Ποδόσφαιρο: Υπερτιμημένο;

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ελεος!Καθε ανθρωπος εχει πραγματα που του αρεσουν.Σε πολλους αρεσει το ποδοσφαιρο.Δεν ειναι κατι κακο!Απο κει και περα καθε ειδους φανατισμος ειναι κατακριτεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
99% δεν ειναι το ποσοστο ειναι παρα πολυ λιγοτερο.Παντως εγω θεωρω πιο ομορφο να χω ενα α ψ συναισθηματισμο με μια ομαδα παρα να ξημεροβραδιαζομαι στο STAR, να κουτσομπολευω και να βριζω πισωπλατα τους καλυτερους μου φιλους, να ασχολουμαι με τον καθε αταλαντο παπαρα τραγουδιστη,να καθομαι ωρες μπροστα απο τον καθρεπτη, να διαβαζω Downtown, να βλεπω Χ Factor ή οτι αλλη βλακεια της τηλεορασης Ευτυχισμενοι μαζι κλπ, σε συγκριση με κατι αλλα ζαβα κοριτσια
OK ρε μεγαλε τα παμε. Συμφωνω οτι το γυναικειο φιλο ειναι σκατα και πραγματικα ζηλευω τις αληθηνες σας φιλιες. Ομως για αυτο εγω ειμαι διαφορετικη. Ενω εσυ παληκαρι μου εισαι στην ιδια κατασταση με τους υπολοιπους παθιασμενος με κατι μου βασικα ειναι στημενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
OK ρε μεγαλε τα παμε. Συμφωνω οτι το γυναικειο φιλο ειναι σκατα και πραγματικα ζηλευω τις αληθηνες σας φιλιες. Ομως για αυτο εγω ειμαι διαφορετικη. Ενω εσυ παληκαρι μου εισαι στην ιδια κατασταση με τους υπολοιπους παθιασμενος με κατι μου βασικα ειναι στημενο
Ισως.Δεν νομιζω ομως να μπορει καποιος να το αποδειξει.
Ας λειπουν καλυτερα τα λογια του αερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
OK ρε μεγαλε τα παμε. Συμφωνω οτι το γυναικειο φιλο ειναι σκατα και πραγματικα ζηλευω τις αληθηνες σας φιλιες. Ομως για αυτο εγω ειμαι διαφορετικη. Ενω εσυ παληκαρι μου εισαι στην ιδια κατασταση με τους υπολοιπους παθιασμενος με κατι μου βασικα ειναι στημενο
Οτι ειναι στημενο ειναι δικια σου αποψη.Αλλα ειναι στημενο και στην Ευρωπη?Δυο οικονομικοι κολοσσοι οπως ο Βγενοπουλος και ο Κοκκαλης θα δεχονταν να χασουν για να κερδισει ο αλλος?.Μιλαμε για μεγαλα αντικρουομενα συμφεροντα, απο την απλη λογικη βγαινει οτι δεν ειναι στημενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ελα τωρα κοινο μυστικο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Μαλιστα...Ατρανταχτα επιχειρηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ελα τωρα κοινο μυστικο ειναι
Εγω δεν ξερω τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Φυσικο το βρισκω...:P
-----------------------------------------
πλακιτσα
-----------------------------------------
Αλλα εγω αρνουμαι να παρακολουθησω και να επικροτησω ενα παιχνιδι που παυει να ειναι παιχνιδι απο την στιγμη που παιζονται ΤΑ χρηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Αλλα εγω αρνουμαι να παρακολουθησω και να επικροτησω ενα παιχνιδι που παυει να ειναι παιχνιδι απο την στιγμη που παιζονται ΤΑ χρηματα
Τοτε μην πας πουθενα,παντου τα χρηματα παιζονται, και ο χατζηγιανης ερχεται για τα χρηματα δεν εχει καμμια ορεξη να τραγουδησει μπροστα απο 200 υστερικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Σε λαθος σημειο πας να χτυπησεις και μονο και μονο αυτη σου η συμπεριφορα ειναι που μου την σπαει και δεν κανω πισω. Δεν μου αρεσει ο χατζηγιαννης. Αλλα ακομα και ο χατζηγιαννης να μου αρεσε εκει δεν θα κρυβομουν πισω απο το δαχτυλο μου λεγοντας οτι ολα δικαια γινονταν. Ο χατζηγιαννης τραγουδαει για το χρημα οπως και ο ολυμπιακος και ο παναθηναικος παιζει για το χρημα. Για αυτο και οι καλυτεροι αγωνες γινονταν παλαιοτερα πριν 20 χρονια που οι ανθρωποι δεν επαιζαν αλλα μαγευαν . Και για αυτο και οι τραγουδιστες οι καλυτεροι δεν ειναι αυτοι που το εχουν επαγγελμα αλλα μερακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Το ποδόσφαιρο από μόνο του είναι τέλειο άθλημα. Διδάσκει την ομαδικότητα και τη συνεργασία. Στη σημερινή εποχή όμως, οι αθλητικοί παράγοντες έχουν φέρει πολύ διαφθορά στο χώρο του αθλητισμού. Που είναι οι παλιές καλές εποχές που οι αθλητές αγωνίζονταν για τη χώρα και το κέφι τους. Σήμερα, όλα γίνονται για το χρήμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
:no1:Συμφωνω. Και οταν λεμε τελειο αθλημα εννοουμε οπως καθε αθλημα οτι προαγει την ομαδικοτητα κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
ANARKI FTW FTW FTW FTW FTW:no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ούτε το όπιο του λαού είναι, ούτε πεδίο εκτόνωσης πίεσης, ούτε τίποτα. Πιθηκισμός είναι και αρχέγονο ένστικτο υποστήριξης της κυνηγετικής ομάδας μέχρι θανάτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δεν θα το ελεγα. Γιατι να ισχυει εκει και οχι στο μπασκετ;και οχι στο βολει;και οχι στο τεννις; Απλως ειναι κατι που πασαρεται για να μην σκεφτεσαι τα πραγματικα σου προβληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Προσωπικά το ποδόσφαιρο δε με ενδιέφερε ποτέ. Μ' αρέσει να παίζω, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Αυτό που μου τη δίνει είναι η ποσότητα των χρημάτων που παίζεται στην όλη υπόθεση. Ακόρεστη πείνα για περισσότερα κέρδη και αδιαφορία για το κοινωνικό σύνολο.

