Παρτιτούρες

!...mary...!

Νεοφερμένος

Η !...mary...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κι εγώ ευχαριστώ!!!
Ό,τι άλλο βρω θα το ποστάρω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
thx για τις παρτιτούρες του χατζηγιάννη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!...mary...!

Νεοφερμένος

Η !...mary...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Βρήκα και αυτό το κομμάτι!!!
Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν έχει κανείς παρτιτούρες του Κότσιρα. Έχω ψάξει αρκετά αλλά δεν έχω βρει τίποτα. Εσείς μήπως έχετε καμία;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αυτές είναι μερικές.
Εάν θέλεις κάτι πιο συγκεκριμένο πες μου και θα δω αν έχω αυτό που ζητάς.

Φοβερή η παρτιτούρα απτο all good things της furtado!!!Tις άλλες δεν τις είδα!!!!
Ξερεις κανένα site ή και κάνα forum με rapidshare ξες???Καλό είναι το musicnotes.com αλλά δεν ταχει ολόκληρα τα τραγούδια!!!Μόνο την αρχή και για να το πα΄ρεις ολόκληρο πρέπει να τα στάξεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!...mary...!

Νεοφερμένος

Η !...mary...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Με rapidshare ξέρω μόνο το partitoures.blogspot.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
εγώ δεν έχω βρει τπτ ευχαριστω για την παρτιτούρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Υπάρχουν πάρα πολλά guitar pro tabs στο www.911tabs.com
Βασικά είναι ταμπλατούρες, αλλά μπορείς να τα βλέπεις και ως παρτιτούρες. Χρειάζεσαι βέβαια το αντίστοιχο πρόγραμμα που δεν είναι δωρεάν, αλλά μπορείς να κατεβάσεις δοκιμαστική έκδοση στο https://www.guitar-pro.com/en/index.php?pg=download
Διορθώνω τον εαυτό μου, υπάρχει το TuxGuitar (https://www.tuxguitar.com.ar/download.html) που παίζει guitar pro tabs και είναι free software σαφώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Λοιπόν .. επειδή όπως θα καταλάβαιτε και από το προφίλ μου ... λατρεύω τη μουσική ... τις μουσικές σπουδές ... τα όργανα μουσικής ... εεε ... είμαι συλλέκτρια παρτιτούρας ! :xixi:

Δυστυχώς διαθέτω μόνο παρτιτούρες ξένων τραγουδιών.

https://www.pianofiles.com/user/743047/sheets Εκεί θα με βρείτε σε ένα site ...

Ανανεώνεται αρκετά συχνά.

Επίσης, επειδή είναι λίγο περίεργο το site αυτό και δεν κρύβω ότι μου την δίνει ... δεν έχω δημοσιεύσει όλους τους τίτλους.:(

Αν ψάχνετε παρτιτούρα ... μπορείτε΄χωρίς δισταγμό να μου την ζητήσετε. Λογικά θα την έχω ... κι αν δεν τη έχω ... θα σας τη βρω !:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για αρμόνιο?Τι ακριβώς ψάχνεις μπουμπού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
https://www.scribd.com/doc/3326406/Yiruma-River-Flows-In-You

Δεν ασχολούμαι καθόλου, αλλά βρήκα το παραπάνω για μια φίλη μου κι είπα να το παραθέσω μήπως το θέλει κανείς σας :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Έχει κανείς παρτιτούρες για τον Ροζ Πάνθηρα; (αρμόνιο)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
και εγώ το έψαχνα αλλά ακόμα ψάχνω...Αν βρει κάποιος Ας δώσει και σε μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!...mary...!

Νεοφερμένος

Η !...mary...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Notis

Νεοφερμένος

Ο Notis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχει κανείς παρτιτούρες για τον Ροζ Πάνθηρα; (αρμόνιο)
:)

Έχω κάποιες ιδιόχειρες παρτιτούρες, pm me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω να μου δωσετε ενα λινκ απο οπου μπορω να βρω η να κατεβασω παρτιοτουρες με ΝΟΤΕΣ για κιθαρα και οχι ακορντα-συγχορδιες
τις οποιες και βαρεθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω να μου δωσετε ενα λινκ απο οπου μπορω να βρω η να κατεβασω παρτιοτουρες με ΝΟΤΕΣ για κιθαρα και οχι ακορντα-συγχορδιες
τις οποιες και βαρεθηκα
partitoures.blogspot.com τις χρησιμοποιω για αρμόνιο αλλά νομίζω βγαίνουν και στη κιθάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Λοιπόν .. επειδή όπως θα καταλάβαιτε και από το προφίλ μου ... λατρεύω τη μουσική ... τις μουσικές σπουδές ... τα όργανα μουσικής ... εεε ... είμαι συλλέκτρια παρτιτούρας ! :xixi:

Δυστυχώς διαθέτω μόνο παρτιτούρες ξένων τραγουδιών.

https://www.pianofiles.com/user/743047/sheets Εκεί θα με βρείτε σε ένα site ...

Ανανεώνεται αρκετά συχνά.

Επίσης, επειδή είναι λίγο περίεργο το site αυτό και δεν κρύβω ότι μου την δίνει ... δεν έχω δημοσιεύσει όλους τους τίτλους.:(

Αν ψάχνετε παρτιτούρα ... μπορείτε΄χωρίς δισταγμό να μου την ζητήσετε. Λογικά θα την έχω ... κι αν δεν τη έχω ... θα σας τη βρω !:no1:
πως κατεβαζουμε παρτητουρες απο αυτην την ιστολ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelisforever

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κανα σάιτ με παρτιτούρες για κιθάρα έχει κανένας?
αλλα πιο πολύ με συγχορδίες από τραγούδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Βρήκα και αυτό το κομμάτι!!!
Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν έχει κανείς παρτιτούρες του Κότσιρα. Έχω ψάξει αρκετά αλλά δεν έχω βρει τίποτα. Εσείς μήπως έχετε καμία;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
κορυφαιο κομματι , ισως το αγαπημενο μου ελληνικο, εχει κανεις το οι παλιες αγαπες πανε στον παραδεισο, και το ανοητες αγαπες
-----------------------------------------
κανα σάιτ με παρτιτούρες για κιθάρα έχει κανένας?
αλλα πιο πολύ με συγχορδίες από τραγούδια
εγω παιζω κιθαρα με παρτιοτυρε ς αρμονιου...απλα δν ειναι ακριβως και πρεπει να το φτα3ω λιγο στην αρχη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top