Πανελλαδικές

Ladyofthesea

Νεοφερμένος

Η Ladyofthesea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φέτος έδωσα πανελλαδικές και δυστυχώς δεν πέρασα σε καμία σχολή επιλογής μου.
Σκεφτομαι να ξαναδωσω αλλά αυτη την φορά χωρίς φροντιστήριο .
Θα ήθελα την συμβουλη σας και κάποια τιπς, αν κάποιος έχει δώσει δεύτερη φορά χωρίς φροντ.
ο λογος που δεν θέλω φροντιστήριο είναι ότι με κουράζει ψυχολογικα πολύ όλο αυτό , δεν θέλω ξανά αυτήν την πίεση .
θελω αυτή την φορά μόνη μου κ πιο ελεύθερα να προσπαθήσω , απλά αγχώνομαι σχετικά με την ύλη γιατί αρκετές φορές γίνονται αλλαγές και μέσα στη χρονια , γενικά απο που μπορώ να πληροφορούμαι όλο αυτό ;
θα ήθελα πολύ να ακούσω και την δίκη σας γνώμη .
και αν γνωρίζεται κάποια σελίδα ως βοήθημα κλπ;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ο λογος που δεν θέλω φροντιστήριο είναι ότι με κουράζει ψυχολογικα πολύ όλο αυτό , δεν θέλω ξανά αυτήν την πίεση .
Ξερω νιωθεις ετσι και ειναι εντελως valid , αλλα θυμησου πως απο την στιγμη που δινεις 2η φορα , το προγραμμα σου ειναι προφανως πιο flexible αρα αυτο σημαινει οτι θα μπορεις εσυ να κανονισεις τις ωρες φροντιστηριου (πχ πρωι) και μετα να διαμορφώσεις ολο σου το υπολοιπο διαβασμα καθως και τα χομπι σου. Απλα εχε το στο πισω μερος του μυαλου σου.
καλη δυναμη !!! ❤️
 

Ladyofthesea

Νεοφερμένος

Η Ladyofthesea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ξερω νιωθεις ετσι και ειναι εντελως valid , αλλα θυμησου πως απο την στιγμη που δινεις 2η φορα , το προγραμμα σου ειναι προφανως πιο flexible αρα αυτο σημαινει οτι θα μπορεις εσυ να κανονισεις τις ωρες φροντιστηριου (πχ πρωι) και μετα να διαμορφώσεις ολο σου το υπολοιπο διαβασμα καθως και τα χομπι σου. Απλα εχε το στο πισω μερος του μυαλου σου.
καλη δυναμη !!! ❤️
Πανω κάτω το έψαξα και στο φροντ που ήμουν δεν έχει πόλες επιλογές για ώρες , έχει κλασσικά τις απογευματινές .
Φετος θα ήθελα απλά τα πρωινά να διαβάζω και απόγευμα / βράδυ να βγαίνω .
απλα νιώθω ότι δεν θα την παλέψω αν διαβάζω πρωί κ απογευμα Μέχρι βράδυ έχω μαθήματα + Σάββατο φύλλο εργασίας και Κυριακή τεστ
καπου στη μέση της χρονιάς θα τα έχω παρατησει .
Γιαυτο λέω καλύτερα μόνη μ
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Φετος θα ήθελα απλά τα πρωινά να διαβάζω και απόγευμα / βράδυ να βγαίνω .
Τι λες μαρη , δεν θα τελειωνουν οι κοινωνικες σου μπαταριες ; Εδω εγω που ειμαι στην σχολη δεν εχω διαθεση για διαρκη κοινωνικοποιηση !
Πανω κάτω το έψαξα και στο φροντ που ήμουν δεν έχει πόλες επιλογές για ώρες , έχει κλασσικά τις απογευματινές .
εχεις συζητησει για ιδιαιτερο ; Ειναι λιγο pricey αλλα θεωρητικα δεν θα θες να ξεσκιστεις στα μαθηματα αφου θα μεινεις στο ιδιο πεδιο και λογικα δινεις με την υλη που ειχες. (Αρα δεν θες πολλες ωρες)
 

Ladyofthesea

Νεοφερμένος

Η Ladyofthesea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τι λες μαρη , δεν θα τελειωνουν οι κοινωνικες σου μπαταριες ; Εδω εγω που ειμαι στην σχολη δεν εχω διαθεση για διαρκη κοινωνικοποιηση !

εχεις συζητησει για ιδιαιτερο ; Ειναι λιγο pricey αλλα θεωρητικα δεν θα θες να ξεσκιστεις στα μαθηματα αφου θα μεινεις στο ιδιο πεδιο και λογικα δινεις με την υλη που ειχες. (Αρα δεν θες πολλες ωρες)
Κοιτα έχω κάνει φροντ 2α και 3η λυκείου κ τα δυο χρόνια για πανελλήνιες .
επειδή μαζι με το διάβασμα δεν θα μπορώ δουλειά δεν θα ήθελα να επιβαρύνω τους δικους μου για τριτη χρόνια . και γενικά πέρα από αυτό δεν θα αντέξω ψυχολογικά αυτό το σύστημα , μόνη μ θα νιώθω πιο ελεύθερη .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top