Επίσης είναι μέσο της κυβέρνησης να αποπροσανατολίσει τον κόσμο από τα πραγματικά σημαντικά προβλήματα που αδυνατεί να η ίδια να λύσει. Άλλο τέτοιο μέσο κατά τη γνώμη μου είναι και η Eurovision.

χωρις δοση κουμμουνισμού:nono:

You make me laugh...

Πετάξτε τις όλοι να τελειώνουμε.

Έτσιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1: Δοξα σοι ο Κυριος φυσιολογικά ατομα.Και κοντα στην ηλικία μου:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:Δεν το περιμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δεν θα το ελεγα. Γιατι να ισχυει εκει και οχι στο μπασκετ;και οχι στο βολει;και οχι στο τεννις; Απλως ειναι κατι που πασαρεται για να μην σκεφτεσαι τα πραγματικα σου προβληματα

Φυσικά και ισχύει. Στο μπάσκετ γίνονται χειρότερα. Γενικότερα, όπου βρει ο καθένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Δεν θα το ελεγα. Γιατι να ισχυει εκει και οχι στο μπασκετ;και οχι στο βολει;και οχι στο τεννις; Απλως ειναι κατι που πασαρεται για να μην σκεφτεσαι τα πραγματικα σου προβληματα
Oκ οταν ξεφυγεται μερικοι απο τις θεωριες συνωμοσιας και διατυπωσετε τεκμηριωμενα επιχειρηματα, τα ξαναλεμε, ως τοτε αρκεστειτε στον Χαρδαβελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top