Πιστοποιήσεις Πληροφορικής

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τώρα που το καλοσκέφτηκα... 3δισ. ενήλικοι. 1,5 δισ. γερόντια. 6 δισ. Άνθρωποι. Από πού το έβγαλες αυτό με τα 2δισ. παιδιά; Αλλά πες ότι είναι 3δισ. Τα μισά δεν έχουν λεφτά να φάνε. Τα μισά απ' τα άλλα δεν έχουν λεφτά για υπολογιστή. Τα μισά απ' τα άλλα δεν θέλουν να πετάξουν λεφτά για πτυχίο. Το 20% των άλλων δεν χρησιμοποιούν μόνο Windows (άρα δεν τους νοιάζει να μάθουν) και τα μισά παιδιά του 80% απαξιούν τα πτυχία αυτά. Τα 20% του 40 που μένει δεν περνάει (και καλά). Ξέρεις πόσο είναι αυτό;;; 120εκατ. Και άρχισα από τα 3δισ. δηλαδή 2δισ. 880εκατ. λιγότερα απ' αυτά που άρχισα. Και αν σ' αρέσει, 1δισ. και 880εκατ. πίσω απ' τον αριθμό που είπες.



Ok. Λοιπόν θα φτιάξουμε ένα πτυχίο για Opera, ένα για Firefox-Flock, ένα Safari, ένα Seamonkey, ένα Chrome και τέλος ένα Netscape... Δεν είναι τέλεια;;;:P:P
Ναι....γιούπι....και σε καιά 20ριά χρόνια θα έχουμε πάνω από 500 browers στο pc και θα πατάμε f5 στην επιφάνεια εργασίας για τίποτα νέο:P
-----------------------------------------
Θα βάλουμε και για άλλους browers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Α. Τώρα που το σκέφτομαι θα διαχωρίσουμε το Firefox-Flock. Παρ' όλο που έχουν βασιστεί στο ίδιο λογισμικό, μπορεί να μπερδέψουν τα παιδιά, να μην περάσουν και να μας θυμώσουν οι γονείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πω και μπράβο στη σχολή της, γιατί πραγματικά Ραφαέλα, έτσι στόκος που είσαι μια χαρά καλά σου κάνουν και στα παίρνουν χοντρά. Τουλάχιστον να τα δώσουν σε κανένα που σπουδάζει και κάνει ταυτόχρονα για χαρτζιλίκι κάνα μάθημα σε τέτοιες σχολές, που τα χει ανάγκη γιατί μάλλον εσάς σας περισσεύουν.

Εδώ που τα λέμε, θα ψηνόμουν να αρχίσω κανένα ιδιαιτεράκι και εγώ. Ε, δεν θα υπάρχουν και εδώ τίποτα κορόιδα σαν την Ραφαέλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Χαχαχαχα, πολύ ευγενικό το ποστ σου. Δεν έχεις και άδικο όμως, 25 σελίδες για να καταλήξουμε ότι έκανε αυτό το μεγάλο δώρο στους γονείς της :/ Δε νομίζω πως το πρόβλημα είναι τα πτυχία της "πληροφορικής" αλλά το κάθε πτυχίο που δίνει την αυταπάτη της γνώσης σε πραγματικά άσχετους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, στάνταρ. Αφού έχω ψηθεί κι εγώ να το παίξω δάσκαλος-φοιτητής-επιστήμων σε κάτι παιδάκια (έως και της ηλικίας μου μπορώ να σου πω) που είναι επιπέδου "τι χρώμα laptop να πάρω;"...Keep it this way! Για να γεμιζουμε και τους λογαριασμούς μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ δε συγκρατούμαι απ' τον να μην κάνω τον ξερόλα όταν ακούω να λένε: "Εμένα ο πατέρας μου μου μαθαίνει να χρησιμοποιώ αυτή τη μαλακία το Ομπόντο. Βλακεία είναι, τα Γούντος εφτά το γαμάνε". Έβγαλαν οι μύγες κώλο κι έχεσαν το κόσμο όλο. Ε λοιπόν εγώ κάθομαι και τους λέω για το software και το hardware, δεν καταλαβαίνουν λέξη και μένουν και με ανοιχτό το στόμα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ναι, στάνταρ. Αφού έχω ψηθεί κι εγώ να το παίξω δάσκαλος-φοιτητής-επιστήμων σε κάτι παιδάκια (έως και της ηλικίας μου μπορώ να σου πω) που είναι επιπέδου "τι χρώμα laptop να πάρω;"...Keep it this way! Για να γεμιζουμε και τους λογαριασμούς μας. :P

