Ποιά είναι η καλύτερη φοιτητούπολη της Θράκης;

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Καλά, είμαστε εντελώς διαφορετικοί,οπότε δε νομίζω να μπορέσω να σε πείσω...και ούτε και το έχω σκοπό δηλαδή...:P
Α,και το 'Ρόδον' δεν είναι σκυλάδικο...Τότε το Romeo τι είναι;; :jumpy:


Δεν το ξέρω το περιβόητο Romeo, το Ρόδον είναι αίσχος πάντως:P

Δεν είναι σκυλάδικο? Τί λέτε ρε παιδιά, μήπως μιλάμε για άλλο μαγαζί?:P

Δεν εξηγείται αλλιώς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
λοιπόν....
αλχημείο (ναι είναι τρύπα το ξέρω αλλά μου αρέσει)
ψωμί και σοκολάτα (απίστευτη σοκολάτα)
ε, και το playhouse καλό είναι...
ντίλι-ντίλι (τι στα σκ*τα αρχιτέκτονας είμαι!! :D)
το άνω-κάτω (αν κ δεν αρέσει στις φίλες μουο :-/)
μιστράλ
έρκολο? (ή κάπως έτσι! :xixi:)
-----------------------------------------


όχι να το παινευτούμε αλλά... :cool:

Όλα τα μαγαζιά αυτά είναι πολύ ωραία..Ειδικά το 'Ψωμί&Σοκολάτα',το 'Ντίλι-ντίλι',το Playhouse(αν εξαιρέσεις ότι πολύ σπάνια βρίσκεις τραπέζι-ειδικά το Σάββατο)...και φυσικά το Mistral....!!
Το 'Κοκόρι' δεν είναι το στέκι των αρχιτεκτόνων..Έτσι ήξερα τουλάχιστον...(?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
καλό κρασί έχει...

αγαπάμε ντίλι-ντίλι! :heart:
κ η διακόσμησή του τα σπάει!!!!

στο μυροβόλο, εσείς που είστε ντόπιες, τι παίζει? εννοώ τι είναι?
σαν τον ερκολο αλλα δεν ειναι τοσο καλο ..νομιζω καλυτερα ερκολο παρα μυροβολο!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Όλα τα μαγαζιά αυτά είναι πολύ ωραία..Ειδικά το 'Ψωμί&Σοκολάτα',το 'Ντίλι-ντίλι',το Playhouse(αν εξαιρέσεις ότι πολύ σπάνια βρίσκεις τραπέζι-ειδικά το Σάββατο)...και φυσικά το Mistral....!!
Το 'Κοκόρι' δεν είναι το στέκι των αρχιτεκτόνων..Έτσι ήξερα τουλάχιστον...(?)

το "κοκόρι"?????????
ποιο είναι αυτό??? που είναι???

τι να σου πω... εγώ τους περισσότερους ντίλι-ντίλι τους πετυχαίνω και μιστράλ! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Δεν το ξέρω το περιβόητο Romeo, το Ρόδον είναι αίσχος πάντως:P

Δεν είναι σκυλάδικο? Τί λέτε ρε παιδιά, μήπως μιλάμε για άλλο μαγαζί?:P

Δεν εξηγείται αλλιώς...:P

Για το ίδιο μιλάμε..για αυτό μου κάνει εντύπωση..:P
Αφού δεν έχεις πάει ποτέ,πώς μπορείς να έχεις σχηματίσει άποψη? Δε νομίζεις ότι γίνεσαι λίγο απόλυτος...;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Για το ίδιο μιλάμε..για αυτό μου κάνει εντύπωση..:P
Αφού δεν έχεις πάει ποτέ,πώς μπορείς να έχεις σχηματίσει άποψη? Δε νομίζεις ότι γίνεσαι λίγο απόλυτος...;; :P

μάλλον δε διαβάζετε καλά τα όσα λέω, δεσποινίς :P

είχα πάει για να πάρω ένα παιδί. Και έφυγα...

