Ποια είναι η αγαπημένη σας πολεμική τέχνη ;

Notis

Νεοφερμένος

Ο Notis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
kickbox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Kento. Να το βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
kickbox.Να το βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Notis

Νεοφερμένος

Ο Notis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εχει κανει κανεις Wing Chun (Kung Fu)????????

πολυυυυυυυυυ χλωμο το βλεπω αλλα με ενδιαφερει....

Κάνει μια φίλη μου 12 χρονάκια, έχει σπάσει πολλά σαγόνια :P (δεν κάνω πλάκα). Έχει τύχει να πλακώνει έναν τσαντάκια για την πλάκα..
Anyway, εδώ δύσκολα να μάθεις wing chun, δεν υπάρχουν εξιδεικευμένοι δάσκαλοι. Εάν μένεις Αθήνα/Θεσσ. ίσως να βρείς μερικούς καλούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
δεν υπαρχει καλη η κακη πολεμικη τεχνη εξαρτατε απο τον μαθητη.Αν θελει ο μαθητης μπορει να γινει ο καλητερος απο ολους οτι πολεμικη τεχνη και να κανει (tae kwon do,kento,karate,mauy tai,box κτλ)και τις ασιατικες πολεμικες τις μαθαινεις μετα την μαυρη ζωνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
το kick boxing με έχει προσελκύσει ιδιαίτερα...αν θέλω να αρχίσω ποιό θα μου προτείνατε? Σας λέω λίγο τον σωματότυπό μου δεν ξέρω αν κολλάει αλλά σε προηγούμενα post είδα ότι το tae kwon do το αρχίζουν όσοι δεν είναι ιδιαίτερα σωματώδεις κ.λ.π....είμαι 1,76 σώμα μέτρια γυμνασμένο σε χέρια και στήθος...τί λέτε πάω για kick boxing..?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
το kick boxing με έχει προσελκύσει ιδιαίτερα...αν θέλω να αρχίσω ποιό θα μου προτείνατε? Σας λέω λίγο τον σωματότυπό μου δεν ξέρω αν κολλάει αλλά σε προηγούμενα post είδα ότι το tae kwon do το αρχίζουν όσοι δεν είναι ιδιαίτερα σωματώδεις κ.λ.π....είμαι 1,76 σώμα μέτρια γυμνασμένο σε χέρια και στήθος...τί λέτε πάω για kick boxing..?:D


θα σου προτεινα κανονικο box γιατι εισαι ψηλος και αν εχεις προσεξει ο ζαμπιδης ενας παρα πολυ καλος kick boxer ειναι κοντος και μικροσωμος οπως και οι περισσοτεροι.Βεβαια η τελικη επιλογη ειναι δικη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
ξερω για το κανονικο Kung fu ειναι τελειο αθλημα αλλα για να το κανεις πρεπει να εισαι γριγορη και ευλυγιστη
Δεν υπαρχει "κανονικο Κουνγκ Φου".Υπαρχουν τυποι Κουνγκ Φου.Οπως Σαολιν κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εμένα ειναι το παραδοσιακο βρωμοξυλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ειμαι κατα της βιας και δεν προκειται να ασχοληθω ποτε με τετοια αθληματα
παρολο αυτα σε οποιο θελει να ασχοληθει και δεν αλλαζει θεση θα του
προτεινα το μαι ται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
Σίγουρα όχι το Κουν-φου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Μήπως υπάρχει κάποιος i-schoolίτης ή i-schoolίτησσα που να πηγαίνει καράτε ή κάποια πολεμική τέχνη;
Αν ναι, γράψτε:
  1. το σύστημα το οποίο κάνετε (και από πού προέρχεται, αν γνωρίζετε)
  2. τη ζώνη στην οποία βρίσκεστε
  3. πόσα χρόνια κάνετε
  4. αν σας αρέσει και σκοπεύετε να συνεχίσετε
Προσωπικά κάνω 9 χρόνια soo bahk dο (Κορέα), και δεν θα σταματήσω μέχρι να πεθάνω!:iagree: Έχω 1η κόκκινη και το Μάη δίνω για 2η.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δίκαννο.Μπαμ και κάτω μια και έξω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εκανα 9 χρονια tae kwo do mαυρη ζωνη δυο νταν ,υστερα 1χρονο kick box,και1 jiu jutsu
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fightervolos

Νεοφερμένος

Ο fightervolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα παιδια.βλεπω παντως οι περισσοτεροι εδω με tkd ε?:Dbtw εγω εκανα 6 χρονια kyokushonkai karate και εδω και 3 χρονια Muay thai..συγκριτικα με αρκετες πολεμικες τεχνες μακραν το καλυτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Το καράτε βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
kung fuck:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
τπτ.........:gym::stars::attack:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top