Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ;

E=mc2

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
O σχιζοφρενης δολοφονος με το πριονι απο το τεξας το 2.......το ενα οκ...καλο...και λες...ας παρω και το 2......το 2 ομως ...ειναι..η απολυτη ΜΑΠΑ..!! ολοκληρη οικογενεια... ο ετιμοθανατος ...παππουσ σχιζοφρενης...ο ξαδερφος σχιζοφρενης....η ιερη ψοφια...γιαγια σχιζοφρενης......ελεος...και καπια στιγμη ειναι στο μυστικο υπογειο τουνελ τους.....και καθος κανει την κλασικη κινηση...με το πριονι στον αερα και το κουναι...αντριλικι και ετσι....τρυπαει τον τοιχο..και σκοτωνει το ξαδερφο του...αντι για τους καλους...!!!! ελεος ...
ααα....
και η απολυτη μαπα....(με το σχ. τουλαχιστον γελασα..!!) Τα πουλια....παλια ταινια...10 να ξεφυγουν... και στο τελος....φευγουν απο την πολη...αυτο...χωρις..να σ πουν τι εγινε...ελεος...και παλι ελεος...!!!!:down::down::down::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Τελικα υπαρχουν και χειροτερες ταινιες οπως το Zombieland που κανουν το 2012 να μοιαζει με επος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Τελικα υπαρχουν και χειροτερες ταινιες οπως το Zombieland που κανουν το 2012 να μοιαζει με επος.

To 2012 εμένα μου άρεσε. Εντάξει, το κομμάτι της Αμερικανιάς ήταν γελοίο, αλλά σαν εφέ και σαν φυσικά φαινόμενα μου άρεσε.

Δοκιμάστε το κάτι τρέχει με τους Μόργκαν...

Μαύρα χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Wild Things.

What a παπαριά. Τόσες συνεχείς ανατροπές με κούρασαν, και ο Dilon το έπαιζε θεογκόμενος. Σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
The Mist... Aν θέλετε να χάσετε πραγματικά 2 ώρες από την ζωή σας, είναι ό,τι καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω προσωπικα φοβαμαι να δω το Saw...οχι οτι με αηδιαζει το αιμα,το αντιθετο μαλιστα..αλλα φοβαμαι εκεινο τον ψυχοπαθη
τα saw δεν τα λες και θριλερ και ο ψυχοπαθης ειναι πανεξυπνος....αν δεν σκοτωνε πολυ θα τον πηγαινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
I Sell The Dead.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Epic Movie (απίστευτη μπούρδα,τραγικά αστεία..πάλι καλά που την έκλεισα στο μισό)
Date Movie (τα ίδια με την από πάνω)
The Butterfly Effect 2 (παιδιά έλεος.ΓΕΛΟΙΟ.η πρώτη ταινία είναι πολύ καλή όμως,καμία σχέση.)
The History Boys (σκέτη βλακεία χωρίς νόημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
watchmen
final destination εκτος απο το 1ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
μια "κωμωδια" που λεγεται accepted νομιζω...
Ο'τι χειροτερο εχω δει:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Γενικότερα τα θρίλερ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
γενικα οικογενιακες κομεντι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι αν το έχω ξαναγράψει :P, η χειρότερη ταινία όμως που έχω δει είναι ο Σκοτεινός Κώδικας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
All About Steve: Sandra Bullock Ξανθιά!
Την είδα στο αεροπλάνο επειδή δε νύσταζα και επειδή είναι από τις αγαπημένες μου ηθοποιούς είπα να τη δω...Που να μου κοβόταν το χέρι!Αίσχος!!!Από τις ελάχιστες ταινίες που κόντεψε να με πάρει ο ύπνος....
+++Πολλά και καλά θρίλερ κ κωμωδίες είναι άθλιες ταινίες με καθόλου στόρυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
η αλικη στην χωρα των θαυματων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chainsaw

Νεοφερμένος

Ο chainsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Η χειροτερη ταινια που εχω δει ειναι το zohan.Πραγματικα αισχος!!!!!
Απο κει και περα ξεχωριζω το jumper(ουτε που καταλαβα τι γινοταν) και το "ο ερωτας στα χρονια της χολερας" .Πρωτη φορα ποου καταφερα να κοιμηθω στο σινεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Mullholland Drive απαίσια ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
4 μαυρα κοστουμια δλδ οτι και να πω ειναι λιγο ΑΙΣΧΟΣ:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep: να φανταστειτε οτι ηταν η 1 φορα που κοιμηθηκα στο σινεμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ταινίες τρόμου γενικά...
μια έχω δει...τους μάρτυρες και πραγματικά αίσχος:redface:
Πολύ τις φοβάμαι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Epic movie
Dont mess with the zohan
American Pie(όλα)
Jumper
Final Destination 4
Meet the Spartans

Δεν θυμάμαι άλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top