά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
δεν είναι δύσκολη,για να πω την αλήθεια είναι παρα πολύ χαλαρά αν είσαι στο τεχνίκο :D αλλά αν είσαι ενιαίο δεν γνωρίζω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
ενταξη ευκολη σχετικα ειναι αλλα παιζουν ρολο και οι καθηγητες κατα τη γνωμη μου... και παραμένουν μερικα μαθηματα αρκετα δυσκολα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
δεν μπορώ να πω ότι είναι και τόσο δύσκολα...σαν το γυμνάσιο... απλά ξεκουράζεσαι κ το απολαυάνεις :Dπριν αρχίσουν τα δύσκολα της α' κ β' λυκείου..............:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

London

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μπορώ να πω ότι είναι πολύ χαλαρή τάξη,βέβαια είναι και οι καθηγητές οι οποίοι σε παρακινούν με τον τρόπο τους να διαβάσεις,να παρακολουθήσεις το μάθημα.Και όχι να το παινευτώ αλλά έχουμε πολύ καλούς καθηγητές αλλά και καθηγήτριες:no1:,που κάνουν το μάθημα εξαιρετικά ευχάριστο και πολύ ενδιαφέρον...:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shania

Νεοφερμένος

Η shania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εαν και φέτος τα πράγματα ειναι ψιλό ξενέρωτα
ομολογώ πως αυτό που αξίζει είναι ο χαβαλές μεσα στην ταξη:D:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νένη

Νεοφερμένος

Η Νένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής είναι εύκολη ελπίζω να μην δυσκολέψει αργότερα!
Μέσα στην τάξη όμως δεν γίνεται μάθημα πιο πολύ φασαρία υπάρχει!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
και γω εύκολη θα λεγα,ωστόσο,μην κοροιδέψετε,έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τις πανελλήνιες...:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
χαλάρωσε... φυσικό είναι να υπάρχει κάποιο άγχος και επειδή είσαι σε νέα βαθμιδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καλά θα είναι! Η μισή χρονιά έχει περάσει σχεδόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δεν μου αρέσει η α...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και γω εύκολη θα λεγα,ωστόσο,μην κοροιδέψετε,έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τις πανελλήνιες...:(:(

κι εγω οταν ειχα μπει Λυκειο αρχισα να το σκεφτομαι σοβαρα γιατι στο Γυμνασιο το βλεπεις πολυ μακρια...και τωρα που λεω οτι σε 1,5 χρονο θα δωσω ουτε που το πιστευω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
οχι και πολυ δυσκολη!!!!!!!Ομως ακετα πιο δυσκολη απο το γυμνασιο!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος-7

Νεοφερμένος

Ο Νικος-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω δεν ειχα παρει στα σοβαρα την Α' λυκειου και άρχησα κακος ή καλος πριν λιγες εβδομαδες να διαβαζω και να προσέχω στο μαθημα... Τώρα που προσεχω και διαβαζω πιστευω πως δεν ειναι δύσκολη τάξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τωρα που πηραμε βαθμουσ και υσηχασα ...ναι πιστευω οτι τλκ ειναι ευκολη!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγω δεν ειχα παρει στα σοβαρα την Α' λυκειου και άρχησα κακος ή καλος πριν λιγες εβδομαδες να διαβαζω και να προσέχω στο μαθημα... Τώρα που προσεχω και διαβαζω πιστευω πως δεν ειναι δύσκολη τάξη...


Αυτό έπαθα κι εγώ. Και αυτό φάνηκε στους βαθμούς μου.. Αντι για 17 που έβγαλα πέρυσι, έβγαλα 15...ουπς!:P

Αλλά το έχω αποφασίσει...Στο 2ο τετράμηνο θα πάω πολύ καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheJoker

Νεοφερμένος

Ο TheJoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω εβγαλα 17 αλλα δεν μου αρεσει η α.....:( δεν συγκρινεται με το γυμνασιο.....στο γυμνασιο βολτα πηγαινα και εβγαζα 18-19...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top