Παράπονα για τις εξετάσεις Αγγλικών

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ασε μνμ να σε παρουν αυτοι !καλυτερα ειναι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΟ ELI!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Μου τα μασαγε λιγο η Μις Μαρια, και μου ειπε να στειλω ιμειλ στην researching team του ELI. Μ ειπε οτι καταλαβαινει απολυτα τις ανησυχιες μας και θα κανουν ο,τι δυνατο απο δω και περα. Επισης μου ειπε οτι αν και δεν ειναι αρμοδια, θα το ψαξει το θεμα. Μας ευχαριστησε για την Επικοινωνια. ΤΩΡΑ, στειλτε μου εσεισ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ τι ακριβως θελετε να γραφει το email report....

ΥΓ: Εχω μαρτυρα τον Τεο για τα παραπανω ( προς τον Djimmako)
-----------------------------------------
:P:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
With regard to previous examinations we would appreciate your ameliorating the listening part which is both difficult and it is taking place in the worst conditions.....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ok... something else???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ρε συ ειπα στην καθηγητρια που μου εκανε αγγλικα αυτο για το ELI και λεει πως μεχρι και εδω ειχαν ερθει οι αμερικανοι για να λυθει αυτο το ζητημα με το listening αλλα παλι δεν καταφεραμε να τους πεισουμε...Και λεει ματαια προσπαθουμε..δε θα αλλαξουν τπτ:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Θετική ενέργεια παιδιά. Μην πτοείστε! Αν και δύσκολο έως απίθανο το βλέπω να διορθωθεί κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Παιδιά cool,όλα λύνονται. Εγώ πέρσι κόπηκα στο CPE Michigan γιατί δεν μου έφτασε ο χρόνος για την έκθεση.
Δεν τα υπολόγισα σωστά για αυτό δεν τους κατηγορώ:D
Τώρα παλι τον Δεκέμβρη,δυνατά και γερά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Ναι, παιδια δεν τους ζηταμε να αλλαξει κατι. Τους ζηταμε να καταλαβουν πως το φορματ τους ειναι ΠΑΡΑ πολυ απαιτητικο για το επιπεδο που ζητανε. Αν το καταλαβουν αυτο, τοτε ολα γινονται... Και δεν ειναι θεμα μονο το LISTENING, αλλα και το WRITING...Σιγουρα για την εκθεση δεν ηρθαν εδω οι Αμερικανοι, ε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε δεν ξέρω αν έδινε κάποιος όταν έδωσε και η κολλητή μου. Αλλά ήταν η χρονιά με την επανεξέταση. Επειδή είπες έκθεση. Τους είχαν βάλει την 1η φορά το θέμα ΤΟ ΑΚΥΡΟ "Ποια εθνική γιορτή θα καταργούσατε blah blah blah". Προφανώς είδαν πως όλοι γράψανε χαζομάρες και τους επανεξέτασαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε δεν ξέρω αν έδινε κάποιος όταν έδωσε και η κολλητή μου. Αλλά ήταν η χρονιά με την επανεξέταση. Επειδή είπες έκθεση. Τους είχαν βάλει την 1η φορά το θέμα ΤΟ ΑΚΥΡΟ "Ποια εθνική γιορτή θα καταργούσατε blah blah blah". Προφανώς είδαν πως όλοι γράψανε χαζομάρες και τους επανεξέτασαν.

