Πασχαλινές Διακοπές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πώς σκοπεύετε να περάσετε τις διακοπές του Πάσχα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αυτοί που δίνουν πανελλαδικές πρέπει να διαβάσουνε όλοι εμείς θα γλεντάμε τη ζωή.

Σε 1 και κάτι μήνα όμως από σήμερα θα συμβαίνει ακριβώς το αντιθέτως


Γιατί στρουμφίζει η ζωή
Περνάει σαν γιορτή σαν ρόδα γυρίζει
μας παίρνει μαζί,
ποτάμι κιλά
και δεν σταματά
στρουμφίζει η ζωή μας
σαν μπόρα περνά.
μας δίνει χαρές
μας παίρνει στιγμές
βουρκώνει τα μάτια
μα δε σταματά
kai έτσι και αλλιώς γυρίζει ο τροχός στρουμφίζει
η ζωή μας περνάει ο καιρός....
οι χαρές μας ξεχνάνε και οι πίκρες μας
μαζί μας γελούν
να ταν παιχνίδι
η ζωή μας ατέλειωτη
φάρσα των στρουμφ
:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Χαλκιδική, το μόνο που αξίζει είναι το μαμ απ' όλη την υπόθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ζάκυνθο.. Και διάβασμα για το Σχολείο και για τις Ξένες γλώσσες... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ σπιτάκι μου, θα τεμπελιάζω:P αλλα θα προετοιμαστώ και λίγο για τις Εξετάσεις Μαϊου-Ιουνίου για να μην μου πέσουν όλα βουνό!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Και γω σπιτακι μου. Μονο το Πασχα θα παμε στο χωριο να φαμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Απο ότι βλέπω, λίγο-πολύ, όλοι ωραία θα περάσουμε!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Παιδια, αν δεν εχετε παει στο Ναυπλιο πρεπει να πατε!!! Εγω ειμαι 14 χρονων και εχω παει εκει 6-7 φορες...για διακοπες... ενω συνηθως στα περισσοτερα μερη που παω διακοπες παω μια φορα...αξιζει τα λεφτα του το Ναυπλιο... και σκεφτητε οτι μενω θεσσαλονικη!!Πολυ μακρια απο το ναυπλιο!!!Πατε οποια εποχη θελετε!!παντα ειναι τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδια, αν δεν εχετε παει στο Ναυπλιο πρεπει να πατε!!! Εγω ειμαι 14 χρονων και εχω παει εκει 6-7 φορες...για διακοπες... ενω συνηθως στα περισσοτερα μερη που παω διακοπες παω μια φορα...αξιζει τα λεφτα του το Ναυπλιο... και σκεφτητε οτι μενω θεσσαλονικη!!Πολυ μακρια απο το ναυπλιο!!!Πατε οποια εποχη θελετε!!παντα ειναι τελεια

Και εγω έχω πάει Ναύπλιο και διακοπές και εκδρομές και συμφωνώ μαζί σου!! Είναι τέλεια!!! Θα έμενα άνετα εκεί!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top