Πενθήμερη εκδρομή

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά θελω να μου προτείνετε προορισμούς εντός Ελλάδας για την εκδρομη μας (ειμαστε Αθήνα)! Παρακαλώ πείτε και άλλους πέρα απο τους κλασσικους (Θεσσαλονικη Κρήτη). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Θα πάτε πενθήμερη; Τυχερά.
Εμάς το σχολείο πήγαινε για χρόνια στα Γιάννενα. Δυστυχώς δεν έχω πάει αλλά ακούω καλά λόγια.
Εύβοια επίσης είναι φανταστικά γύρω στην άνοιξη. Το Ναύπλιο ίσως είναι από τους αγαπημένους μου προορισμούς.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Παιδιά θελω να μου προτείνετε προορισμούς εντός Ελλάδας για την εκδρομη μας (ειμαστε Αθήνα)! Παρακαλώ πείτε και άλλους πέρα απο τους κλασσικους (Θεσσαλονικη Κρήτη). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
εμενα τωρα το σχολειο μου πηγε Ροδο, εγω δε πηγα γιατι δε πηγε κανεις απ'την παρεα μου και θα βαριομουνα, ουτως η αλλως θα παω πολλες μετα τις πανελληνιες με το καλο. Παρολα αυτα η Ροδος ειναι μια πολυ καλη επιλογη πιστευω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Εμείς δεν πήγαμε 2α 3η λυκείου λόγω Κορωνιού
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
6-10 Δεκεμβρίου πάμε Ρόδο:clapup:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,226 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Εγώ πήγα τρίτη γυμνασίου κ πρώτη λυκείου
Κρήτη και Τρίκαλα
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Πηγαινατε πενθημερες σε ολες τις ταξεις γυμνασιου/λυκειου; :eek: Εμεις μονο στην γ' λυκειου πηγαμε και στην β' μας ειχαν παει μονοημερη εκτος νησιου λολ
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Εμείς μόνο 3η γυμνασίου πήγαμε
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Πηγαινατε πενθημερες σε ολες τις ταξεις γυμνασιου/λυκειου; :eek: Εμεις μονο στην γ' λυκειου πηγαμε και στην β' μας ειχαν παει μονοημερη εκτος νησιου λολ
εγώ έχω πάει στη Γ γυμνασίου 4ήμερη, στη Β λυκείου 4 ήμερη και στη Γ λυκείου 5ήμερη
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Εγώ πάντως βαριέμαι με το σχολείο, θα πάω του χρόνου με το παρεάκι μου, όχι πως με το σχολείο δεν είναι ωραία εμπειρία, αλλά με τα κολληταρια σε μια καλοκαιρινή περίοδο πιθανώς χωρίς τόσο πολύ κοβιντ, να πας όπου θες χωρίς σχολικούς περιορισμούς σαν κανονικές διακοπές είναι εντελώς άλλη φάση.
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top