Πληροφορική Χαροκόπειου Πανεπιστήμιου (εμπειρίες/γνώμες)

Guest 998111

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήθελα ΟΠΑ αλλά μάλλον εδώ θα καταλήξω.
Έμπειριες; Γνώμες; Ποιότητα σπουδών;
 

george777

Νεοφερμένος

Ο george777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Η σχολή είναι καταπληκτική!!! Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα απο του ΟΠΑ!! Στο τέλος θα λες κι ευτυχώς που πήρες μεταγραφή για εκεί!!! Θα με θυμηθείς!!! Στο λέει κάποιος που το επέλεξε και από άλλα ΑΕΙ πληροφορικής!!!😉
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,220 μηνύματα.
Η σχολή είναι καταπληκτική!!! Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα απο του ΟΠΑ!! Στο τέλος θα λες κι ευτυχώς που πήρες μεταγραφή για εκεί!!! Θα με θυμηθείς!!! Στο λέει κάποιος που το επέλεξε και από άλλα ΑΕΙ πληροφορικής!!!😉
Θα συμφωνήσω με τον george, το χαροκόπειο φαίνεται να έχει πολύ καλό επίπεδο γενικά. Εαν το ψάξεις θα το αντιληφθείς και ο ίδιος. Εξάλλου γιατί να να πας στο ΟΠΑ και να κινδυνεύει και η ζωή σου ;
 

george777

Νεοφερμένος

Ο george777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Επίσης να σημειωθεί ότι φέτος το Χαροκόπειο συμμετείχε για 1η φορά στα THE rankings και βγήκε το καλύτερο ελληνικό και στα top 400 του κόσμου!! Αυτό σίγουρα λέει κάτι!!
Θα συμφωνήσω με τον george, το χαροκόπειο φαίνεται να έχει πολύ καλό επίπεδο γενικά. Εαν το ψάξεις θα το αντιληφθείς και ο ίδιος. Εξάλλου γιατί να να πας στο ΟΠΑ και να κινδυνεύει και η ζωή σου ;
Επίσης να σημειωθεί ότι φέτος το Χαροκόπειο συμμετείχε για 1η φορά στα THE rankings και βγήκε το καλύτερο ελληνικό και στα top 400 του κόσμου!! Αυτό σίγουρα λέει κάτι!!
 

Guest 998111

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα συμφωνήσω με τον george, το χαροκόπειο φαίνεται να έχει πολύ καλό επίπεδο γενικά. Εαν το ψάξεις θα το αντιληφθείς και ο ίδιος. Εξάλλου γιατί να να πας στο ΟΠΑ και να κινδυνεύει και η ζωή σου ;
Γιατί να κινδυνεύει η ζωή μου;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,220 μηνύματα.
Γιατί να κινδυνεύει η ζωή μου;
Γιατί στο ΟΠΑ γίνονται συχνά επεισόδια ανάμεσα σε αναρχικούς και αστυνομία. Απο φίλους έχω ακούσει επίσης άσχημες καταστάσεις όπως πρεζάκια λιπόθυμα στις τουαλέτες, κλέφτες κοντά στην σχολή και τα λεωφορεία κ.α. ωραία. Εγώ προσωπικά δεν θα ένιωθα καθόλου άνετα να πηγαίνω πανεπιστήμιο εαν ήταν έτσι. Πως να είσαι δημιουργικός και συγκεντρωμένος σε τέτοιες περιστάσεις ;
 

Alexandr0s7

Νεοφερμένος

Ο Alexandr0s7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλησπέρα έχω δηλώσει για μεταγραφή στο χαροκόπειο. τα μόρια που έχω είναι 8,5 και είχα γράψει 13.377. πιστεύετε ότι είναι σίγουρη η μεταγραφή μου στο τμήμα και πρέπει να αρχίσω να παρακολουθώ εκεί τα μαθήματα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top