Πληροφορική Κέρκυρας - αξίζει;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Γεωργία δεν είναι ότι λέμε αλλά ότι λένε τα γεγονότα. Ζεις εκτός Ελληνικής κοινωνίας; :)
Γκουρου η γεωργια μεσα ειναι .. αλλα να... τωρα εξερευνει την ακαδημαικη πραγματικοτητα , πριν ηταν μαθητρια.
αντε τωρα να φυγεις απο το ''πολλα μορια καλη σχολη''?
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
δεν υπαρχει μαθηματικοπ με μαθητες με πολλα μορια
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
κόλλησε η βελόνα..
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
ποια βελονα; απλα λεει ο γιαννης_00 οτι οι ιδιοι οι μαθηματικοι ειπαν μας στελνετε μαθητες με μορια :upside:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
νεος κυκλος συζητησης μετα τους ρουμανογιατρους διαγραφεται!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
χαχα εν τελει εσυ γιατρος η μαθηματικος εισαι;
χαχα .. αντε να σε δω τωρα ευκλειδη
απο δω η γυναικα μου και απο εδω το αίσθημα μου.

γεωργια ειναι το νεο setup που προωθει τωρα η κεραμεως ..του πολυεπιστημονα.

ειναι παντως δυνατος συνδυασμος .. οι καλυτερες διαφορικες διαγνωσεις
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
το αισθημα τα μαθηματικα ετσι;
ετσι σωστα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ποια βελονα; απλα λεει ο γιαννης_00 οτι οι ιδιοι οι μαθηματικοι ειπαν μας στελνετε μαθητες με μορια :upside:
οχι ακριβως .. ''ντουβαρια με πολλα μορια''
Γεωργια το ανασκελο γελιο ειναι πιο δυνατο?
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
τίποτα δεν αξίζει
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
τι γινεται εδω περα και μαθηματικος και γιατρος;
με ανωμαλους δεν μιλαω αντε γεια :laugh:
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στο πρόγραμμα σπουδών, μου φαίνεται κάπως..αλλόκοτο; Εδώ που τα λέμε βέβαια για σχολή πληροφορικής μιλάμε, ερεθίσματα παίρνεις μόνο όπως και να'χει. Λίγη σημασία έχει η σχολή αν δεν ασχολείσαι και μόνος σου.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
τι γινεται εδω περα και μαθηματικος και γιατρος;
με ανωμαλους δεν μιλαω αντε γεια :laugh:

Ναι όταν θα κάνει ιατρική εξέταση ασθενούς, θα τον ρωτάει για τον ορισμό της καμπύλης στο επίπεδο. :pleasantry:

Δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στο πρόγραμμα σπουδών, μου φαίνεται κάπως..αλλόκοτο; Εδώ που τα λέμε βέβαια για σχολή πληροφορικής μιλάμε, ερεθίσματα παίρνεις μόνο όπως και να'χει. Λίγη σημασία έχει η σχολή αν δεν ασχολείσαι και μόνος σου.

Γενικά πολλά πανεπιστημιακά τμήματα έχουν παράξενο πρόγραμμα σπουδών ή τα μαθήματα δεν ακολουθούν κάποια επιστημονική κατεύθυνση για πολλούς λόγους αλλά τι να κάνουμε; Ποτέ καμία φοιτητική παράταξη δεν θυμάμαι να έθεσε ζήτημα για το πρόγραμμα σπουδών ή κατά πόσο αυτό σχετίζεται με τις αλλαγές στην αγορά εργασίας. Το πρόγραμμα σπουδών συνήθως φτιάχνεται με τις απαιτήσεις των καθηγητών (ώρες που βολεύει τον καθένα, ύλη και οργάνωση σύμφωνα με προσωπικά γούστα κτλ) και όχι με ότι πρεσβεύει η επιστήμη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
τι γινεται εδω περα και μαθηματικος και γιατρος;
με ανωμαλους δεν μιλαω αντε γεια :laugh:
εγω παλι το θεωρω εξαιρετικο συνδυασμό , μαθηματικα και ιατρικη
ή φυσικη και ιατρικη.
ισως παλι εχω βιτσια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top