Φυσικα και δεν εγινε κατι τετοια αγαπητη μου.:nono:
Ο σάλος που είχε γινει στα κανάλια και στο Ιντερνετ τους ωθησε να κανει κατι τέτοιο.Το θεμα νομιζω το ειχε θιξει και βουλευτή στην Βουλή.
Αλλιως σιγα μην επανεξεταζαν την έκθεση.
Χαζοι είναι να μην ξαναπάρουν εξεταστρα?
Και το χαν κανει ΤΟΣΟ υπουλα που ακομα το θυμαμαι.
1-2 Ιουνίου βγάζουν την ανακοίνωση και λενε το αργοτερο 9 Ιουνίου να κανετε τις αιτησεις για επανεξεταση της εκθεσης.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Οι αμερικανοι chris, ηρθαν εδω για να λυσουν υποτιθεται το ζητημα για τα πτυχια τους.Ομως αυτη η πανελληνια συναντηση δεν εγινε ποτε γιατι εκεινοι κανονιζαν επιτηδες συνεδριο εργασιμη ημερα ετσι ωστε να μην μπορουν να παρεμβρεθουν οι φροντηστηριουχοι!!!:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οι αμερικανοι chris, ηρθαν εδω για να λυσουν υποτιθεται το ζητημα για τα πτυχια τους.Ομως αυτη η πανελληνια συναντηση δεν εγινε ποτε γιατι εκεινοι κανονιζαν επιτηδες συνεδριο εργασιμη ημερα ετσι ωστε να μην μπορουν να παρεμβρεθουν οι φροντηστηριουχοι!!!:mad::mad::mad:

Eκ μέρους του chris:Ένας λόγος παραπάνω για να τους παρακινήσουμε για να ξαναξεκίνησουνε οι διαδίκασίες βελτίωσης των εξετάσεων και λαβούνε γνωση αυτοι στο ΕLI για το τι συμβαίνει στην Ημαθια και (γενικα αν μου επιτρέπετε σε ολη την χωρα)...:no1:

Edit:Μιλάω αυτην τη στιγμη στο τηλ. με το Χρήστο και μου απαντάει για τα λεγόμενα σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Κοιτα,αυτοι ζουνε απο τα ασοδα του πανεπιστημιου.Τους συμφερει να υποστηριξουν περισσοτερο το πανεπιστημιο αποτι εμας.Ετσι οτι και να κανουμε το ELI ΚΑΙ ΤΟ Michigan αλληλοστηριζονται..Οποτε παλι χαμενοι θα βγουμε...:bye:
Επειτα το ELI,δεν ειναι του michigan αποτι εμαθα ειναι διεθνης οργανισμος που πιστοποιει την εγκυροτητα των πτυχιων...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα,αυτοι ζουνε απο τα ασοδα του πανεπιστημιου.Τους συμφερει να υποστηριξουν περισσοτερο το πανεπιστημιο αποτι εμας.Ετσι οτι και να κανουμε το ELI ΚΑΙ ΤΟ Michigan αλληλοστηριζονται..Οποτε παλι χαμενοι θα βγουμε...:bye:
Επειτα το ELI,δεν ειναι του michigan αποτι εμαθα ειναι διεθνης οργανισμος που πιστοποιει την εγκυροτητα των πτυχιων...;)

Ξανα εκ μερους του chris:Μην ακούω μαλ***ες! γιατί ρωτησα την Ms Maria και μου είπε οτι το ELI ειναι department του University of Michigan,oπως και το Cambridge ESOL είναι παραρτημα του University of Cambridge.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Κοιτα καταρχας ηρεμησε και δευτερον αφου εγω δε μιλησα με τη ms maria πως να το ξερω?Επειτα αφου το ELI ειναι παραρτημα αποκλειστικο του michigan ενας λογος παραπανω για να μας γραψουν κανονικα...
Εγω οτι ακουω απο δω λεω εννοειται πως μπορει και να παραπληροφορηθηκα
Και παλι συγγνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Δεν με παιραζει που παραπληροφορηθηκες.. αλλα τεσπα... ας μη βγαινουμε αλλο οφ τοπικ... Εαν εχετε παραπονα ποσταρετε τα εδω μεχρι την 1η Μα'ι'ου. Τοτε θα στειλουμε το ρεπορτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Παιδια η επανεξεταση εγινε.Το θεμα ειναι οτι οι υποψηφιοι επελεγαν εαν θα ξαναδωσουν την εκθεση ή οχι.Ειχαν και το δικαιωμα να εξεταστουν με την εκθεση που ειχαν ήδη γραψει σχετικα με τις εθνικες γιορτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Τους περισσοτερους απο αυτους που επανεξεταστηκαν μετα τους εκοψαν αλλου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top