Ποιά είναι η καλύτερη φοιτητούπολη της Θράκης;

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κομοτηνή θα ήταν για όλους το καλύτερο. Για Ξάνθη-Αλεξανδρούπολη, και για τους Κομοτηναίους.:P
Συμφωνω, επειδη βρισκεται στη μεση και λιγο πολυ μας βολευει ολους:D!! Αυτο ειχα προτεινει και παλιοτερα... Απλα αν το meeting γινει καπου αλλου, οσοι δεν εχουν ερθει ακομα, θα εχουν την ευκαιρια να απολαυσουν και τις ομορφιες των δικων μας πολεων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Συμφωνω, επειδη βρισκεται στη μεση και λιγο πολυ μας βολευει ολους:D!! Αυτο ειχα προτεινει και παλιοτερα... Απλα αν το meeting γινει καπου αλλου, οσοι δεν εχουν ερθει ακομα, θα εχουν την ευκαιρια να απολαυσουν και τις ομορφιες των δικων μας πολεων!!

έτσι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Κάνεις λάθος. Άλλο φοιτητική ζωή και άλλο νυχτερινή ζωή. Η νυχτερινή ζωή είναι ένα τμήμα της φοιτητικής. Υποσύνολο.

Και στην τελική, και για νυχτερινή ζωή δεν είναι μόνο τα καφέ, club, bar κτλ.
Είναι και η κίνηση της πόλης όταν κάνεις βόλτες με παρέα πχ στα σοκάκια και τις πλατείες που διαφέρει εντελώς.

Όταν μιλάω για σκυλάδικα αναφέρομαι στα μαγαζιά που λένε, ε το "Ρόδον" που αναφέρθηκε σκυλάδικο είναι:P
Συμφωνώ με τις βόλτες...εξάλλου τις λατρεύω....Αλλά λόγω καιρού δεν είναι πάντα εφικτές..:P
Δεν είπα ότι είναι μόνο τα καφέ,club,bar..και στο σπίτι αν κάτσεις με καλή παρέα μπορείς να περάσεις τέλεια..όμως το 60% πιστεύω είναι...για αυτό και όταν ακούω φοιτητική ζωή αυτά σκέφτομαι..και θα συνεχίζω να σκέφτομαι!! Βέβαια γούστα είναι αυτά..Εσύ μπορεί να έχεις διαφορετική άποψη..:xixi:
Δεν ανέφερα το Ρόδον,από όσο θυμάμαι κιόλας,γιατί βαριέμαι να δω..και σιγά το σκυλάδικο..:P (Μιλάω από προσωπική εμπειρία..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Ρόδον δεν έχω πάει ποτέ.... (άσχετο)

Το μόνο κακό με την Ξάνθη είναι ότι είναι μικρή... κ κάνει πολύ κρύο... κ φυσάει!! γτ φυσάει? :P
παίρνει κ το χιόνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
H Αλεξανδρουπολη ειναι οντως πανεμορφη και εχει πραγματικα τα παντα, αλλα και η Ξανθη δεν παει πισω... Απλα ειναι αναλογα στις προτιμησεις του καθενος!!

Τωρα για το που θα γινει, οταν με το καλο το οργανωσουμε, λογικα θα μπει ενα poll...
foreverfreak πολύ καλή η ιδέα σου...Συμφωνώ απόλυτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Συμφωνώ με τις βόλτες...εξάλλου τις λατρεύω....Αλλά λόγω καιρού δεν είναι πάντα εφικτές..:P
Δεν είπα ότι είναι μόνο τα καφέ,club,bar..και στο σπίτι αν κάτσεις με καλή παρέα μπορείς να περάσεις τέλεια..όμως το 60% πιστεύω είναι...για αυτό και όταν ακούω φοιτητική ζωή αυτά σκέφτομαι..και θα συνεχίζω να σκέφτομαι!! Βέβαια γούστα είναι αυτά..Εσύ μπορεί να έχεις διαφορετική άποψη..:xixi:
Δεν ανέφερα το Ρόδον,από όσο θυμάμαι κιόλας,γιατί βαριέμαι να δω..και σιγά το σκυλάδικο..:P (Μιλάω από προσωπική εμπειρία..)

Αυτό με τον καιρό δυστυχώς ισχύει, φοβερό κρύο και άνεμος...δεν κυκλοφορείς έξω...αλλά το φθινόπωρο έκανα βόλτες με τους φίλους μου, παλευόταν άνετα. Είχε και ζέστη κάποιες μέρες...Μόνο χειμώνα είναι που κλείνεσαι...

Όχι, φοιτητική ζωή δεν είναι αυτά, βασικά:P, διαφωνώ 100%, είναι ένα κομμάτι της και μάλιστα όχι τόσο μεγάλο, αλλά οκ, δεν πειράζει, προφανώς σκεφτόμαστε αλλιώς...:P

Όχι δεν είπα ότι το ανέφερες εσύ, άλλοι το ανέφεραν (και μάλιστα σε άλλο τόπικ που σχετίζεται με την Ξάνθη).

