Περάσατε εκεί που θέλατε;

Χριστίνα...

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Περάσατε εκεί που θέλατε?????
Όσοι περάσατε σε σχολές που δεν σας ικανοποιούν,σκέφτεστε να ξαναδώσετε ή όχι???
Υπάρχει κανείς που ,ενώ πέρασε στην πρώτη του επιλογή, νιώθει οτι το μετάνιωσε???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria2333

Νεοφερμένος

Η maria2333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Όχι δεν περασα εκει που ήθελα και ναι θα ξαναδώσω........................:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πέρασα εκεί που ήθελα και δεν ξέρω αν θα ξαναδώσω. Η δεξαμενή κουράγιου είναι άδεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kop3110

Νεοφερμένος

Ο Kωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν ξερω γιατι ρωτας (αμα δηλαδη εσυ αισθανεσαι ευχαριστημενη με την σχολη που περασες) εγω παντως ειμαι σχετικα ικανοποιημενος γιατι αν και δεν περασα εκει π ειχα για πρωτη επιλογη (σχολη ικαρων Σμα) και περασα στο πολυτεχνειο της Αθηνας χημικων μηχανικων ειναι κατι που με γεμιζει εξισου και με ευχαριστει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
περασα αυτο που πραγματικα ηθελα..παιδαγωγικα..το να ξαναδωσεισ 2η φορα θελει πολυ σκεψη,ειναι δυσκολο..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Ναι, πέρασα εκεί που ήθελα! και θέλω να το φωνάξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kop3110

Νεοφερμένος

Ο Kωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τοτε συγχαρητηρια και καλη σταδιοδρομια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Περασα στην δευτερη επιλογη μου και τελικα χαιρομαι πααααρααα πολυ γιατι καταλαβα οτι αυτο ηθελα τελικα :D:clapup:
Ασε που μπηκα και δευτερη στην σχολη μου οποτε διπλη χαρα!!:D:clapup:
νηπιαγωγος στην ροδο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ναί πέρασα παιδαγωγικό δημοτικής !!!!! εκεί που ήθελα πραγματικά .....!! :clapup::clapup::clapup::clapup: :) έιναι πολύ ωραία αίσθηση να περάσεις εκεί που στόχευες, οτι οι κόποι σου δέν πήγαν χαμένοι ! ελπίζω να μου αρέσει η σχολή.............ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΣΟΥΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!! xDDDDDDDDDDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top