Και για του λόγου το αληθές, για να μη νομίζουν μερικοί-μερικές ότι σνομπάρω το μαγαζί, ιδού η απόδειξη, ότι είναι σκυλάδικο...Πάντε στις φωτογραφίες:
https://www.facebook.com/group.php?v=info&gid=13748276203
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σιγουρα δεν ειναι η Ορεστιαδα.
Αλλα ουτε και η Κομοτηνη.
Απο οτι ακουω καλυτερη φοιτητουπολη ειναι η Ξανθη.:P

γεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
το "κοκόρι"?????????
ποιο είναι αυτό??? που είναι???

τι να σου πω... εγώ τους περισσότερους ντίλι-ντίλι τους πετυχαίνω και μιστράλ! :xixi:


Είναι στην παλιά πόλη λίγο πριν από το bowling αν ξέρεις..Ίσως ήταν πιο παλιά,γιατί κι εγώ,όταν ήμουν μαθήτρια,το είχα ακούσει..
Ναι,για 'Ντίλι-Ντίλι' και 'Μιστράλ' το ξέρω...
1ο έτος είσαι?/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Είναι στην παλιά πόλη λίγο πριν από το bowling αν ξέρεις..Ίσως ήταν πιο παλιά,γιατί κι εγώ,όταν ήμουν μαθήτρια,το είχα ακούσει..
Ναι,για 'Ντίλι-Ντίλι' και 'Μιστράλ' το ξέρω...
1ο έτος είσαι?/

ναι 1ο! :xixi:

σίγουρα το έχω δει!!
έχω κάνει αυτό τον δρόμο για το μπόουλινκγ ουκ ολίγες φορές.... καταραμένη εργασία! -.-'

αλλά δεν έχω πάει ποτέ να καθίσω να δω τι παίζει... :-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
μάλλον δε διαβάζετε καλά τα όσα λέω, δεσποινίς :P

είχα πάει για να πάρω ένα παιδί. Και έφυγα...

Και για του λόγου το αληθές, για να μη νομίζουν μερικοί-μερικές ότι σνομπάρω το μαγαζί, ιδού η απόδειξη, ότι είναι σκυλάδικο...Πάντε στις φωτογραφίες:
https://www.facebook.com/group.php?v=info&gid=13748276203

Δεν έχω πρόβλημα με την όραση μου..τουλάχιστον όχι ακόμα..:P
Το ότι πήγες για 5' δε σημαίνει ότι μπόρεσες να σχηματίσεις ολοκληρωμένη άποψη για το μαγαζί..ή έχω άδικο??
Οι φωτογραφίες δεν αποδεικνύουν ότι η μουσική που παίζει είναι χάλια..Γιατί σκυλάδικο αυτό σημαίνει..(για μένα τουλάχιστον)..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
παιδιά απλά έχετε διαφορετικά γούστα, μην το παλεύετε! :P

(νομίζω ότι όλη αυτή η συζήτηση θα έπρεπε να γίνεται στο θέμα για την Ξάνθη! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά απλά έχετε διαφορετικά γούστα, μην το παλεύετε! :P

(νομίζω ότι όλη αυτή η συζήτηση θα έπρεπε να γίνεται στο θέμα για την Ξάνθη! :P)
ναι μη μαλωσετε κιολας ρε παιδια !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ναι 1ο! :xixi:

σίγουρα το έχω δει!!
έχω κάνει αυτό τον δρόμο για το μπόουλινκγ ουκ ολίγες φορές.... καταραμένη εργασία! -.-'

αλλά δεν έχω πάει ποτέ να καθίσω να δω τι παίζει... :-/

Να πας..Αξίζει!! Ωχ...κι εσείς έχετε εργασίες;; Εμείς έχουμε αναφορές....και υποτίθεται ότι είναι μόνο για το στρατό να φανταστείς..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Δεν έχω πρόβλημα με την όραση μου..τουλάχιστον όχι ακόμα..:P
Το ότι πήγες για 5' δε σημαίνει ότι μπόρεσες να σχηματίσεις ολοκληρωμένη άποψη για το μαγαζί..ή έχω άδικο??
Οι φωτογραφίες δεν αποδεικνύουν ότι η μουσική που παίζει είναι χάλια..Γιατί σκυλάδικο αυτό σημαίνει..(για μένα τουλάχιστον)..:P

