Πλέξιμο

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Υπάρχουν ψυχές σ' αυτό το φόρουμ που πλέκουν? Εγώ ξεκίνησα πριν από ένα εξάμηνο περίπου, μου άρεσε λόγω της αγάπης μου για τις χειρωνακτιές εργασίες και τη δημιουργία και με βοηθά να χαλαρώνω και να αδειάζω το μυαλό μου. Το έχω παραμελησει λόγω έλειψης χρόνου ενώ οι δυνατότητές μου περιορίζονται σε κασκόλ και σκούφους:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Υπάρχουν ψυχές σ' αυτό το φόρουμ που πλέκουν? Εγώ ξεκίνησα πριν από ένα εξάμηνο περίπου, μου άρεσε λόγω της αγάπης μου για τις χειρωνακτιές εργασίες και τη δημιουργία και με βοηθά να χαλαρώνω και να αδειάζω το μυαλό μου. Το έχω παραμελησει λόγω έλειψης χρόνου ενώ οι δυνατότητές μου περιορίζονται σε κασκόλ και σκούφους:xixi:
:!: εισαι σοβαρη?
μια χαρα ειναι να ξερεις να κανεις κασκολ ή σκουφους
οι σκουφοι νομιζω ειναι και πιο δυσκολοι
δεν εχεις δα και κανεναν φανταρο για να πλεξεις και πλεκτη μπλουζα:P

οχι δεν πλεκω αν και ηθελαν να μου μαθουν απο μικρη:P
δεν ειχα υπομονη και ποτε δε μπορουσα να κατσω σε μια καρεκλα πανω απο 2 λεπτα:xixi:
παντως καλα εκανες που αρχισες
ειναι μια ομορφη και προτωτυπη ασχολια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κι εγώ πλέκω καμιά φορά.Με έχει μάθει η γιαγιά μου.Αυτό το καιρό το έχω παραμελήσει λίγο όμως..!
Βασικά,δεν ξέρω να φτιάχνω σκούφους αλλά πετυχαίνω κάτι σε κασκόλ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κι εγώ πλέκω!!!!Αλλά είμαι ακόμα στην αρχή!!!Χαρίζω σφουγγαρόπανα!!!!!;)!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
καποτε το ειχα προσπαθησει αλλα......
χωρις αποτελεσμα...
θελει υπομονη...! κ εγω δεν εχω...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν ξερω, ουτε θελω να μαθω. :p
Μου φαινεται πολυ βαρετο, δεν νομιζω να εχω ποτε την υπομονη να κανω κατι τετοιο. :p
Αα, στα 6 μου ειχα κανει μια φορα σταυροβελονια, αλλα τα παρατουσα στην μεση παντα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εγω ειχα ασχοληθει αρκετο καιρο και ειχα γεμισει κασκολ και σκουφους ολο το σπιτι αλλα τωρα πια αν μου δωσεις καμια βελονα μαλλον θα την καρφωσω στο ματι καποιου αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω ειχα ασχοληθει αρκετο καιρο και ειχα γεμισει κασκολ και σκουφους ολο το σπιτι αλλα τωρα πια αν μου δωσεις καμια βελονα μαλλον θα την καρφωσω στο ματι καποιου αλλου.

Αυτα ειναι. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
μικρη που δεν ειχα τι να κανω πηγαινα σχεδον καθε απογευμα στη γιαγια και ετσι οπως την εβλεπα ηθελα να το κανω και εγω... ετσι εφτιαξα μια κουβερτουλα και μετα τα παρατησα... αν και το χρειαστηκα στις φετινες μου παραστασεις δεν το θυμομουν και ετσι πηγα και μου ξαναδειξε η γιαγια αλλα παλι το ξεχασα, λαθος λεξη δεν ξεχνιεται απλα δεν σου ειναι μετα ευκολο και χρειαζεσαι πολλη ωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ειχα προσπαθησει καποτε πριν καιρο χωρις αποτελεσμα ομως αφου δεν εχω υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μια φορά ήμουν στη γιαγιά μου και την έβλεπα να προσπαθεί να μάθει στη ξαδέρφη μου, αλλά όχι με μαλλί, αλλά με κλωστή....
Σιγά μην μάθαινε... χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εγώ έμαθα να πλέκω από τη γιαγιά μου όταν ήμουν 5 ετών. Τώρα για να είμαι ειλικρινής το έχω παραμελήσει λίγο.....
αλλά είναι ένας ωραίος τρόπος να περάσει δημιουργικά κάποιος το χρόνο του.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ειχα μαθει να πλεκω στα 8 μου
μου αρεσε παρα πολυ αλλα τωρα το εχω παραμελησει και δεν ξερω αν μπορω να πλεκω ακομη,πρεπει να το δοκιμασω αλλα εχω μια απορια πως πλεκουμε κασκολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Σιγά ρε που θα κάτσω να πλέξω κιόλας. Εδώ δεν ασχολούμαι με τον μοντελισμό μου που λατρεύω, θα ασχοληθώ με νήματα και με βελόνες;

No way man. No way.


:devil: - Πειραγμένο Παιδί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εγω ειχα ασχοληθει μ τ πλεξιμο..γ πολυ μικρο διαστημα...κ μετα τ παρατησα..δεν τρελαθηκα κιολασ...εχω ν ξαναπιασω βελονα απ τ γυμνασιο...κ ουτε θ ξαναπιασω...φυσικα δεν υπαρχει κ ο ελευθεροσ χρονοσ τωρα..αλλα και οταν υπαρχει βρισκω κατι σημαντικοτερο ν κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kasioph

Εγω ειχα ασχοληθει αρκετο καιρο και ειχα γεμισει κασκολ και σκουφους ολο το σπιτι αλλα τωρα πια αν μου δωσεις καμια βελονα μαλλον θα την καρφωσω στο ματι καποιου αλλου

εγω παρ'οτι δεν ειχα ασχοληθει με κασκολ και σκουφους βλεπω πως στο τελος εχουμε το ιδιο αποτελεσμα.αν μου δωσεις καμια βελονα μαλλον θα την καργωσω στο ματι καποιου αλλου.
δεν εχω υπομονη εγω για τετοια πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top