Πανεπιστήμια vs TEI

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Βιομηχανική Πληροφορική ΤΕΙ Καβάλας με 6.7,

επιστήμονας της Πληροφορικής ?

Ισότιμος με ΗΜΜΥ ή Πληροφορικής ΑΕΙ ?

ξερεις κατι; το θεμα ειναι περα απο το τι λες εσυ και εγω μαζι ασχετα απο το αν εχουμε δικιο ή αδικο ειναι ο αλλος οταν παει να ζητησει μια θεση εργασιας να ειναι καλος και να ξερει τι κανει...
αν θυμαμαι καλα...καποιος ειχε πει εδω..οτι ο πατερας του προσελαβε ενα της λογιστικης απο ασοεε..(με χαμηλο βαθμο πτυχιου) που φυσικα ξερουμε οτι προκειται για υψηλοβαθμη σχολη και δεν ηξερε λεει να του κανει ισολογισμους...τι να πεις;; εαν ερχοταν ενας απο το τει λογιστικης και ηξερε νομιζεις οτι θα τον αφηνε να φυγει επειδη ειναι τει;; καταλαβαινω τι λες και καταλαβαινω τον προβληματισμο σου με το δικιο σου αλλα...τελικα η αγορα εργασιας ειναι πιο απροβλεπτη αποσο νομιζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keyman

Νεοφερμένος

Ο keyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μια σχολη δεν μπορει να κριθει απο τον βαθμο εισαγβγης αλλα απο την απορροφηση στην αγορα των αποφοιτων

Αυτή είναι λογική ΙΕΚ. Δεν έχει να κάνει με την ΕΠΙΣΤΗΜΗ. Γιατί λοιπόν θέλετε να γίνεται ΑΕΙ εφόσον το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι η επαγγελματική σας αποκατάσταση? Αντίφαση. Τα Πανεπιστήμια (ΑΕΙ) ασχολούνται και με την Επιστήμη, κάτι που προφανώς δεν σας ενδιαφέρει.

Ούτε για ΤΕΙ δεν κάνουν ορισμένοι. ΙΕΚ, πιστοποιητικό και καμια δουλίτσα, "που καιρός για διάβασμα? αφού στο ιντερνετι υπάρχουν τα πάντα γιατί να διαβάζω?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ωωωωω.... μαθετε πρωτα να λετε πεντε πραματα σωστα και μετα γραφετε σε φορουμ...:mad:

συγγνωμη αλλα δεν μπορω αλλο ο καθενας να λεει οτι του καπνισει με οποια ονομασια του ερθει....
αν ειναι ετσι θα μπω και γω αυριο και θα λεω το βιβλιο, πενσα και τον πελαργο, μπιλιαρδο:mad:

και η γνωμη μου συμπιπτει με την προλαλησασα: μια σχολη δεν μπορει να κριθει απο τον βαθμο εισαγβγης αλλα απο την απορροφηση στην αγορα των αποφοιτων

κοιταξε να δεις αλλο εννοουσε ο ανθρωπος...! αλλωστε δεν κανει το ρασο τον παπα...!θα μπορουσε να λεγεται αντι για πληροφορικη αει .....πληροφορικη μαρικα....και αντι για πληροφορικη τει να λεγεται πληροφορικη κωστικα....!αλλο ειναι το ζητημα που τιθεται.....και εδω προσοχη παρακαλωωωω ΄΄!δεν νομιζω οτι ενας αποφοιτος απο ΗΜΜΥ θα χαλιοταν να εχει τα ιδια δικαιωματα με καποιον αποφοιτο τει...επειδη αυτος μπηκε στην σχολη με περισσοτερα μορια....(μπορει να τον επηρασει αλλα δεν ειναι ο κυριος λογος:!) αλλωστε μην ξεχνατε οτι τα μορια ειναι σχετικα...πανε και ερχονται....σημερα εχεις 18000 μορια ....σε 6 χρονια εχεις 14000!εγω πιστευω οτι αυτο που θα τον ενοχλουσε ειναι το εξης: παρεχει το τει πληροφορικης το ιδιο επιπεδο σπουδων με το αει? εδω σε θελω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keyman