δεν υπονόησα αυτό, με παρεξηγήσατε:P

και ποιός είπε ότι σχημάτισα ολοκληρωμένη άποψη μόνο απο τα 5 λεπτά επίσκεψής μου (τόσο άντεξα:P) στο μαγαζί??
Κρίνω και απο τους "καλλιτέχνες" που φιλοξενεί. Και φυσικά νομίζω ότι σκυλάδικο δε εννοούμε καθαρά τη μουσική ενός κέντρου διασκέδασης.
Ένα είδος μουσικής διασκέδασης δεν το κρίνεις μόνο απο τη..."μουσική" του. Σε άλλο τοπικ αναλύω τί είναι το σκυλάδικο-μέρος "σκύλων":P (το βάζω σε εισαγωγικά για να μην προσβάλλω τα καημένα τα σκυλάκια).

Έχει να κάνει με στοιχειώδης αισθητικές (που διαφέρουν στον καθένα και συμφωνώ, για αυτό και δεν γίνομαι ο Νέρωνας των μαγαζιών αυτών), που ανάγονται σε οπτικό τομέα-εμφάνιση, εξυπηρέτηση (ίσως και φαγητό), ηλικίες προσέλευσης, μουσικές, ενορχήστρωση κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μάλλον δε διαβάζετε καλά τα όσα λέω, δεσποινίς :P

είχα πάει για να πάρω ένα παιδί. Και έφυγα...

Και για του λόγου το αληθές, για να μη νομίζουν μερικοί-μερικές ότι σνομπάρω το μαγαζί, ιδού η απόδειξη, ότι είναι σκυλάδικο...Πάντε στις φωτογραφίες:
https://www.facebook.com/group.php?v=info&gid=13748276203
θενκς.. ενημερωθηκαμε και εμεις:P
χμμ.. μπουζουκια ειναι αλλα δεν μπορουμε να ξερουμε αν ειναι σκυλαδικο
μπουζουκια= φωνες σαν του καρα κτλ
σκυλαδικο= αλεξανδρατου, ε.. κατι παρομοιο:P (:who:κατι τετοια κοριτσακια εχει και στο μαγαζι αυτο)

Γιωτα μη σε δω να πας εκει:fss::xixi:
:jumpy::jumpy::jumpy: Γιωτα απο αυτα που λες εσυ φωτο εχετε?
στο φβ εννοω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ναι μη μαλωσετε κιολας ρε παιδια !!!:P

Όχι καλέ..γιατί να μαλώσουμε;;:lol: Πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε...
Ήταν όντως offtopic pemptousia...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Να πας..Αξίζει!! Ωχ...κι εσείς έχετε εργασίες;; Εμείς έχουμε αναφορές....και υποτίθεται ότι είναι μόνο για το στρατό να φανταστείς..:P

αλίμονο αν δεν είχε η αρχιτεκτονική!! :P
μελετούσαμε ένα στενό στην παλιά πόλη... λίγο πιο πάνω από το σχολείο, σε μια πλατεία (μετσινη, ματσινη κατι τετοιο...)...
τρέχαμε με τις μετροταινίες σαν τα μπανταλά!! :jumpy:
στο κρύο, στον αέρα, στη βροχή... άσχημες αναμνήσεις! :'(:P
-----------------------------------------
Γιωτα μη σε δω να πας εκει:fss::xixi:
:jumpy::jumpy::jumpy: Γιωτα απο αυτα που λες εσυ φωτο εχετε?
στο φβ εννοω:D

όχι... δεν έχω καμία από την ξάνθη γτ μετά τα x-mas πήρα φωτογραφική!
κ τότε άρχισαν οι εργασίες κ δεν πολυ βγαίνω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
δεν υπονόησα αυτό, με παρεξηγήσατε:P

και ποιός είπε ότι σχημάτισα ολοκληρωμένη άποψη μόνο απο τα 5 λεπτά επίσκεψής μου (τόσο άντεξα:P) στο μαγαζί??
Κρίνω και απο τους "καλλιτέχνες" που φιλοξενεί. Και φυσικά νομίζω ότι σκυλάδικο δε εννοούμε καθαρά τη μουσική ενός κέντρου διασκέδασης.
Ένα είδος μουσικής διασκέδασης δεν το κρίνεις μόνο απο τη..."μουσική" του. Σε άλλο τοπικ αναλύω τί είναι το σκυλάδικο-μέρος "σκύλων":P (το βάζω σε εισαγωγικά για να μην προσβάλλω τα καημένα τα σκυλάκια).