Ψήσου να ανοίξουμε επιχείρηση, οπου θα κάνουμε την καινοτομία να διδάσκουμε "προγραμματισμό" (να φτιάχνουν προγράμματα στο excel) και ορθόδοξη πολυμεσική διαχείρηση πόρων συστήματος (πασιέντζα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ψήσου να ανοίξουμε επιχείρηση, οπου θα κάνουμε την καινοτομία να διδάσκουμε "προγραμματισμό" (να φτιάχνουν προγράμματα στο excel) και ορθόδοξη πολυμεσική διαχείρηση πόρων συστήματος (πασιέντζα)

Ρε υποκλίνομαι!:lol::lol::lol::lol: Τι λένε ρε;;;:lol::lol: Να μπω στο κόλπο ή είναι οικογενειακή επιχείρηση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ρε υποκλίνομαι!:lol::lol::lol::lol: Τι λένε ρε;;;:lol::lol: Να μπω στο κόλπο ή είναι οικογενειακή επιχείρηση;;;

Εξαρτάται, ξέρεις να κάνεις XSS; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εξαρτάται, ξέρεις να κάνεις XSS; :p
Εγώ δεν ξέρω και πολλά!!:(Ξέρω όμως να στέλνω αρχεία στον κάδο ανακύκλωσης και να κάνω copy-paste!!!:no1::no1: Σας κάνω;Αα....ξέρω να ανοίγω και τα παιχνίδια...ξέρω να μπαίνω και στο....κάτσε να δεις....το'χω...αα...έυρηκα....γόγλε το λένε!!Σας κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Έλα και εσύ, έτσι και αλλιώς απο ότι φαίνεται, χάφτουν ότι μπούρδα τους πούνε αρκεί να τους δώσουμε στο τέλος κάνα πτυχίο που θα χουν χρυσοπληρώσει. Τέσπα, αρκετά με το trolling.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εξαρτάται, ξέρεις να κάνεις XSS; :p


:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1: Πάω στοίχημα ότι σκεφτόσουν εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ψήσου να ανοίξουμε επιχείρηση, οπου θα κάνουμε την καινοτομία να διδάσκουμε "προγραμματισμό" (να φτιάχνουν προγράμματα στο excel) και ορθόδοξη πολυμεσική διαχείρηση πόρων συστήματος (πασιέντζα)

Οκ, πάρε εσύ αυτά. Εγώ θα διδάσκω Πολυμέσα-Συστήματα (Ms Paint και windows media player, έως και το επίπεδο "αναπαραγωγή dvd από νιγηριανό πλανόδιο")... :lol:

PS: Ε όχι και XXS για να μπει στο κόλπο...Εμένα μου αρκεί μια διατριβή στο "Πρωτόκολλα επικοινωνιών" (Αποστολή & Λήψη e-mail με Outlook 2002, με επικεντρο την επισύναψη αρχείων .doc!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Οκ, πάρε εσύ αυτά. Εγώ θα διδάσκω Πολυμέσα-Συστήματα (Ms Paint και windows media player, έως και το επίπεδο "αναπαραγωγή dvd από νιγηριανό πλανόδιο")... :lol:

PS: Ε όχι και XXS για να μπει στο κόλπο...Εμένα μου αρκεί μια διατριβή στο "Πρωτόκολλα επικοινωνιών" (Αποστολή & Λήψη e-mail με Outlook 2002, με επικεντρο την επισύναψη αρχείων .doc!).

Δεν υπάρχεις ρε! :P:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Πωπω κραξιμο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ναι εντάξει, το ξεχέσαμε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
ποιο ειναι το ανωτερο πτυχιο που μπορει να παρει καποιος για να μπορει να διδαξει ή αν μπορειτε να γραψετε τις βαθμιδες...

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
να εχει τελειωσει πανεπιστημιο. δηλαδη, ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
α τόσο καλά....άρα θα αρκεστώ με κάτι expert που έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
σοβαρη απαντηση. εξαρταται τι εννοεις πληροφορικη.
εγω μιλαω για προγραμματισμο και οχι για μια απλη χρηση προγραμματων που μπορεις να την μαθεις με προσωπικη ενασχοληση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top