Περιοδικά επιστήμης, τεχνολογίας, σχολικά

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Προτείνε αλλά και πείτε τα περιοδικά που σας αρέσουν ή τα αγοράζετε κιόλλας με το παραπάνω θέμα (βλ . τίτλο ) ..και γράψτε τα περιοδικά που δεν θα πέρνατε ποτέ!
Εγώ αγοράζω το
Science Illustrated
Pc World (πάντα!!)
Sporty
Δεν θα αγόραζα ποτέ το Χακερ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καποτε επερνα το Ram, το Computer Games Magazine και το Pc Master καθε μηνα, και περιστασιακα καπια ακομα. (Ναι υπηρξα και εγω geek) Τωρα περνω πολυ σπανια περιοδικα, και οχι απο αυτες τις κατηγοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
games, computer active (λέω να το κόψω γιατί έχει γίνει μάπα), RAM, Δίφωνο, National Geographic και play station 2 magazine... Αυτά τα ολίγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ πλέον δεν παίρνω περιοδικά, ενημερώνομαι και διαβάζω άρθρα σε σελίδες στο διαδύκτιο όπως το pathfinder κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγώ είμαι συνδρομήτρια στο National Geographic και καμιά φορά παίρνω και το Science Illustrated
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Παλαιότερα έπαιρνα τα παρακάτω:
1)Pcw
2)Computer Active
3)Sporty
4)FREE
5)PlayBoy

αλλά επειδή δεν έχω και πολλά στην άκρη τώρα και δεν πέρνω τίποτα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Pc magazine παίρνω ακόμα αλλά όχι τόσο συχνά!
To Science Illustrated είναι παρόμοιο με το National Geographic??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
To Science Illustrated είναι παρόμοιο με το National Geographic??
Είναι παρόμοιο ,αλλά το national graphic ασχολείτε περισσότερο με την φύση όπως ζώα , τοποθεσίες κ.α .. ενώ το science με την τεχνολογία που αφορά την επιστήμη .. το national αναλύει διάφορα φυσικά φαινόμενα ενώ το science περισσότερο ιατρικούς μεθόδους και διάφορα τέτοια .. είναι λίγο διαφορετικά δηλαδή :) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Re4cTiV3

Νεοφερμένος

Ο bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πάντα Pc-Magazine τπτ άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ προτείνω το "Δίφωνο" που ειναι περι μουσικής και το "RAM" για θέματα pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
όντως το δίφωνο τα σπάει! (με την καλή ένοια πάντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eL BaRTo

Νεοφερμένος

Ο eL BaRTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
pcworld..aπο το πρωτο τευχος θυμαμαι ...:P
menshealth περιστασιακα να δουμε καμια ασκηση, να παρουμε καμια ιδεα..[αν και τα περισσοτερα ταχουμε κανει κ χωρις να μας παροτρυνουν οι συντακτες..χεχε...εχω φαντασια ο ατιμος:P]:D
τα υπολοιπα.. αν τυχει και εχει τπτ καλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
pcworld..aπο το πρωτο τευχος θυμαμαι ...:P
menshealth περιστασιακα να δουμε καμια ασκηση, να παρουμε καμια ιδεα..[αν και τα περισσοτερα ταχουμε κανει κ χωρις να μας παροτρυνουν οι συντακτες..χεχε...εχω φαντασια ο ατιμος:P]:D
τα υπολοιπα.. αν τυχει και εχει τπτ καλο..

δεν ντρέπεσαι βρε? :P

δες εδώ, ποστ #22

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=38843&page=3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eL BaRTo

Νεοφερμένος

Ο eL BaRTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
σε 3-4 χρονια 8α καταλαβεις αν ντρεπομαι η οχι :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
δεν ντρέπεσαι βρε? :P

δες εδώ, ποστ #22
Βλέπω, διαδίδονται τα γεγονότα...:P

Σας προτείνω και το Scientific American. (sciam.gr)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Stuff - Pc World
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
PC world!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Υπάρχει κανένα περιοδικό που να απευθύνεται στα παιδιά της ηλικίας μου?Εκτός από ''κατερίνα'' και τις σχετικές αηδίες.
Εγώ πάντως διαβάζω το περιοδικό του σχολείου μου ''heropaides'' λέγεται και βγαίνει μια φορά το χρόνο-ασχολίαστο- αλλά είναι σχετικά καλό. Σκέφτομαι να γράψω φέτος κανένα άρθρο(τι σόι δημοσιογράφος θέλω να γίνω?). Έχετε να μου προτείνετε τίποτα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Υπάρχει κανένα περιοδικό που να απευθύνεται στα παιδιά της ηλικίας μου?Εκτός από ''κατερίνα'' και τις σχετικές αηδίες.
Εγώ πάντως διαβάζω το περιοδικό του σχολείου μου ''heropaides'' λέγεται και βγαίνει μια φορά το χρόνο-ασχολίαστο- αλλά είναι σχετικά καλό. Σκέφτομαι να γράψω φέτος κανένα άρθρο(τι σόι δημοσιογράφος θέλω να γίνω?). Έχετε να μου προτείνετε τίποτα?:hmm:

1) Αυτές οι "κατερίνες" και οι λοιπές σαχλαμάρες σας χαλάνε...:D Με νευριάζει όταν βλέπω κάποιες να συζητάνε για τα ηλίθια άρθρα που επμεριέχονται σε αυτό το φουλ-Αμερικανιά περιοδικό... μπράβο πάντως που τα αποφεύγεις!
2) Δοκίμασε τα "free" , "focus" και "δίφωνο" . Αυτά είναι πολύ καλά περιοδικά διαφόρων θεμάτων, που θα σου αρέσουν. Βέβαια δεν ξέρω την προσωπικότητά σου και το χαρακτήρα σου οπότε δεν μπορώ να κρίνω με σιγουριά αν θα σ' αρέσουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το Focus και το Πιστα! Ειπαμε, 40 χρονια σκυλας, πως θ'αλλαξουμε συνηθειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top