Ποιά είναι η χειρότερη χυλόπιτα που "φάγατε" ποτέ;

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Με κάτι τέτοιες νυχτερινές λιγούρες γίνονται τα ψωμάκια. :hmm:

χαχαχαχα ο καφρος!Μαν εισαι κορυφη σοβαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χμ...
Ας αρχισω ,λοιπον, εκτη δημοτικου στο ιδιο τμημα ,απο νωρις στα βασανα,μαρεσε ο Χ !Επειδη δεν μπορουσα τα πολλα-πολλα ζουζουνιστικα ,αποφασιζω να του γραψω ενα ραβασακι.Το χωνω στο βιβλιο της φυσικης.Τα αποτελεσματα?Αφου καταλαβε ποια ημουν δε μου μιλαγε για δυο χρονια !
Ωραια χυλοπιτα... και ξερεις που ειναι το ωραιο μικρο μου φορουμιτακι? στο οτι ο τυπος ,τωρα, εδω και 1 χρονο ,περιπου,με θελει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μαι μεγαλοπρεπεστατη που εφαγα το καλοκαιρι!!! μωρε κατι ξερω που μενω στο καβουκι μου :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
χμ...
Ας αρχισω ,λοιπον, εκτη δημοτικου στο ιδιο τμημα ,απο νωρις στα βασανα,μαρεσε ο Χ !Επειδη δεν μπορουσα τα πολλα-πολλα ζουζουνιστικα ,αποφασιζω να του γραψω ενα ραβασακι.Το χωνω στο βιβλιο της φυσικης.Τα αποτελεσματα?Αφου καταλαβε ποια ημουν δε μου μιλαγε για δυο χρονια !
Ωραια χυλοπιτα... και ξερεις που ειναι το ωραιο μικρο μου φορουμιτακι? στο οτι ο τυπος ,τωρα, εδω και 1 χρονο ,περιπου,με θελει!:P
Κι εσύ τι κάνεις τώρα;:P

μωρε κατι ξερω που μενω στο καβουκι μου :P :redface:

Βλακείες ρε.Έχασες τίποτα.Βουρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
έφαγα κάποτε πριν πολλά χρόνια μια χυλόπιτα που τη θυμάμα. τώρα γύρισε μπούμεραν το πράγμα. δε μπορω να πω περισσότερα γιατί ντρέπομαι Είμαι της άποψης ότι όταν παίρνεις χυλόπιτα σταματάς και πας για άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Κι εσύ τι κάνεις τώρα;:P

κεμι ,θες να μαθεις τα γκομενικα μου στα διαλα?:P
βασικα να σου πω τι εκανα?τον περιμενα... αλλα δε παιζει πια;)
το τι θα κανω τωρα ιτς μαι τζομπ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ειχα φαει στο γυμνασιο. του ειχα πει οτι μου αρεσει στελνοντας μυνημα και ακομα δεν εχω παρει απαντηση :P
απο τοτε δεν ξανα εκανα το πρωτο βημα:cry_x: αλλα δεν πειραζει αυτος εχασε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω κάποια ιδιαίτερα άσχημη εμπειρία να ανακαλέσω, γιατί πάντα την έπεφτα με τρόπο και με καλό timing, οπότε συνήθως στη χειρότερη περίπτωση καταλάβαινα μόνος μου πότε δε έπαιρνε και εγκατέλειπα πριν φάω άγριο χ... Πάντως παιδιά δεν πρέπει να φοβόμαστε τις άσχημες απορρίψεις, γιατί αν είμαστε πολύ διστακτικοί θα χάσουμε ευκαιρίες με άτομα που ίσως πράγματι ενδιαφέρονταν για μας... Νομίζω πως έχω κάνει τέτοια λάθη, για αυτό αναθεώρησα.... Καλύτερα χυλόπιτα παρά χαμένη ευκαιρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ειχα φαει στο γυμνασιο. του ειχα πει οτι μου αρεσει στελνοντας μυνημα και ακομα δεν εχω παρει απαντηση :P
απο τοτε δεν ξανα εκανα το πρωτο βημα:cry_x: αλλα δεν πειραζει αυτος εχασε :pfff:

το παιδάκι μπορεί να ντράπηκε το καημένο. Μικρούλη ήτανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
κεμι ,θες να μαθεις τα γκομενικα μου στα διαλα?:P
βασικα να σου πω τι εκανα?τον περιμενα... αλλα δε παιζει πια;)
το τι θα κανω τωρα ιτς μαι τζομπ:P
Ρητορική ήταν η ερώτηση.Εννοούσα ήθελες,,θέλει,γιατί όχι.:P
ειχα φαει στο γυμνασιο. του ειχα πει οτι μου αρεσει στελνοντας μυνημα και ακομα δεν εχω παρει απαντηση :P
H Li@Ν@ αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής
Ίσως δεν έχει κάρτα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Ρητορική ήταν η ερώτηση.Εννοούσα ήθελες,,θέλει,γιατί όχι.:P

Δεν με νοιαζει τι ηταν η ερωτηση:P. Δεν ξερω,νομιζω οτι δεν θελω πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ τα φοβάμαι πολύ αυτά. Καλύτερα μόνος... παρά ρεζιλεμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγώ τα φοβάμαι πολύ αυτά. Καλύτερα μόνος... παρά ρεζιλεμένος.
Όχι ρε Johny15, σιγά το ρεζίλι στην τελική, μες στη ζωή είναι αυτά... Αργότερα θα μετανιώνεις για τις χαμένες ευκαιρίες σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ρητορική ήταν η ερώτηση.Εννοούσα ήθελες,,θέλει,γιατί όχι.:P
Ίσως δεν έχει κάρτα:redface:
α δεν το σκεφτηκα αυτο :hmm:
θα περιμενω καμια δεκαρια χρονια ακομα και μετα θα τον ξεχασω...αλλα αυτη θα ειναι η τελευταια του ευκαιρια.δεν θα εχει αλλη διορια,τελος.ειμαι ανενδοτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
α δεν το σκεφτηκα αυτο :hmm:
θα περιμενω καμια δεκαρια χρονια ακομα και μετα θα τον ξεχασω...

Aχαχαχαχα:laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
0 "χυλόπιτες", αν εξαιρέσεις μία στο δημοτικό εξαιτίας μιας παρεξήγησης η οποία δε μετράει anyways.

Όπως λέει και ο Johnny, better safe than sorry :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ τα φοβάμαι πολύ αυτά. Καλύτερα μόνος... παρά ρεζιλεμένος.

Dude, που το βλέπεις το ρεζίλι;:worry: Go for it κάθε φορά. Δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει.;)

Οn: Βασικά μπορώ να την χαρακτηρίσω χειρότερη μόνο και μόνο από την άποψη ότι μου άρεσε πολύ η κοπέλα. :D
Αλλά, idiot that I am, δεν ήξερα ότι είχε ήδη αγόρι. Και έτσι με έστειλε. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMbOh

Νεοφερμένος

Ο JiMbOh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Χμ.
Ημουν πιο μικρος, 14, οταν δεν ειχα ιδεα απο αυτα. Εβγαλα ενα λογυδριο-ερωτικη εξομολογηση, με την καταληξη: "Εγω σου αρεσω καθολου;" (ναι, ξερω, καμακωτης)

Ειπε οχι και εφυγε.

Αουτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ προσωπικά δεν έχω φάει κάποιο Χ..αφού ποτέεεε δεν έκανα βήμα να πλησιάσω αγόρι..αλλά έριξα σε κάποιον Χ φέτος και του'πεσε αρκετά βαρύ..αισθανόμουν όσο να'ναι άβολα όταν τον έβλεπα να με κοιτάει σαν καημένος επίμονα και ασταμάτητα..όμως έλα που δεν τον ήθελα καν :/ και τώρα τη χρονιά πάλι που μας πέρασε ήθελα ένα παιδί και έδειχνε το ίδιο έντονο ενδιαφέρον για'μένα,παρόλα αυτά δεν έγινε ΤΙΠΟΤΑ ..!τότε απογοητευόμουν ,όμως χαίρομαι τώρα να πω την αλήθεια..γιατί σταμάτησα να τον θέλω και είδα πιο καθαρά τα πράγματα και βλέπω πόσο αταίριαστοι ήμαστε..δεν έχει αυτά που θα ήθελα να έχει!πάντως πολύ δύσκολο να εμπιστευτώ κάποιον ειδικά σ'αυτήν την ηλικία (αυτός είναι 18 αλλά και πάλι αυτό δε λέει τίποτα..νόμιζα πως ήταν πιο ώριμος,αλλά τελικά όχι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top