Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ;

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
αν ήταν το τελευταίο αυτό..ναι ήταν από τις χειρότερες ταινίες που έχω δεί
Αυτό είναι το 2ο νομίζω.... το τελευταίο που λες είχε ελάχιστο ενδιαφέρον μόνο εκεί που γινόταν η κοπέλα βρυκόλακας στη γεννα. το υπόλοιπο ηταν πολύ βαρετό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι το δευτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ένα είναι. Μάλλον εννοεις τα Fast and Furious.
μάλλον αυτό είναι.... εντάξει δν ειναι και η χειρότερη τώρα που το σκέφτομαι υπάρχουν και χειρότερες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η χειρότερη? >.< Σίγουρα το <<friends with benefit>>. Είχαμε πάει όλη η τάξη μου να το δούμε και πραγματικά το σιχαθηκα! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
crank 2 .......Η καφριλα σε ολο της το μεγαλειο !:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Έχω δει πολλές ταινίες που δεν άξιζαν ούτε τα 2 ευρώ απ'το βιντεοκλαμπ .
TOP 3 :
1) ψαχνοντας την ελι (δεν ειμαι 100% σιγουρη για τον τιτλο) : ιρανικης παραγωγης νομιζω ... τραγικη ... εκει που περιμενες την ανατροπη στο τελος εγινε αυτο που περιμενες απο το πρωτο 5λεπτο.
2)Constantine : σε αντιθεση με αλλες ταινιες για εξορκισμους οπως η τελετη που ηταν τελεια ... αυτη η ταινια δεν ξερω τι ηταν, παντως θριλερ δεν ηταν... εγω προσωπικα αν και γενκα φοβαμαι με τα θριλερ σε αυτη τη ταινια εριξα πολυ γελιο :D
3)Zombieland : δεν αντεξα ουτε το πρωτο 10λεπτο . Σε καποιους μπορει να αρεσει ...εγω παντως βαρεθηκα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ήταν μία νορβηγική, το "Άναψέ με". Βγήκε στους κινηματογράφους πριν λίγους μήνες. Μόλις τέλειωσε η ταινία, είχα ανάγκη να με σκοτώσει κάποιος με ταχείς διαδικασίες...... :wall: Ενδιαφέρουσα προσέγγιση, αλλά προσωπικά δεν μπόρεσα να την εκτιμήσω. Ήταν η πρώτη φορά που ουσιαστικά ένιωσα ότι χάρισα τα λεφτά μου στα ODEON. Επιπλέον, το κοινό ήταν ό,τι να 'ναι!! Ο ένας είχε ένα φακό και διάβαζε βιβλίο, ένας περίεργος τύπος την έπαιζε δύο σειρές πιο πίσω, ένας άλλος γελούσε ασταμάτητα. ΔΡΑΜΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Νταξει μην ειστε απολυτοι με το house of wax. Ο κωλος της Παρις Χιλτον αξιζει.
Το χειροτερο που εχω δει εγω ειναι "Ο Αγεννητος". Απλα 2 χαμενες ωρες απ τη ζωη μου, και μου την ειχαν πει και για καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
epic movie και τα συναφή: Απορώ πως κάποιοι δίνουν χρήματα για να γυριστούν τέτοιες ηλίθιες ταινίες
saw το τελευταίο: Ένας μουρλός που έτρεχε από δωμάτιο σε δωμάτιο και ένας άλλος ακόμα πιο μουρλός που του έβαζε "δοκιμασίες". Ευτυχώς το έβλεπα με παρέα, αλλιώς θα την είχα κοπανήσει. Καθόμασταν στην τελευταία σειρά. Εκεί λοιπόν που μαζί με μια φίλη μου αρχίσαμε να βαριόμαστε, φύγαμε σιγά σιγά από τις θέσεις μας, μπουσουλήσαμε ( :P ) και πήγαμε πίσω από τα καθίσματα των υπόλοιπων κοριτσιών από την παρέα. Περιμέναμε λίγο, και με σωστό timing, ενώ η ταινία ήταν σε κρίσιμο και τρομακτικό σημείο, φωνάξαμε με τραχιά φωνή: ΜΠΟΥ!. Ε, μετά ακούστηκαν τσιρίδες και βρισιές του τύπου "στο διάολο!!!!". Πλάκα είχε. Από τότε, όποτε πάμε κινηματογράφο, δε μας αφήνουν να καθόμαστε κοντά με τη φίλη μου αυτή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
<<The zookeeper>> -_-' και μας την είχαν βάλει στην κατασκήνωση, πραγματικά ένα χαμένο βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Κυνόδοντας. Μεγαλύτερη πατάτα δεν υπάρχει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
500 days of summer. ξεκινησε σε στυλ αμελι αλλα κατεληξε σε κρυοκ*λη αμερικανια στο τελος και δν μ αρεσε καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
https://www.imdb.com/title/tt0265349/
The Mothman Prophecies : Έχασα άδοξα 2 ώρες από τη ζωή μου!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ωραία από ό,τι βλέπω το SAW σκίζει. Δεν το βλέπω τότε. Άσε που είμαι και σιχασιάρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Brüno
Πραγματικά από τις πιο σαχλές ταινίες. Και να φανταστείτε μου αρέσουν οι ταινίες του Sacha Baron Cohen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
500 days of summer. ξεκινησε σε στυλ αμελι αλλα κατεληξε σε κρυοκ*λη αμερικανια στο τελος και δν μ αρεσε καθολου.
Πραγματι απ τις χειροτερες. Την ειχα δει με την κοπελα μου και μετα το τελος της ταινιας δεν ηξερα πως πρεπει να αντιδρασω.Παλι καλα δεν αρεσε ουτε σ εκεινη και μπορουσα να πω πως πραγματικα ενιωσα βλεποντας αυτη την ταινια.(->:knife:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Son of the mask

Ακόμα κλαίω τα 8 ευρώ μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ερωτας στα χρονια της χολερας.Ειχα μια αισθηση αηδιας για εβδομαδες μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ενα μπλου τζιν για τεσσερις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top