Νεοφερμένος

Ο keyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ξερεις κατι; το θεμα ειναι περα απο το τι λες εσυ και εγω μαζι ασχετα απο το αν εχουμε δικιο ή αδικο ειναι ο αλλος οταν παει να ζητησει μια θεση εργασιας να ειναι καλος και να ξερει τι κανει...
αν θυμαμαι καλα...καποιος ειχε πει εδω..οτι ο πατερας του προσελαβε ενα της λογιστικης απο ασοεε..(με χαμηλο βαθμο πτυχιου) που φυσικα ξερουμε οτι προκειται για υψηλοβαθμη σχολη και δεν ηξερε λεει να του κανει ισολογισμους...τι να πεις;; εαν ερχοταν ενας απο το τει λογιστικης και ηξερε νομιζεις οτι θα τον αφηνε να φυγει επειδη ειναι τει;; καταλαβαινω τι λες και καταλαβαινω τον προβληματισμο σου με το δικιο σου αλλα...τελικα η αγορα εργασιας ειναι πιο απροβλεπτη αποσο νομιζουμε!

Συγνώμη αλλά δεν επιτρέπω, νοητικά, στην Αγορά να καθορίσει το πλαίσιο σπουδών, και την επιστημονική έρευνα που διεξάγει ένα Πνευματικό ίδρυμα. Υπάρχουν και όρια. Αν η αγορά θέλει συγκεκριμένους επαγγελματίες, μπορεί να θεσπίσει τους οργανισμούς που θα τους εκπαιδεύουν. Όχι και να μετατρέψουμε τα Πανεπιστήμια σε χώρους παραγωγής ημιμαθών, επιστημονικά ανίδεων επαγγελματιών επειδή η εταιρεία megala-foumara.com.gr θέλει φθηνό εργατικό δυναμικό. Με αυτή την λογική να τα κλείσουμε τα τμήματα Φιλοσοφίας (πχ) και να τα κάνουμε ΙΕΚ μαγειρικής.

Λυπάμαι πολύ για τις αξίες που διέπουν πλέον πολλούς φοιτητές. Δεν τους ενδιαφέρει η γνώση αλλά η μάσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά δεν επιτρέπω, νοητικά, στην Αγορά να καθορίσει το πλαίσιο σπουδών, και την επιστημονική έρευνα που διεξάγει ένα Πνευματικό ίδρυμα. Υπάρχουν και όρια. Αν η αγορά θέλει συγκεκριμένους επαγγελματίες, μπορεί να θεσπίσει τους οργανισμούς που θα τους εκπαιδεύουν. Όχι και να μετατρέψουμε τα Πανεπιστήμια σε χώρους παραγωγής ημιμαθών, επιστημονικά ανίδεων επαγγελματιών επειδή η εταιρεία megala-foumara.com.gr θέλει φθηνό εργατικό δυναμικό. Με αυτή την λογική να τα κλείσουμε τα τμήματα Φιλοσοφίας (πχ) και να τα κάνουμε ΙΕΚ μαγειρικής.

Λυπάμαι πολύ για τις αξίες που διέπουν πλέον πολλούς φοιτητές. Δεν τους ενδιαφέρει η γνώση αλλά η μάσα.
ελπιζω μονο να μην αναφερεσαι σε μενα...!δεν ειπα εγω να μετατρεψουμε τα αει σε ολα οσα αναφερεις ουτε να προωθησουμε σε αυτα τη λογικη των ιεκ τα οποια παρεπιμπτοντως πολλες φορες τα ακους να παινευονται τοσο πολυ που σου ερχεται να βαλεις τα γελια ή τα κλαματα...!?!? εγω απλα λεω να ειμαστε ρεαλιστες....και να εχουν υποψη τους ολοι οσοι σπουδαζουν σε αει οτι αυτο πλεον ,εδω που φτασαμε ,δεν εξασφαλιζει μεγαλο μισθο...ουτε και βεβαιη επαγγελματικη αποκατασταση....ουτε βεβαιως εξασφαλιζει οτι αμα ενας απο τει κανει καλα την δουλεια του δεν θα εχει καλη επαγγελματικη πορεια...μονο και μονο επειδη ειναι απο τει.

