Πιθανότητα μετεγγραφής

Κατερίνα Ταφ

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα Ταφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα. Πέρασα φέτος στην σχολή Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης με 10%. Πέρυσι ήμουν σε μια σχολή η οποία δεν με ενδιέφερε τόσο εν τέλει, συν ότι από παλιά ήθελα ψυχολογία αλλά επειδή έφτανα μέχρι Θεσσαλονίκη δεν ρισκαρα τη μετεγγραφή για Πάντειο στην Αθήνα (Αθήνα νοικιάζουμε ήδη σπίτι) και δεν μπορούμε και δεύτερο στην Θεσσαλονίκη. Η ερώτησή μου είναι η εξής : με 2 μόρια από κοινωνικο-οικονομικα κριτήρια πιστεύετε έχω πιθανότητες να πάρω μετεγγραφη από Ψυχολογία Θεσσαλονίκης για αυτή της Παντείου; Ευχαριστώ πολύ.
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Τσεκαρε τις βάσεις με τα μόρια μετεγγραφών τα τελευταία χρόνια στη συγκεκριμένη σχολή.Νομιζω Αθήνα οι περισσότερες σχολές κλείνουν στα 5-6 μόρια.
 

Κατερίνα Ταφ

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα Ταφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Της Παντείου τα τελευταία χρόνια είναι 0 έως 1, αλλά αγχώνομαι μη μου κάτσει η στραβή φέτος
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Καλημερα Κατερινα

Νομιζω καλα θα τα πας ,δηλαδη πολυ καλα προς το σιγουρο.

Διαχρονικα η παντειος ειναι ''οικονομικη σχολη'' οπως λεει και η εικονα παρακατω

1693894336708.png

Το 2022 ηταν 0 τα μορια δεν γεμισε ....ζητουσε 21 και πηγαν 15

Καλη επιτυχια
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Καλημερα Κατερινα

Νομιζω καλα θα τα πας ,δηλαδη πολυ καλα προς το σιγουρο.

Διαχρονικα η παντειος ειναι ''οικονομικη σχολη'' οπως λεει και η εικονα παρακατω

View attachment 121093
Το 2022 ηταν 0 τα μορια δεν γεμισε ....ζητουσε 21 και πηγαν 15

Καλη επιτυχια
Έλα ρε,γίνονται κ τέτοια στην Αθήνα,μάλλον επειδή είναι δύο τα τμήματα της ψυχολογίας αλλιώς δε καταλαβαίνω πως κ δε μετακινούνται όλοι από Ρέθυμνο προς Αθήνα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Έλα ρε,γίνονται κ τέτοια στην Αθήνα,μάλλον επειδή είναι δύο τα τμήματα της ψυχολογίας αλλιώς δε καταλαβαίνω πως κ δε μετακινούνται όλοι από Ρέθυμνο προς Αθήνα.
ε ναι ..ειναι ανεξήγητο φαινομενο αυτη η σχολη... πολυ την μελετησα αλλα επετυχα. Δεν την καταλαβα
Η μονη σχολη που την πολεμα ειναι η φλωρινα ..αλλα ειναι εκτος εδω και καιρο
Εν παση περιπτωση ..καλα κανει και ειναι ετσι ....να ρχονται τα κοριτσια σπιτι ...εχει και ωραια χοτ ντοκ απεξω αλλα ακριβα.
 

Κατερίνα Ταφ

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα Ταφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημερα Κατερινα

Νομιζω καλα θα τα πας ,δηλαδη πολυ καλα προς το σιγουρο.

