Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ;

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Εξολοθρευτης ΟΛΑ και τα SAW ολα επισης.
Α και κατι αλλες χαζοαμερικανικες που θεωρουνται κωμοδιες.Τις ειδα φετος μερικες και παλι δεν τις θυμαμαι.Τοσο πολυ αξιζαν!!!

Κατσε ρε μεγαλε ολα τα Saw. Βαζω στοιχημα οτι δεν τα εχεις δει καν ολα γιατι αν οντως δεν σου αρεσε το πρωτο δεν θα καθοσουν να δεις το 2ο και το 3ο και παει λεγοντας. Αν δε τις σηκωνεις τις ταινιες τρομου μη τις βλεπεις αλλα δεν μπορεις να λες οτι τα Saw δεν ειναι καλες ταινιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Ταινιες τρομου βλεπω.Τα SAW δε με τρομαξαν πουθενα,αρα ταινιες τρομου δεν τις θεωρω.Σεναριο 0 ,δε χρειαζεται να πω και αλα.

Ταινιες φιλε μου βλεπω παρα πολλες.Καθε μερα θα κατεβασω και θα δω απο 2. Και ναι τα εχω δει ολα τα SAW.Συγγνωμη αλλα το θεμα λεει ποια ηταν η χειροτερη ταινια που ειδατε.Εγω θεωρω τα SAW τα χειροτερα ,προς τι το
δεν μπορεις να λες οτι τα Saw δεν ειναι καλες ταινιες
Και δεν παει ετσι οπως το βλεπεις.Δε μ'αρεσει το 1ο,δε βλεπω το 2ο κτλπ.
Και τα Χαρυ Ποττερ ειμαι σιγουρος οτι επαψαν να αρεσουν σε πολλους μας απο το 3ο η το 4ο?Ο καθενας ξερει για τον εαυτο του,αλλα ειδαμε και τα υπολλοιπα...
wtf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Το scary movie , το twilight και μία που είδα πρόσφατα με το ξαδερφάκι και έφριξα- η Μαγεμένη νομίζω λεγόταν. Ειδικά η τελευταία, ένα κινούμενο κατά το ήμισυ, ήταν ιεροσυλία για τα υπόλοιπα, εξαιρετικά κινούμενα που έχει βγάλει η Disney.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αν το SAW (1) δεν ηταν splatter θα μ'αρεσε ισως, αλλα μαλλον εχουν ξανακανει ταινιες με τετοιο σεναριο (το οποιο δεν ηταν και τοσο κακο) οποτε γι'αυτο εστιασαν εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Αν το SAW (1) δεν ηταν splatter θα μ'αρεσε ισως, αλλα μαλλον εχουν ξανακανει ταινιες με τετοιο σεναριο (το οποιο δεν ηταν και τοσο κακο) οποτε γι'αυτο εστιασαν εκει.

Το Saw δεν είναι splatter. To kill bill είναι splatter και είναι μια αηδία συμφωνώ.

Εμένα το saw μου άρεσε γιατί εκτός από αινιγματικό είναι και πολύ εγκεφαλικό έργο. Προσωπικό το θεωρώ ιδιοφυές. Γι'αυτό ξετρελάθηκα. Και φυσικά δεν είναι τρόμου.

Μου αρέσουν οι ταινίες που βάζουν τον εγκέφαλο σε λειτουργία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Δες το law abiding citizen τοτε και θα παψεις να το θεωρεις το καλυτερο στο ειδος αυτο.

Και το Alphabet Killer . !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Δες το law abiding citizen τοτε και θα παψεις να το θεωρεις το καλυτερο στο ειδος αυτο.

Δεν έχω πρόβλημα. Μου αρέσουν και οι ταινίες με serial killers οπότε ήρθε και έδεσε το γλυκό. Θα το δω πάντως!Μου το είπαν κι άλλοι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Αν το SAW (1) δεν ηταν splatter θα μ'αρεσε ισως, αλλα μαλλον εχουν ξανακανει ταινιες με τετοιο σεναριο (το οποιο δεν ηταν και τοσο κακο) οποτε γι'αυτο εστιασαν εκει.

Τι είναι ρε παιδιά splatter ?? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το Saw δεν είναι splatter. To kill bill είναι splatter και είναι μια αηδία συμφωνώ.

Εμένα το saw μου άρεσε γιατί εκτός από αινιγματικό είναι και πολύ εγκεφαλικό έργο. Προσωπικό το θεωρώ ιδιοφυές. Γι'αυτό ξετρελάθηκα. Και φυσικά δεν είναι τρόμου.