με πιο απλα λογια λεω οτι οκ σπουδαζεις σε αει...να το κανεις κυριως γιατι ηθελες να το κανεις για σενα και επειδη σου αρεσαν οι γνωσεις που θα σου παρειχε το ΑΕΙ....οχι επειδη θα σου εξεσφαλισει οπωδηποτε δουλεια.λεω δηλ να μην αει=επαγγελματικη αποκατασταση...οσον αφορα τα τει...απλα λεω ασχετα με τις σπουδες τους κτλ...δεν ειναι χαμενοι....στα υπολοιπα δεν διαφωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keyman

Νεοφερμένος

Ο keyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
με πιο απλα λογια λεω οτι οκ σπουδαζεις σε αει...να το κανεις κυριως γιατι ηθελες να το κανεις για σενα και επειδη σου αρεσαν οι γνωσεις που θα σου παρειχε το ΑΕΙ....οχι επειδη θα σου εξεσφαλισει οπωδηποτε δουλεια.λεω δηλ να μην αει=επαγγελματικη αποκατασταση...οσον αφορα τα τει...απλα λεω ασχετα με τις σπουδες τους κτλ...δεν ειναι χαμενοι....στα υπολοιπα δεν διαφωνω.

Συμφωνώ απολύτως. Αυτό πάνω κάτω πιστεύω και εγώ. Απλά πρέπει να αποδεκτούμε και μια πραγματικότητα που υπάρχει σε ορισμένα (ευτυχώς όχι σε όλα) ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Αυτή είναι λογική ΙΕΚ. Δεν έχει να κάνει με την ΕΠΙΣΤΗΜΗ.
οποιος παει σε σχολη για την επιστημη ας ερθει να μου το πει, γιατι εγω βλεπω τους παντες να κλαιγονται για τα δικαιωματα....:hmm:


Όχι και να μετατρέψουμε τα Πανεπιστήμια σε χώρους παραγωγής ημιμαθών, επιστημονικά ανίδεων επαγγελματιών
συγγνωμη... το ποσοστο φοιτητων που ειναι πραγματικα ετοιμοι να δουλεψουν(εννοω εχουν πληρεις γνωσεις σαν επαγγελματιες μηχανικοι, τεχνολογοι, τεχνικοι οτιδηποτε) ποιο ειναι αυτη τι στιγμη??? γιατι εχω την εντυπωση οτι αυτο που περιγραφεις ισχυει τωρα περισσοτερο απο ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,841 μηνύματα.
challenger σπουδάζω και δεν με νοιάζουν τα δικαιώματα..

