Παρτιτούρες

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Την έχω εγώ, αλλά δε φαντάζομαι τώρα πια να τη χρειάζεσαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
αν μπορείς στειλε μ το please!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Παιδιά έχει κανείς παρτιτούρα για το Δεν Θα Δακρύσω Πια Για Σένα των Πυξ Λαξ επειδή θέλω να το παίξω στα πλήκτρα με ήχο ακορντεον.




το έχω εγώ αν το θες ακόμα!!!!!!!!!!!!!!(νότες ξηγιμένα πράγματα!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εντάξει! Δεν υπάρχει πρόβλημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiMiS199

Νεοφερμένος

Ο MiMiS199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ bj.eirini αλλά μου το έδωσε ο koulee.Παιδιά σας βρίσκετε το Μοναξιά μου Όλα για μπάσο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδιά θέλω το how to save a life~The fray για πλήκτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiMiS199

Νεοφερμένος

Ο MiMiS199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ορίστε το How to save a life.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • How To Save A Life (piano) - The Fray.pdf
    179.5 KB · Εμφανίσεις: 291

kbatsos

Νεοφερμένος

Ο kbatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ασχετο. αλλα μηπως εχετε καμια ταμπλατουρα για μπουζουκι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebus

Νεοφερμένος

Ο Phoebus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά όποιος θέλει παρτιτούρες για οποιοδήποτε κομμάτι γνωστό ή μη να μου πει , έχουμε βρει τρόπο να κατεβάζουμε απο sites και έχουμε τεράστια συλλογή στο ωδεί . Στείλτε μου ενα mail στο hotmail fivoskororos@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργοσ+Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γάκης+Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
έχει κανείς παρτιτούρες με τραγούδια του Πασχαλίδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evliaze

Νεοφερμένος

Η evliaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας! είμαι καινούριο μέλος εδώ :D
θέλω να μου πείτε ή να μου στείλετε κάποιες πατριτούρες του Μιχάλη Χατζηγιάννη και αν δεν μπορείτε πολλές μόνο το πάρτυ που το λατρεύω! ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
τι να την κανεις την παρτιτουρα για χατζιγιαννη??? ψαξε για ακορντα και βαλτο να πεζει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
γεια σας παιδια μηπως έχει κανεις σε παρτιτούρα για πιανο τον "ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΗΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗΣ - χατζιδάκις" ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Λίγο δύσκολα να το βρεις αυτό. Περίεργη αρμονία κιόλας έχει αυτό. Δεν ξέρω πολύ καλά από αρμονία για να καταλάβω τι παίζει αλλά δεν είναι τα κλασσικά και δοκιμασμένα.

Αν το βρεις πάσαρε το και από δω να λύσω την περιέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Λίγο δύσκολα να το βρεις αυτό. Περίεργη αρμονία κιόλας έχει αυτό. Δεν ξέρω πολύ καλά από αρμονία για να καταλάβω τι παίζει αλλά δεν είναι τα κλασσικά και δοκιμασμένα.

Αν το βρεις πάσαρε το και από δω να λύσω την περιέργεια.


το εχω βρει στο https://www.peemde.gr/portal/index.php?option=com_remository&Itemid=0&func=fileinfo&id=94

αλλα δεν μπορω να κανω εγγραφη για να το κατεβάσω μου βγάζει σφάλμα!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
μήπως έχει κανεις σε παρτιτουρα για πιανο το leaving in a world without you - the rasmus??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν είναι παρτιτούρα πιάνου αλλά είναι τόσο απλό αυτό που παίζει που λογικά σου φτάνει το δεξί χέρι σε κλειδί του σολ που έχει: https://www.ultimate-guitar.com/guitar/r/rasmus/living_in_a_world_without_you.gp5?t=737494
Το www.911tabs.com έχει τα πάντα σχεδόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Δεν είναι παρτιτούρα πιάνου αλλά είναι τόσο απλό αυτό που παίζει που λογικά σου φτάνει το δεξί χέρι σε κλειδί του σολ που έχει: https://www.ultimate-guitar.com/guitar/r/rasmus/living_in_a_world_without_you.gp5?t=737494
Το www.911tabs.com έχει τα πάντα σχεδόν.



10000000000 ευχαριστω!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
κορυφαιο κομματι , ισως το αγαπημενο μου ελληνικο, εχει κανεις το οι παλιες αγαπες πανε στον παραδεισο, και το ανοητες αγαπες
-----------------------------------------

εγω παιζω κιθαρα με παρτιοτυρε ς αρμονιου...απλα δν ειναι ακριβως και πρεπει να το φτα3ω λιγο στην αρχη:no1:

Αγαπημένο μου ελληνικό μέχρι να μάθω τους Άσιμο , Σιδηρόπουλο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Παιδιά SOS!!!!!!!!!!!!!!!!
Μια φίλη που λατρεύει Κότσιρα σε λιγο καιρό έχει γενεθλια.Μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποια παρτιτουρα του συγκεκριμένου καλλιτέχνη για να της κάνω εκπληξη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top