Διαχρονικα η παντειος ειναι ''οικονομικη σχολη'' οπως λεει και η εικονα παρακατω

View attachment 121093
Το 2022 ηταν 0 τα μορια δεν γεμισε ....ζητουσε 21 και πηγαν 15

Καλη επιτυχια
Σε ευχαριστώ πολύ.. μακάρι!!
 

tom 1975

Νεοφερμένος

Ο tom 1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά με 5,5 μόρια τι πιθανότητες έχω για ΠΑΜΑΚ στα δύο τμήματα πληροφορικής; Ευχαριστώ
 

Nikleo

Νεοφερμένος

Ο Nikleo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.Είμαι πρωτοετής στο οικονομικό Κομοτηνή και δικαιούμαι 4 μόρια από οικονόμικα κριτήρια και έβαλα πρώτη επιλογή Πάτρα και μετά Γιάννενα όμως στόχος είναι η Πάτρα, πως το βλέπετε το βλέπετε καλά να την πάρω;Και αν ναι τα μαθήματα του εξαμήνου θα τα δωσω εκεί στην νέα σχολή μετεγγραφής η σε αυτήν εδώ;Και τελευταία ερώτηση σχετικά με τα βιβλία από τον ένδοξο τα χω πάρει ήδη γι τα μαθήματα εδώ, θα μπορώ να πάρω και τα αλλά για τη επόμενη αν και εφόσον γίνει η μεταγραφή;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.Είμαι πρωτοετής στο οικονομικό Κομοτηνή και δικαιούμαι 4 μόρια από οικονόμικα κριτήρια και έβαλα πρώτη επιλογή Πάτρα και μετά Γιάννενα όμως στόχος είναι η Πάτρα, πως το βλέπετε το βλέπετε καλά να την πάρω;Και αν ναι τα μαθήματα του εξαμήνου θα τα δωσω εκεί στην νέα σχολή μετεγγραφής η σε αυτήν εδώ;Και τελευταία ερώτηση σχετικά με τα βιβλία από τον ένδοξο τα χω πάρει ήδη γι τα μαθήματα εδώ, θα μπορώ να πάρω και τα αλλά για τη επόμενη αν και εφόσον γίνει η μεταγραφή;
καλησπερα
βασικα η μετεγγραφη σου πατρα μπορει να θεωρηθει σιγουρη καθοτι η σχολη μενει αδεια απο μετεγγραφες

Κεν.θέσεις

1698787964053.png

Αναλογη εικονα εχουν και τα ιωαννινα..και αυτα αδεια

1698788020849.png

Εξετασεις εξαμηνου θα δωσεις υποχρεωτικα στην πατρα γιατι στην κομοτηνη θα εισαι διαγραμμενος.
Βιβλια 1ου εξαμηνου θα παρεις με κωδικους πατρας ( πιστευω θα προλαβεις τον ευδοξο κλεινει 22/12)... τωρα εχεις παρει βεβαια βιβλια και στην κομοτηνη! κανονικα δεν επρεπε ..αυτα τα φυλας καινουργια, μπορει να στα ζητησουν πισω να τα πας στην βιβλιοθηκη κομοτηνης
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nikleo

Νεοφερμένος

Ο Nikleo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπερα
βασικα η μετεγγραφη σου πατρα μπορει να θεωρηθει σιγουρη καθοτι η σχολη μενει αδεια απο μετεγγραφες

Κεν.θέσεις

View attachment 124814
Αναλογη εικονα εχουν και τα ιωαννινα..και αυτα αδεια

View attachment 124815
Εξετασεις εξαμηνου θα δωσεις υποχρεωτικα στην πατρα γιατι στην κομοτηνη θα εισαι διαγραμμενος.
Βιβλια 1ου εξαμηνου θα παρεις με κωδικους πατρας ( πιστευω θα προλαβεις τον ευδοξο κλεινει 22/12)... τωρα εχεις παρει βεβαια βιβλια και στην κομοτηνη! κανονικα δεν επρεπε ..αυτα τα φυλας καινουργια, μπορει να στα ζητησουν πισω να τα πας στην βιβλιοθηκη κομοτηνης
Φίλε μου σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις πληροφορίες που μου παρείχες, και σχετικά με τα βιβλία κάπου είδα ότι μόλις διεγράφω από δω και πάω μετεγγραφή γίνει δεκτή και όλα κομπλέ τότε θα ξαναπάρω βιβλία για τα μαθήματα της Πάτρας μη αναφέροντας με τα τωρινά βιβλία τι θα γίνει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top