μάλιστα κάποιοι συμφοιτητές μου στην αρχή νόμιζαν ότι θα είχαν δικαιώματα επιστήμονα πληροφορικής/ οικονομικού αναλυτή..ότι να 'ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μιλαω για φοιτητες σχολων που εχουν να κανουν με δικαιωματα... οχι τους μαθηματικους ή τους φοιτητες παιδαγωγικων....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
γιολάντα έχεις δίκιο στα παραπάνω σχόλια σου.Και κάτι ακόμη που συμβαίνει στην Ελλάδα και μόνο είναι οτι καθένας μπαίνει στα ''χωράφια'' του άλλου και εξηγούμε πχ ο πολιτικός μηχανικός έχει δικαιώματα και αρχιτέκτονα και μηχανολόγου και ηλεκτρολόγου κτλ η ακόμη από κατι άσχετα τμήματα του τύπου φιλοσοφική ιστορικά κτλ νομιζουν πως βγαίνουν φιλόλογοι(χαχαχαχχχχαχα) χωρίς να υποτιμώ τα τμήματα αυτά ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ.Εχει χάσει την αξία της η επαγγελματική αποκατάσταση στην Ελλάδα και όλοι κοιτάνε να ''κλέψουν'' ότι μπορούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μιλαω για φοιτητες σχολων που εχουν να κανουν με δικαιωματα... οχι τους μαθηματικους ή τους φοιτητες παιδαγωγικων....:P
και εγω το ιδιο με τον προλαληλασα nPb θα ελεγα...και εγω σε πληροφορω πληττομαι περισσοτερο απολους ....εδω γιατι ο δικος μου κλαδος ειναι ο πιο παρεξηγημενος και τον διδασκουν σε καθε ιεκ της κουτσης μαριας...για να ερθουν μερικοι κυριοι αποφοιτοι μετα να το παιξουν ....καμποσοι με πτυχια...ακουγα τις προαλλες κατι κοριστια στο λεοφωρειο απο ενα ιεκ και ελεγαν ...εγω θα κανω εκεινο και το αλλο με το πτυχιο μου και η διευθυντρια του ιεκ μου ειπε οτι θα διευθυνω στον ταδε τομεα και θα εχω υψηλη θεση με τις γνωσιες μου!!!!!!!!!!ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ:lol::lol::lol::lol:...!...:tongue::sick::xtipao: ομως πρωτα για την επιστημη και μετα τα αλλα...:pfff::D:clapup:
challenger σπουδάζω και δεν με νοιάζουν τα δικαιώματα..

μάλιστα κάποιοι συμφοιτητές μου στην αρχή νόμιζαν ότι θα είχαν δικαιώματα επιστήμονα πληροφορικής/ οικονομικού αναλυτή..ότι να 'ναι

που να ακουσεις τι νομιζα εγω....!:redface:
.Και κάτι ακόμη που συμβαίνει στην Ελλάδα και μόνο είναι οτι καθένας μπαίνει στα ''χωράφια'' του άλλου

α καλαααα οσο για αυτο....και λιγα λες...εγω ξερω θεολογους που θελουν θεση ψυχολογου επειδη λεει στην σχολη εκαναν μαθηματα ψυχολογιας.....και εγω να το παιξω δικηγορος επειδη εκανα μερικα μαθηματα νομικης?!?!:whistle::whistle::whistle:
συγγνωμη... το ποσοστο φοιτητων που ειναι πραγματικα ετοιμοι να δουλεψουν(εννοω εχουν πληρεις γνωσεις σαν επαγγελματιες μηχανικοι, τεχνολογοι, τεχνικοι οτιδηποτε) ποιο ειναι αυτη τι στιγμη??? γιατι εχω την εντυπωση οτι αυτο που περιγραφεις ισχυει τωρα περισσοτερο απο ποτε...
ναι και;; που ειναι το κακο; εμεις λεμε για αποφοιτους...οχι για φοιτητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

keyman

Νεοφερμένος

Ο keyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
και εγω το ιδιο με τον προλαληλασα nPb θα ελεγα...και εγω σε πληροφορω πληττομαι περισσοτερο απολους ....εδω γιατι ο δικος μου κλαδος ειναι ο πιο παρεξηγημενος και τον διδασκουν σε καθε ιεκ της κουτσης μαριας...για να ερθουν μερικοι κυριοι αποφοιτοι μετα να το παιξουν ....καμποσοι με πτυχια...ακουγα τις προαλλες κατι κοριστια στο λεοφωρειο απο ενα ιεκ και ελεγαν ...εγω θα κανω εκεινο και το αλλο με το πτυχιο μου και η διευθυντρια του ιεκ μου ειπε οτι θα διευθυνω στον ταδε τομεα και θα εχω υψηλη θεση με τις γνωσιες μου!!!!!!!!!!ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ:lol::lol::lol::lol:...!...:tongue::sick::xtipao:

Ποιά είναι η σχολή σου Γιολάντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί περίεργο, αλλά μέχρι και οι σχολές ΜΜΕ έχουν πρόβλημα με αυτό, με τον κάθε έναν που ξυπνάει ένα πρωί και τη βλέπει....δημοσιογράφος...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keyman

Νεοφερμένος

Ο keyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κανένας μέχρι στιγμής δεν μου έχει απαντήσει βάσει ποιου ηθικού κώδικα οι σχολές

Πληροφορική ΤΕΙ Αθήνας (βαθμός εισαγωγής 13.16)

Βιομηχανικής Πληροφορικής ΤΕΙ Καβάλας (βαθμός εισαγωγής 6.7)

είναι ισότιμες?