Και φυσικά το "Ρόδον" είναι καραΣΚΥΛΑΔΙΚΟ.

προσωπική εμπειρία- δεν κάθησα εννοείται, απλά πήγα για να πάρω έναν γνωστό μου και έφυγα αμέσως (ευτυχώς):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλε μια χαρα ειναι στο ροδον :P:P:PΟσες φορες εχω παει, μια χαρα εχω περασει ...ειδικα την πρωτοχρονια..!!!:no1:Αλλα ενταξει ο καθενας εχει τις αποψεισ και τις προτιμησεις του φυσικα !!!!!!!!!!!!!!!Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ρόδον δεν έχω πάει ποτέ.... (άσχετο)

Το μόνο κακό με την Ξάνθη είναι ότι είναι μικρή... κ κάνει πολύ κρύο... κ φυσάει!! γτ φυσάει? :P
παίρνει κ το χιόνι...

Στην Ξάνθη 1 χαρά είναι σχετικά...Στην Αλεξ/πολη που έχει κρύο και υγρασία μαζί είναι ασ'τα να πάνε...
Καιρός να πας λοιπόν...έτσι για την εμπειρία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Στην Ξάνθη 1 χαρά είναι σχετικά...Στην Αλεξ/πολη που έχει κρύο και υγρασία μαζί είναι ασ'τα να πάνε...
Καιρός να πας λοιπόν...έτσι για την εμπειρία!!

στο Ρόδον? δεν παίζει! :P

υγρασία? τη λατρεύω την υγρασία! :heart:

(ναι είμαι ανώμαλη... :P απλά κ εμείς κάτω είχαμε υγρασία κ μου λείπει... όσο και να πεις είναι διαφορετικό το κρύο με την υγρασία...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Αυτό με τον καιρό δυστυχώς ισχύει, φοβερό κρύο και άνεμος...δεν κυκλοφορείς έξω...αλλά το φθινόπωρο έκανα βόλτες με τους φίλους μου, παλευόταν άνετα. Είχε και ζέστη κάποιες μέρες...Μόνο χειμώνα είναι που κλείνεσαι...

Όχι, φοιτητική ζωή δεν είναι αυτά, βασικά:P, διαφωνώ 100%, είναι ένα κομμάτι της και μάλιστα όχι τόσο μεγάλο, αλλά οκ, δεν πειράζει, προφανώς σκεφτόμαστε αλλιώς...:P

Όχι δεν είπα ότι το ανέφερες εσύ, άλλοι το ανέφεραν (και μάλιστα σε άλλο τόπικ που σχετίζεται με την Ξάνθη).

Και φυσικά το "Ρόδον" είναι καραΣΚΥΛΑΔΙΚΟ.

προσωπική εμπειρία- δεν κάθησα εννοείται, απλά πήγα για να πάρω έναν γνωστό μου και έφυγα αμέσως (ευτυχώς):P

Καλά, είμαστε εντελώς διαφορετικοί,οπότε δε νομίζω να μπορέσω να σε πείσω...και ούτε και το έχω σκοπό δηλαδή...:P
Α,και το 'Ρόδον' δεν είναι σκυλάδικο...Τότε το Romeo τι είναι;; :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
υπάρχει κ Romeo?????? :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
στο Ρόδον? δεν παίζει! :P

υγρασία? τη λατρεύω την υγρασία! :heart:

(ναι είμαι ανώμαλη... :P απλά κ εμείς κάτω είχαμε υγρασία κ μου λείπει... όσο και να πεις είναι διαφορετικό το κρύο με την υγρασία...)

Έχει φοβερή υγρασία λόγω της θάλασσας...Κ είναι αφόρητη.....:'( Τουλάχιστον για μένα...:xixi:
Από πού είσαι αλήθεια??
Γιατί ρε παιδιά όλοι είστε τόσο αρνητικά προκατειλλημένοι απέναντι στο Ρόδον...δε 'δαγκώνει'...χαχα!! :P
-----------------------------------------
υπάρχει κ Romeo?????? :!:

Εννοείται...οι παλιές 'Μάσκες'...Δεν έχω πάει,αλλά δεν έχω ακούσει και πολύ καλά σχόλια...Στην Ξάνθη σπουδάζεις??
-----------------------------------------
Καλε μια χαρα ειναι στο ροδον :P:P:PΟσες φορες εχω παει, μια χαρα εχω περασει ...ειδικα την πρωτοχρονια..!!!:no1:Αλλα ενταξει ο καθενας εχει τις αποψεισ και τις προτιμησεις του φυσικα !!!!!!!!!!!!!!!Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι...:)

Ναι,την 1χρονιά ήταν απίθανα....Αλλά όπου και να πας με καλή παρέα,θα περάσεις πολύ ωραία....ε Κέλλυ/?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Στην Ξάνθη σπουδάζω και είμαι από τα Γιάννενα! :xixi:

γι'αυτό είμαι τόσο συνηθισμένη στην υγρασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
στο Ρόδον? δεν παίζει! :P

υγρασία? τη λατρεύω την υγρασία! :heart:

(ναι είμαι ανώμαλη... :P απλά κ εμείς κάτω είχαμε υγρασία κ μου λείπει... όσο και να πεις είναι διαφορετικό το κρύο με την υγρασία...)

