Παρτιτούρες

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Σας πλειζάρωωω...δεν μπορεί κανείς να μου τις στείλει έστω αν τις έχει με e mail;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ξενα τραγουδια εχει στο https://my-piano.blogspot.com (έχει άπειρα)....για ελληνικα δεν ξερω......:( προσπαθω και εγω να βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ξενα τραγουδια εχει στο https://my-piano.blogspot.com (έχει άπειρα)....για ελληνικα δεν ξερω......:( προσπαθω και εγω να βρω.
Όταν πατάω πάνω σε ένα τραγούδι να μου εμφανίσει παρτιτούρες δεν μου τις εμφανίζει, γιατί;;;;;;Γράφει στα αγγλικά πως η σελίδα δεν μπορεί να εμφανιστεί!!!Βοηθείστε με έχω πολύ λίγο χρόνο!
-----------------------------------------
οκ, να σου το στειλω αποψε απο μσν?

Μου τη στέλνεις και μενα έστω μόνο φλάουτο. Το e mail μου: ferekati@windowslive.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εχει κανείς του Χατζηγιαννη 'Το σώμα που ζητάς' ??:) στο πιάνο.
το θέλω πάρα πολύ....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_rouli

Νεοφερμένος

Η maria_rouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια μηπως εχει καποιος το τραγουδι other side-red hot chili peppers σε παρτιτουρα για κιθαρα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ρε σεις δεν μπορεί να μου στείλει κανείς το μικρή πατρίδα σε φλάουτο... το χω υποσχεθεί εδώ και καιρό να το δώσω σε μ ια φίλη μου.....Έδωσα το μέιλ μου σε προηγούμενη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
kafe αν το βρεις στείλε και ένα πμ σε εμένα..!!έχει μερικά αρπίσματα που δεν μπορώ να τα βγάλω με το έρμο τ' αυτάκι μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
οκ αρκεί να μου το στείλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harrysinies

Νεοφερμένος

Ο harrysinies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εχει κανεις το ελα ψυχουλα μου για αρμονιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
harrysinies κοιτα εδω, η θεα SoZi(:P) εχει ανεβασει πολλες σελιδες με παρτιτουρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ftuftu

Νεοφερμένος

Ο ftuftu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους σας και καλή χρονιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
καφε σου το έστειλα, Σπυλλα δώσε το email σου να σου το στείλω κι εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinaa!!!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
exo mia megali silogi me partitoures.... alla den 3ero pos na stis steilo..:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
καφε σου το έστειλα, Σπυλλα δώσε το email σου να σου το στείλω κι εσενα

myrto.s :thanks::thanks::thanks::thanks::thanks: πολύ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
παιδια μηπως εχει καποιος το τραγουδι other side-red hot chili peppers σε παρτιτουρα για κιθαρα????

Κατεβασε το Guitar Pro και ψαξε για την Guitar Pro Tab του κομματιου. Πολυ ευκολο και ωραιο κομματι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
https://www.kithara.vu/
Έχει παρτιτούρες??Αν ναι, πώς τις κατεβάζουμε??Αν όχι, τί έχει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
εχει ταμπλατουρες και ακορντα αλλα ειναι laggy εως shitty ιστοσελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
εχει ταμπλατουρες και ακορντα αλλα ειναι laggy εως shitty ιστοσελιδα
Ευχαριστώ, αλλά αν είναι έτσι τότε δεν με ενδιαφέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top