Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ;

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έχω δει υπερβολικά πολλές άθλιες ταινίες.Μία που μου ήρθε τώρα είναι η μούμια τρία. Ακόμη χειρότερο ήταν η κατάρα το τρία. Αν και πρέπει να πω ότι στην κατάρα γέλασα αρκετά:P
Tιι? Η καταρα 3 ητανε τρομερηηη παπουσεεε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ ??


Εμένα ένα είναι ένα σχετικά πρόσφατο θρίλερ ελληνική παραγωγής με ζόμπι.(ήταν έλεος):iagree:
χαχα, αυτη η ταινια ειναι η αγαπημενη ενος φιλου μου. την ειδα κι εγω και σχετικα μου αρεσε.
Οι χειροτερες ταινιες που εχω δει ειναι το Can't Hardly wait και το High School Musical.. Ποσο ηλιθιες αμερικανιες ακομη απορω.. Την δευτερη με αναγκασαν να την δω αφου εχασα σε στοιχημα. Κοντευα να πεθανω απο την αθλιοτητα:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Silent hill
αποκοιμήθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
η παναγία των παρισίων ΙΙ (το sequel)
απαίσια γραφικά και αδύναμη πλοκή
έμαθα το μάθημά μου, κομμένα τα Disney sequels xD (πλην ορισμένων εξαιρέσεων φυσικά :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Vampire

Νεοφερμένος

Η Dark_Vampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ενα θριλερ "House of wax",δηλαδη το σπιτι των κερινων ομοιωματων.Ελεος!!!Υποτιθεται οτι στα θριλερ τρομαζεις αλλα σ'αυτην κοιμηθηκα στο πρωτο μισαωρο...Αηδιαααααα.....!!!!:sick::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Blonde ambition: Από τις χειρότερες αμερικάνικες ρομαντικές χαζοκομεντί.
Cabin by the lake: Το πιο χαζό θρίλερ(αν ήταν,γιατί δεν έμοιαζε καθόλου με ταινία τρόμου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ενα θριλερ "House of wax",δηλαδη το σπιτι των κερινων ομοιωματων.Ελεος!!!Υποτιθεται οτι στα θριλερ τρομαζεις αλλα σ'αυτην κοιμηθηκα στο πρωτο μισαωρο...Αηδιαααααα.....!!!!:sick::yawn:

μεγάλη μ*******κία αυτό το θρίλερ

και αηδία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
REC : Η χειρότερη ταινία που έχω δει ! Συνηθισμένη , τα πάντα προβλέψιμα και σκέτη αηδία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
-Νιατα σε εξαψη-

Εντελως σαχλοκομωδια .. Ευτυχως ειχα καλη παρεα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Scooby Doo

Έκλαιγα τα λεφτά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εμενα η χειροτερη μου ηταν το τσαι στην Σαχαρα...ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ενα θριλερ "House of wax",δηλαδη το σπιτι των κερινων ομοιωματων.Ελεος!!!Υποτιθεται οτι στα θριλερ τρομαζεις αλλα σ'αυτην κοιμηθηκα στο πρωτο μισαωρο...Αηδιαααααα.....!!!!

τουλάχιστον είδαμε την paris hilton να πεθαίνει, όχι τίποτα άλλο αλλά είναι τραγική ηθοποιός, οπότε μόλις τη σκότωσαν, εγώ τουλάχιστον ανακουφίστηκα που δεν θα την ξαναδω να παίζει.... ;)

εμενα η χειροτερη μου ηταν το τσαι στην Σαχαρα...ελεος

δεν την ξέρω καν, αλλά από τίτλο και μόνο δεν θα την έβλεπα!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritsa_94

Νεοφερμένος

Η ritsa_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Η παροδια των 300 ηταν αθλια οχι οτι οι 300 ηταν καλυτερη !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Το Hostel 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Eat,pray love :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
"Καραντινα"...μεγαλη μαπα..

εννοεις το αμερικανικο REC? εγω εχω δει τα ισπανικα.. το πρωτο ηταν καλο, το δευτερο μεγαλη πατατα.
Επισης, αθλιο ειναι το "Η ψυχη στο στομα" και "Περι τυφλοτητος" .. δεν την παλευουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
To Valhalla rising!!Tι ταινια ηταν τουτη;;:P Εφτασα στο σημειο να την βαλω στο γρηγορο μπας και τελειωσει(πραγμα που δεν κανω σχεδον ποτε, οσο εφιαλτικη και να ειναι η ταινια)!!Ειναι που δεν εβγαζαν και λεξη,στα μουγγα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μάσκα junior.... Ακόμα κλαίω τα λεφτά μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
ο κυνοδοντας :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top