Παράβολα επίδειξης γραπτών δοκιμίων Πανελληνίων Εξετάσεων

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
με τέτοιους πανίβλακες και πανηλιθίους να διουκούν την Ελλάδα νομίζατε πως η Ελλάδα θα πάει μπροστά και δεν θα είναι 50 χρόνια πίσω απο ότι οι άλλες χώρες της ΕΕ;Ακου εκεί 80 ευρώ να δεις τα γραπτά σου.Σε πιο όνειρο το είδαν πάλι αυτό.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
γεια καντο ενα ριπιτ αδερφε.......γιατι δεν σε νιωθω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
δεν διάβασες ότι πρέπει να πληρώσεις για να δεις τα γραπτά σου ή απλά σκέφτηκες να κάνεις ένα post για να περάσει η ώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
και αν υποθέσουμε οτι εγώ θέλω να δω μόνο την έκθεση, πρέπει να πληρώσω για τρια μαθήματα, δηλαδή σα να λέμε ελάχιστη χρέωση είναι 50 ευρώ;

και δεν είναι μόνο αυτό η χαζομάρα αλλά και το άλλο. Δηλαδή λένε 50 για τα τρία μαθήματα που σημαίνει οτι η ταρίφα παει 50 / 3 = 16,666666.... και άμα θές να δεις και ένα τέταρτο γραπτό εκεί το πληρώνεις + 30 ευρώ ανά γραπτό...

Ελεος πια.. τουλάχιστον βάλτε μια ταρίφα κατευθείαν.. μην μας μπερδεύτε έτσι...


Όχι.Απλά, όταν θέλεις να δεις τα 3, σου κάνουνε καλύτερη τιμή:
τα τρία στην τιμή του ενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Μα έτσι κι αλλιώς το γραπτό θα είναι αδιόρθωτο,οπότε ποιος ο λόγος να δώσεις τα λεφτά????:P

αυτο λεω κι εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
με τέτοιους πανίβλακες και πανηλιθίους να διουκούν την Ελλάδα νομίζατε πως η Ελλάδα θα πάει μπροστά και δεν θα είναι 50 χρόνια πίσω απο ότι οι άλλες χώρες της ΕΕ;Ακου εκεί 80 ευρώ να δεις τα γραπτά σου.Σε πιο όνειρο το είδαν πάλι αυτό.:mad:
Μακάρι να ήταν μόνο πανηλίθιοι και πανίβλακες!
Ας σταματήσουμε να τους αθωώνουμε με το να τους λέμε πανίβλακες,ανίκανους και πανηλίθιους...
Αχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgina12617

Νεοφερμένος

Η Georgina12617 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ελεοοοοοοοοοοος! τι να πω! το αθλιοτερο κρατος εβερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πάντως λογική σε αυτό που κάνουν!:mad:
Αλλα βέβαια αυτη ειναι η χωρα που θα παει μπροστα με τετοιους αθλιους νομους που σου λενε οτι για μια υποθεση 10λεπτου σε χρεωνουν μαυρο χαβιαρη...:P
Κατα τα αλλα θελουν να αλλαξουν και το εκπαιδευτικο συστημα τρομαρα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πραγματικά όμως δεν έχουν από που να μαζέψουν χρήματα και ξευτιλίζονται...αχ...και βαχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Γιατι θες να δεις τα γραπτα σου; Σοβαρα το λες ή ειρωνικα;

Ειρωνικά το έλεγα εννοείται. Σιγά τώρα μην δώσω και λεφτά για να δω αυτά που εγώ ο ίδιος έγραψα. Και από όσα ξέρω ούτε θα είναι σημειώσεις πάνω στα γραπτά των βαθμολογητών ούτε θα γίνει επαναβαθμολόγηση. Άρα τσάμπα ταλαιπωρία και χρήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Απαράδεκτο!!!! 50 & 80 ευρώ για μια ματιά μόνο ή έστω 2-3 σημειώσεις;;;;
Ήμαρτον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ούτε δωρεάν δεν τα θέλω! Στο καλό όπου και να 'ναι! Τα είδα τρεις ώρες φθάνει πια! Μήπως να ψήσουμε και καφέ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Τι ξεφτιλες.ακου εκει 80 ευρω.εγω σου λεω οτι το εβαλαν επιτηδες τοσο πολυ γιατι βαριουνται οι υπαλληλοι να ξεμπερδευουν τη γραφειοκρατια που χρειαζεται για να δεις το γραπτο σου.Σου λεει κοπανα το εκει 80 ευρω να μην ερθει κανεις να γλιτωσουμε κ εμεις.Αν το ειχαν 5 ευρω θα πηγαινα κ εγω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top