Έχει να κάνει με στοιχειώδης αισθητικές (που διαφέρουν στον καθένα και συμφωνώ, για αυτό και δεν γίνομαι ο Νέρωνας των μαγαζιών αυτών), που ανάγονται σε οπτικό τομέα-εμφάνιση, εξυπηρέτηση (ίσως και φαγητό), ηλικίες προσέλευσης, μουσικές, ενορχήστρωση κτλ.

Ομολογώ πως δεν το έχω ψάξει τόσο βαθιά το θέμα όσο εσύ(και μπράβο σου δηλαδή!)..γιατί πιο πολύ με ενδιαφέρει να είμαι με την παρέα μου και να περνάω καλά και όχι τόσο το μέρος..
Αν και πιστεύω ότι το βασικότερο στα μπουζούκια είναι η μουσική και οι καλλιτέχνες..Τέσπα..Επειδή δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε,ας αφήσουμε να το κρίνουν οι θαμώνες...:P Γιατί από ό,τι βλέπω και στις φωτογραφίες,έχει πολλούς...;)
-----------------------------------------
αλίμονο αν δεν είχε η αρχιτεκτονική!! :P
μελετούσαμε ένα στενό στην παλιά πόλη... λίγο πιο πάνω από το σχολείο, σε μια πλατεία (μετσινη, ματσινη κατι τετοιο...)...
τρέχαμε με τις μετροταινίες σαν τα μπανταλά!! :jumpy:
στο κρύο, στον αέρα, στη βροχή... άσχημες αναμνήσεις! :'(:P
-----------------------------------------

Χαρά στο κουράγιο σας!! Κι έχετε ακόμα 4 χρόνια,αν δεν κάνω λάθος..
Άχετο,αλλά αυτό το 'μπανταλά' το χρησιμοποιείτε πολύ εκεί στην Ήπειρο,εε;; Γιατί1 φίλη μου το λέει πολύ συχνά..:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ναι 5 χρόνια είναι η ρημάδα... -.-'

Γιαννιώτικη λέξη είναι!!! :jumpy:
(νομίζω!!)

γτ η φίλη σου από τα τιμημένα Γιάννενα είναι? :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Ομολογώ πως δεν το έχω ψάξει τόσο βαθιά το θέμα όσο εσύ(και μπράβο σου δηλαδή!)..γιατί πιο πολύ με ενδιαφέρει να είμαι με την παρέα μου και να περνάω καλά και όχι τόσο το μέρος..
Αν και πιστεύω ότι το βασικότερο στα μπουζούκια είναι η μουσική και οι καλλιτέχνες..Τέσπα..Επειδή δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε,ας αφήσουμε να το κρίνουν οι θαμώνες...:P Γιατί από ό,τι βλέπω και στις φωτογραφίες,έχει πολλούς...;)

Κυρίως μετράει η παρέα και συμφωνώ:no1:, αλλά σε σημαντικό βαθμό δε θα μπορούσα να υποχωρήσω εύκολα για να πάμε με την παρέα μου σε ένα τέτοιο μέρος. (Καλά η παρέα μου εδώ δε συχνάζουμε σε τέτοια μέρη ομολογουμένως αλλά τεσπα:P).
Τυχαίνει να ασχολούμαι με τη μουσική (όχι τέτοιου "είδους":P), και δίνω κάπως βάση στην κατηγοριοποίηση της διασκέδασης-αν και δεν συμφωνώ πλήρως να κατηγοριοποιείται-(uh..)->(άλλο θέμα).(!)

Ας το αφήσουμε στους θαμώνες λοιπόν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top