Μου αρέσουν οι ταινίες που βάζουν τον εγκέφαλο σε λειτουργία!

Υπαρχουν δυο ειδη splatter, αυτη που μεσω της βιας (gore) εκφραζεται ο τρομος και αυτη που οι βιαιες σκηνες γινονται μερος κωμικο επειδη ειναι μη ρεαλιστικες. Το killbill ηταν περισσοτερο το 2ο, το SAW ξεκαθαρα το πρωτο. Εγω προσωπικα στο Saw σχεδον λυποθυμισα εκει που εκοβε το ποδι του και ετρεξα στο μπανιο μηπως και ξερασω... αλλα παρ'ολα αυτα ηταν ευφυης ταινια και μου αρεσε απο αυτη την αποψη. Τα υπολοιπα δε με ενδιαφερει να τα δω γιατι δεν αντεχω τοση βια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Licence to wed λεγοταν και ηταν αθλια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω προσωπικα φοβαμαι να δω το Saw...οχι οτι με αηδιαζει το αιμα,το αντιθετο μαλιστα..αλλα φοβαμαι εκεινο τον ψυχοπαθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Υπαρχουν δυο ειδη splatter, αυτη που μεσω της βιας (gore) εκφραζεται ο τρομος και αυτη που οι βιαιες σκηνες γινονται μερος κωμικο επειδη ειναι μη ρεαλιστικες. Το killbill ηταν περισσοτερο το 2ο, το SAW ξεκαθαρα το πρωτο. Εγω προσωπικα στο Saw σχεδον λυποθυμισα εκει που εκοβε το ποδι του και ετρεξα στο μπανιο μηπως και ξερασω... αλλα παρ'ολα αυτα ηταν ευφυης ταινια και μου αρεσε απο αυτη την αποψη. Τα υπολοιπα δε με ενδιαφερει να τα δω γιατι δεν αντεχω τοση βια.

Οντως εχει καποιες πολυ αηδιαστικες σκηνες σε ολα τα εργα, οπως στο 2 εκει που βαζει τα χερια της για να παρει την ενεση:sick: και στο 3 που του γυρναν τα ποδια και τα χερια και αλλες πολλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
το 2012.
Ταινία για μικρά παιδιά. Μπούρδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χμ..
Ήταν μία ταινία (ήταν τόσο ελεεινή που ξέχασα και τον τίτλο!!)
όπου πρωταγωνιστούσε ο Nicolas Cage και ομολογώ πως ήταν μεγάλη έκπληξη οτι ήταν κοτσάνα, γιατί συνήθως μου αρέσουν οι ταινίες του...
έχει να κάνει με κάτι αριθμούς και μια χρονοκάψουλα που ξεθάψανε στο σχολείο του γιου του...
ένα λέω
Στο τέλος της ταινίας εκεί που έλεγα, οκ τα έχω δει ΟΛΑ δεν γίνεται ΚΑΙ το τέλος να έχει κάτι άκυρο, εμφανίζονται εξωγήινοι, παίρνουν δυο παιδιά με σκοπό να ξαναδημιουργηθεί το ανθρώπινο είδος από την αρχή και η γη καταστρέφεται......
-----------------------------------------
βρήκα τον τίτλο για να σας προφυλάξω!!:P
Λέγεται Knowing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Οντως το 2012 πρεπει να ειναι η χειροτερη ταινια για φετος ( απο οσες εχω δει φυσικα ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μια βλακεια-το τσαι στη Σαχαρα

βαρεμαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Eurotrip...:ntomata:Και δεν έχω να πω τίποτα άλλο....


το american pie!έλεοοοοος!


Απο τις αγαπημενες μου ταινιες και οι 2!πιστευω ειναι πολυ καλες για το ειδος τους.Οι χειροτερες ταινιες κατα την γνωμη μου ειναι:Evil aliens(μιλαμε υπηρχε σκηνη οπου εκαναν ερωτα ανθρωπος με εξωγηινη!!,καταλαβατε για τι μαπα προκειται) και Meet the spartans(αν και ειμαι φαν των παρωδιων,αυτη η ταινια πραγματικα δεν βλεποταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ο φανταστικος κοσμος του Δρ. Παρνασσους...μια βλακεια και μιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
τα φαντάσματα των πρώην...
έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top