Έχει φοβερή υγρασία λόγω της θάλασσας...Κ είναι αφόρητη.....:'( Τουλάχιστον για μένα...:xixi:
Από πού είσαι αλήθεια??
Γιατί ρε παιδιά όλοι είστε τόσο αρνητικά προκατειλλημένοι απέναντι στο Ρόδον...δε 'δαγκώνει'...χαχα!! :P
-----------------------------------------


Εννοείται...οι παλιές 'Μάσκες'...Δεν έχω πάει,αλλά δεν έχω ακούσει και πολύ καλά σχόλια...Στην Ξάνθη σπουδάζεις??
-----------------------------------------


Ναι,την 1χρονιά ήταν απίθανα....Αλλά όπου και να πας με καλή παρέα,θα περάσεις πολύ ωραία....ε Κέλλυ/?
ναι οντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι ρε παιδια καλα λεει η νατασα δεν δαγκωνει το ρομεο!!!!!!!χαχαχαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
να πάτε εσείς! :P

εγώ προτιμώ πιο χαλαρά πράγματα... :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
να πάτε εσείς! :P

εγώ προτιμώ πιο χαλαρά πράγματα... :xixi:
Ποιο μαγαζι σου αρεσει στην Ξανθη???:bye::bye::bye::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
να πάτε εσείς! :P

εγώ προτιμώ πιο χαλαρά πράγματα... :xixi:

Έχουμε πάει...
Ότι θέλει ο καθένας...!!
Εγώ πάντως πηγαίνω παντού...για αυτό το λέω....από ροκ μαγαζιά μέχρι μπουζούκια..
Έτσι δικαιολογείται η αντοχή σου στην υγρασία..!! Γιάννενα...Ωραία πόλη παρεμπιπτόντως...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
λοιπόν....
αλχημείο (ναι είναι τρύπα το ξέρω αλλά μου αρέσει)
ψωμί και σοκολάτα (απίστευτη σοκολάτα)
ε, και το playhouse καλό είναι...
ντίλι-ντίλι (τι στα σκ*τα αρχιτέκτονας είμαι!! :D)
το άνω-κάτω (αν κ δεν αρέσει στις φίλες μουο :-/)
μιστράλ
έρκολο? (ή κάπως έτσι! :xixi:)
-----------------------------------------
Έχουμε πάει...
Ότι θέλει ο καθένας...!!
Εγώ πάντως πηγαίνω παντού...για αυτό το λέω....από ροκ μαγαζιά μέχρι μπουζούκια..
Έτσι δικαιολογείται η αντοχή σου στην υγρασία..!! Γιάννενα...Ωραία πόλη παρεμπιπτόντως...!!

όχι να το παινευτούμε αλλά... :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
λοιπόν....
αλχημείο (ναι είναι τρύπα το ξέρω αλλά μου αρέσει)
ψωμί και σοκολάτα (απίστευτη σοκολάτα)
ε, και το playhouse καλό είναι...
ντίλι-ντίλι (τι στα σκ*τα αρχιτέκτονας είμαι!! :D)
το άνω-κάτω (αν κ δεν αρέσει στις φίλες μουο :-/)
μιστράλ
έρκολο? (ή κάπως έτσι! :xixi:)
-----------------------------------------


όχι να το παινευτούμε αλλά... :cool:
ναι ερκολος πηγαινουμε και πινουμε κρασακι εκει !!!:)ντιλι ντιλι τελειο ειναι αλλα γαμωτο ποτε δεν βρισκουμε να καθησουμε...ψωμι και σοκολατα ειναι παρα πολυ ωραια ειδικα τωρα τ χειμωνα:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ναι ερκολος πηγαινουμε και πινουμε κρασακι εκει !!!:)ντιλι ντιλι τελειο ειναι αλλα γαμωτο ποτε δεν βρισκουμε να καθησουμε...ψωμι και σοκολατα ειναι παρα πολυ ωραια ειδικα τωρα τ χειμωνα:no1::P

καλό κρασί έχει...

αγαπάμε ντίλι-ντίλι! :heart:
κ η διακόσμησή του τα σπάει!!!!

στο μυροβόλο, εσείς που είστε ντόπιες, τι παίζει? εννοώ τι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top