Νομίζω ότι τα ΤΕΙ πρέπει να ρυθμίσουν τα του οίκου τους πριν ξεκινήσουν να ζητούν αναβαθμισμένα επαγγελματικά δικαιώματα (ισότιμα με Πολυτεχνεία και Πανεπιστήμια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί περίεργο, αλλά μέχρι και οι σχολές ΜΜΕ έχουν πρόβλημα με αυτό, με τον κάθε έναν που ξυπνάει ένα πρωί και τη βλέπει....δημοσιογράφος...!

χαχαχα θυμαμαι τοτε που ελεγες για εκεινη που ειχε σπουδασει στον antenna και το επαιζε. ....καταπληκτικοτρομερη...!χαχχαχαχα τι ακουει ο κοσμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Κανένας μέχρι στιγμής δεν μου έχει απαντήσει βάσει ποιου ηθικού κώδικα οι σχολές

Πληροφορική ΤΕΙ Αθήνας (βαθμός εισαγωγής 13.16)

Βιομηχανικής Πληροφορικής ΤΕΙ Καβάλας (βαθμός εισαγωγής 6.7)

είναι ισότιμες?

Νομίζω ότι τα ΤΕΙ πρέπει να ρυθμίσουν τα του οίκου τους πριν ξεκινήσουν να ζητούν αναβαθμισμένα επαγγελματικά δικαιώματα (ισότιμα με Πολυτεχνεία και Πανεπιστήμια).

και ακαδημαϊκά δικαιώματα..


χαχαχα θυμαμαι τοτε που ελεγες για εκεινη που ειχε σπουδασει στον antenna και το επαιζε. ....καταπληκτικοτρομερη...!χαχχαχαχα τι ακουει ο κοσμος!

Και να ήταν μόνο αυτό που ακούω καθημερινά...Κρίμα είναι για τα παιδιά που όντως θέλουν να γίνουν δημοσιογράφοι και πάνε από τον σωστό στο δρόμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Κανένας μέχρι στιγμής δεν μου έχει απαντήσει βάσει ποιου ηθικού κώδικα οι σχολές

.
εκπαιδευτικου θα ελεγα εγω,...οχι ηθικου..:/::/::/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keyman

Νεοφερμένος

Ο keyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί περίεργο, αλλά μέχρι και οι σχολές ΜΜΕ έχουν πρόβλημα με αυτό, με τον κάθε έναν που ξυπνάει ένα πρωί και τη βλέπει....δημοσιογράφος...!

Η δημοσιογραφία είναι πολύ πονεμένη ιστορία!! Την βιώνουμε όλοι μας καθημερινά. Τώρα με τα blog την έχει δει ο καθένας δημοσιογράφος και ότι σαχλαμάρα δει στο ιντερνετι την μεταφέρει αυτούσια και ανεπιβεβαίωτη!! Έγκυρα παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Η δημοσιογραφία είναι πολύ πονεμένη ιστορία!! Την βιώνουμε όλοι μας καθημερινά. Τώρα με τα blog την έχει δει ο καθένας δημοσιογράφος και ότι σαχλαμάρα δει στο ιντερνετι την μεταφέρει αυτούσια και ανεπιβεβαίωτη!! Έγκυρα παντα.

Σκέψου έναν άνθρωπο που το έχει σπουδάσει αυτό, πώς νοιώθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keyman

Νεοφερμένος

Ο keyman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σκέψου έναν άνθρωπο που το έχει σπουδάσει αυτό, πώς νοιώθει...

Εγώ το ονομάζω ψυχικό βιασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top