Παρακολούθηση μαθημάτων άλλου τμήματος

Νίνα

Νεοφερμένος

Η Νίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γειά σας! Εδωσα φέτος πανελλήνιες και πέρασα με επιτυχία στο τμήμα ψυχολογίας του παντείου. Ωστόσο έχω στο μυαλό μου την πιθανότητα να δώσω με 10% του χρόνου για το τμήμα ιστορίας και αρχαιολογίας του εκπα. Πρωταρχικός μου σκοπός ήταν να παρακολουθήσω και μαθήματα του τμήματος αλλά τώρα με τα διαδικτυακά δεν έχω πρόσβαση. Μήπως γνωρίζεται κάποιον για να μπορέσω να μπω στο μάθημα ή δεν είναι δυνατό?

Σας ευχαριστώ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,746 μηνύματα.
Γειά σας! Εδωσα φέτος πανελλήνιες και πέρασα με επιτυχία στο τμήμα ψυχολογίας του παντείου. Ωστόσο έχω στο μυαλό μου την πιθανότητα να δώσω με 10% του χρόνου για το τμήμα ιστορίας και αρχαιολογίας του εκπα. Πρωταρχικός μου σκοπός ήταν να παρακολουθήσω και μαθήματα του τμήματος αλλά τώρα με τα διαδικτυακά δεν έχω πρόσβαση. Μήπως γνωρίζεται κάποιον για να μπορέσω να μπω στο μάθημα ή δεν είναι δυνατό?

Σας ευχαριστώ

@archaios19

Υπάρχουν και σελίδες στο fb για το εκάστοτε τμήμα. Θα μπορούσες να απευθυνθείς και εκεί για βοήθεια.
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γειά σας! Εδωσα φέτος πανελλήνιες και πέρασα με επιτυχία στο τμήμα ψυχολογίας του παντείου. Ωστόσο έχω στο μυαλό μου την πιθανότητα να δώσω με 10% του χρόνου για το τμήμα ιστορίας και αρχαιολογίας του εκπα. Πρωταρχικός μου σκοπός ήταν να παρακολουθήσω και μαθήματα του τμήματος αλλά τώρα με τα διαδικτυακά δεν έχω πρόσβαση. Μήπως γνωρίζεται κάποιον για να μπορέσω να μπω στο μάθημα ή δεν είναι δυνατό?

Σας ευχαριστώ
Μπορείς να βρεις τα λινκ για κάθε μάθημα από το πρόγραμμα μαθημάτων που έχει ανακοινωθεί από την ιστοσελίδα του τμήματος.
Αλλά πραγματικά, γιατί θες να αφήσεις τη σχολή σου για να πας στο ιστορικό;;🤔
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top