Πενθήμερη εκδρομή από την Γραμματεία Νέας Γενιάς

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
10 μέρες απο τις 240 περίπου που έχει συνολικά η σχολική χρονιά δεν είναι και πολλές. Πραγματικά μη χάσεις τέτοια ευκαιρία, είναι πολύ κρίμα.
Τις εμπειρίες και γνώσεις που θα αποκτήσεις σε ένα τέτοιο ταξίδι δεν μπορεί να σου τις προσφέρει καμία σχολική (ή φροντιστηριακή, περί ορέξεως) αίθουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα δεν ειναι 240 :P
Αν το σκεφτεις,το σχολειο λειτουργει 5 ημερες τη βδομαδα,επι 4 βδομαδες=περιπου20 μερες το μηνα, επι 8μηνες=160 μερουλες πανω κατω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris0705

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ έβγαλα τον μεγαλύτερο βαθμό στο νομό μου(στη β λυκείου)και μου είπαν οτι δικαιούμαι ένα ταξίδι στο εξωτερικό.όσοι εχετε πάει μπορείτε να μου πείτε πότε πραγματοποιείται συνήθως?άκουσα για τέλη σεπτεμβρίου με αρχές οκτωβρίου.αξίζει πιστεύετε να παω αυτό το διάστημα ενώ θα διαβάζω για τισ πανελλήνιες?
Αυτή η εκδρομή είναι το κάτι άλλο(είχα πάει στη Ρώμη), αξίζει και με το παραπάνω να πας! Όλη τη χρονιά θα διαβάζεις, πέντε μέρες πάνω, πέντε κάτω δεν αλλάζει κάτι και η εμπειρία είναι μοναδική! Μην το χάσεις!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μην κανεις τη χαζομαρα να χασεις αυτην την εκδρομη!Πρεπει να πας γιατι θα γνωρισεις πολλα νεα ατομα και αργοτερα στο πανεπιστημιο θα εχεις φιλους!Επισης,θα κανεις ενα διαλειμμα απο το διαβασμα και θα περασεις απιστευτα ωραια αν δημιουργησεις καλες παρεες!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Βασικα δεν ειναι 240 :P
Αν το σκεφτεις,το σχολειο λειτουργει 5 ημερες τη βδομαδα,επι 4 βδομαδες=περιπου20 μερες το μηνα, επι 8μηνες=160 μερουλες πανω κατω;)
1 μήνας μόνο έχει 4 βδομάδες, οι άλλοι έχουν 4.4 περίπου. Δεν αναφέρθηκα σε μέρες λειτουργίας του σχολείου, το πρόβλημα της κοπέλας είναι οτι θα χάσει μέρες απο το διάβασμά της. Αυτές περιλαμβάνουν και τις μέρες που είναι κλειστό το σχολείο προφανώς :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Τελικά αρχές Νοέμβρη θα γίνει η εκδρομή,ε; Είναι κανένας από εδώ που θα πάει; Θα πάει μια φιλη μου Βρυξέλλες, γι'αυτό ρωτάω..! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εγω τελικα θα παω Παρισι.ειναι κανενας αλλος για εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ θα πάώ Ρώμη!!!:jumpy: Θα πάει κανένας άλλο εκει;:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Μου φαίνεται θα διασκορπιστεί το ischool σε όλη την Ευρώπη! Χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Παει καιρος απο τοτε που εγραψα στο ischool (οχι λόγω απαξιωσης, απλα δεν ειχα ιντερνετ..) Γραφοντας λοιπον μετα απο καιρό,...



Ολεεεεεεεεεεεε
Με πήραν σήμερα έμαθα οτι τελικά θα παω Βιέννη!!!!!!!
Κανείς άλλος?

Εγω και άλλο ένα παιδί ( το οποίο δεν ξέρω) θα πάμε απο Βοιωτία!!
1-5 Νοεμβρίου Εχω πωρωθεί να 'ούμε!!!

Εν το μεταξυ εχω κλάσει και πατατες γιατι οι καθηγητες μου με φοβίζουν.. λενε οτι δεν θα διαβασω καθόλου.. (Καθως πηγα ΛΕτονια, τωρα αυτην , ειναι να παω cern, και 5ημερη.συνολο 4 εκδρομες στις παννεληνιες)


Τεσπα, Ποιος αλλος θα παει??
Αντε και κοντευει η ημερομηνια!!!! (Η βιέννη τι λέει? οι γυναίκες εκεί?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Την πενταήμερη δεν θα την έχανα με τίποτα.απλά δεν ξέρω....πέντε μερες το σεπτέμβρη και άλλες πέντε τον μάρτη?μου φαίνονται πολλές...
αμα εχεις στοιχειωδη μεθοδικοτητα και οργανωση, εισαι συνεπης (εστω και σχεδον) ολη τη χρονια, τοτε οι 10 μερες δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
10 μερες δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ.
ναι αλλά 30 μέρες?
Σκέφτομαι να παω κανονικα τώρα σε αυτήν, και στην πενταημερη, αλλα να παραλείψω του cern..πιο είναι και πιο μετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
ναι αλλά 30 μέρες?
Σκέφτομαι να παω κανονικα τώρα σε αυτήν, και στην πενταημερη, αλλα να παραλείψω του cern..πιο είναι και πιο μετα..
αν λειπεις 30 συνεχομενες ειναι προβλημα.
αν λειπεις 10 τον οκτωβρη, 5 για την 5μερη και αλλες 15 μια ενδιαμεση ημερομηνια, αν εισαι πειθαρχημενος κατα την διαρκεια της καλυψης των κενων, τοτε θα το καταφερεις.

Αμα πραγματικα το θες και πιστευεις πως θα μπορεσεις να ανταπεξελθεις στην αναπληρωση των καινων τοτε θα σου προτινα να πας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Αμαν ρε guys κανενας για Παρισι....???κριμα...καλα ρε kostadinus τοσες πολλες εκδρομες?αυτη στο cern why?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
να πως έχει το πράγμα:


10 μερες Λετονια τον Σεπτεμβρη λογω μιας εργασιας για το σχολειο μας που καναμε εγω και 2 φιλοι.

Τώρα αυτην λογω βαθμού, (στην βοιωτια,δηλαδη, νομιζω 2ος ήμουν)

ΜΕτα cern επειδη είμαι πρωτος του σχολείου (ειναι ενα προγραμμα που συμμετεχει το σχολειο μας)

Και μετα 5ημερη.


Φετος ***** ηρθαν ολες??

Και φέτος έχει στρώσει και το συγκρότημα.Να δω τι θα πρωτοκάνω.


Παρίσι? Καλα ολοι καπου αλλου θα παμε? εγω νομιζα θα πηγαιναμε ομαδικα καπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Παρισι,Λονδινο,Ρωμη,Βιεννη,Βρυξελλες ειναι οι 5 πολεις και πανε 60 ατομα σε καθε μια απο αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Για πειτε ρε παιδια οσοι εχετε παει,πως περασατε?τι κανατε πχ καθε μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Καταρχάς όλοι μας φεύγουμε την ίδια ημερομηνία? Εγω παντως την κάνω 1-5 Νοέμβρη.Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ναι ολοι ιδια μερα φευγουμε.εμεις φευγουμε κ ξημερωματα σαββατου(!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Τελικά και η φίλη μου και μια άλλη κοπέλα από εδώ θα πάνε στο Παρίσι! Είδες Αλεξία που παραπονιοσουν; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top