[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

micmic

Νεοφερμένος

Ο micmic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω πιστευω θαναι στο 18,350 γυρω αθηνας, 18,200 θεσσ/κης :hmm: πιο κατω δλδ απ'το '11 :/ κανεις δε ξερει βεβαια γιατι αυτος ο αριθμος αριστουχων πρωτη φορα ειναι τοσο μικρος ;)
αρα εγω με 18.105 μορια μαλλον χλωμο το βλεπεις!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

john18_

Νεοφερμένος

Ο john18_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αρα εγω με 18.105 μορια μαλλον χλωμο το βλεπεις!:(

ποτε δεν ξερεις βασικα..αυτο το 1,380 αριστουχοι οπως σου ξαναπα 1η φορα γινεται αλλα δεν μπορει να πει κανεις με απολυτη σιγουρια αν θα ειναι 100 μορια κατω απτις βασεις του '11 ή 200! :/ φυσικα και εχεις πι8ανοτητες ομως!!:)

Υ.Γ ειναι και αθηνα-θεσσ/κη αυτες και ως γνωστο πολλοι ειναι αυτοι που λογω πολης τις δηλωνουν..:/ δηλαδη πιο πανω κι απο την τελευταια ιατρικη ειναι συνηθως.. τωρα αν παει 18,000 η τελευταια ιατρικη (σε καποιους δε φενεται κι απιθανο) οδον/κη θα πιανεις σιγουρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

micmic

Νεοφερμένος

Ο micmic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ποτε δεν ξερεις βασικα..αυτο το 1,380 αριστουχοι οπως σου ξαναπα 1η φορα γινεται αλλα δεν μπορει να πει κανεις με απολυτη σιγουρια αν θα ειναι 100 μορια κατω απτις βασεις του '11 ή 200! :/ φυσικα και εχεις πι8ανοτητες ομως!!:)

Υ.Γ ειναι και αθηνα-θεσσ/κη αυτες και ως γνωστο πολλοι ειναι αυτοι που λογω πολης τις δηλωνουν..:/ δηλαδη πιο πανω κι απο την τελευταια ιατρικη ειναι συνηθως.. τωρα αν παει 18,000 η τελευταια ιατρικη (σε καποιους δε φενεται κι απιθανο) οδον/κη θα πιανεις σιγουρα!:)
ευχαριστω πολυ.μου φτιαξες τη......νυχτα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CaptainBilly

Νεοφερμένος

Ο CaptainBilly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια καλημερα.Ειναι το πρωτο μου μηνυμα στην ιστοσελιδα σας, αν και διαβαζω τις συζητησεις σας τακτικα εδω και πολυ καιρο.
Καταρχας να ευχηθω επιτυχια σε ολους τους χρηστες.Ειλικρινα ευχομαι να περασει ο καθενας σας εκει που του αξιζει και να ειναι οσο πιο κοντα στα ενδιαφεροντα του.
Εγω προσωπικα εγραψα 17400 μορια (τεχνολογικη κατευθυνση) και θεωρω οτι περναω χημικων μηχανικων στην Πατρα (16603-περυσι).
Εχω ομως μια ξαδερφη που θελει ιατρικη και εχει γραψει 18.300 μορια + η οποια μαλλον μπαινει ιατρικη αλλα δεν γνωριζει ακριβως που.
Εαν δεν σας κανει κοπο(ξερω οτι ηδη κανατε πολλα),θα σας παρακαλουσα να αναρτησετε:
1)Την κλιμακωση των βαθμολογιων γενικων βαθμων προσβασης με λεπτομερεστερη διαβαθμιση στην κλιμακα 18-20
η ακομα καλυτερα
2)Την κλιμακωση των βαθμολογιων σε μορια(πχ ποσα ατομα εγραψαν απο 18.000-18.100,απο18.100-18.200 κλπ)
Επειδη το επιπεδο πανω απο 18 σε βαθμο προσβασης ειναι πολυ υψηλο μπορουμε να θεωρησουμε οτι ολα αυτα τα ατομα ειχαν 20 στα προφορικα και δεν θα εχουμε παρα μια απειροελαχιστη αποκλιση.Με αυτον τον τροπο μπορουμε να βγαλουμε τα μορια.

Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Στο μηχανογραφικο για να μπουμε,εκει που λεει κωδικο σχολικες μοναδας,τι βαζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis s

Νεοφερμένος

Ο panagiotis s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?βγηκε ενας στην τσαπανιδου σημερα και ειπε σταθερες βασεις στο 1ο πεδιο?παιζει αυτο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?βγηκε ενας στην τσαπανιδου σημερα και ειπε σταθερες βασεις στο 1ο πεδιο?παιζει αυτο?:worry:
Σε σχολές της τάξεως των 16000-17000 μορίων είναι πολύ πιθανό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis s

Νεοφερμένος

Ο panagiotis s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σε σχολές της τάξεως των 16000-17000 μορίων είναι πολύ πιθανό.
δηλαδη το ιστορικο δεν παιζει να πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?βγηκε ενας στην τσαπανιδου σημερα και ειπε σταθερες βασεις στο 1ο πεδιο?παιζει αυτο?:worry:

ποια είναι αυτή πατσαβούρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
δηλαδη το ιστορικο δεν παιζει να πεσει?
Στην Αθήνα αύξησαν και 20 άτομα στο 100%. Κανείς δεν ξέρει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδια καλημερα.Ειναι το πρωτο μου μηνυμα στην ιστοσελιδα σας, αν και διαβαζω τις συζητησεις σας τακτικα εδω και πολυ καιρο.
Καταρχας να ευχηθω επιτυχια σε ολους τους χρηστες.Ειλικρινα ευχομαι να περασει ο καθενας σας εκει που του αξιζει και να ειναι οσο πιο κοντα στα ενδιαφεροντα του.
Εγω προσωπικα εγραψα 17400 μορια (τεχνολογικη κατευθυνση) και θεωρω οτι περναω χημικων μηχανικων στην Πατρα (16603-περυσι).
Εχω ομως μια ξαδερφη που θελει ιατρικη και εχει γραψει 18.300 μορια + η οποια μαλλον μπαινει ιατρικη αλλα δεν γνωριζει ακριβως που.
Εαν δεν σας κανει κοπο(ξερω οτι ηδη κανατε πολλα),θα σας παρακαλουσα να αναρτησετε:
1)Την κλιμακωση των βαθμολογιων γενικων βαθμων προσβασης με λεπτομερεστερη διαβαθμιση στην κλιμακα 18-20
η ακομα καλυτερα
2)Την κλιμακωση των βαθμολογιων σε μορια(πχ ποσα ατομα εγραψαν απο 18.000-18.100,απο18.100-18.200 κλπ)
Επειδη το επιπεδο πανω απο 18 σε βαθμο προσβασης ειναι πολυ υψηλο μπορουμε να θεωρησουμε οτι ολα αυτα τα ατομα ειχαν 20 στα προφορικα και δεν θα εχουμε παρα μια απειροελαχιστη αποκλιση.Με αυτον τον τροπο μπορουμε να βγαλουμε τα μορια.

Ευχαριστω εκ των προτερων

Mηπως θα ηθελες και ακομα λεπτομερεστερη;Απο 18.000-18.011 και κοκ;

Παρακαλω εκ των υστερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
να ρωτησω κατι?βγηκε ενας στην τσαπανιδου σημερα και ειπε σταθερες βασεις στο 1ο πεδιο?παιζει αυτο?:worry:

Παίζει και άνοδος.



ΒΡΕ ΤΗΝ ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΑΚΟΥΤΕ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια εχω βγαλει 18451 και ειμαι σε ειδικη κατηγορια τριτεκνων...να ελπιζω για νομικη θεσσαλονικης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
παιδια εχω βγαλει 18451 και ειμαι σε ειδικη κατηγορια τριτεκνων...να ελπιζω για νομικη θεσσαλονικης;

ναι καλέ εννοείται... αν πιάνεις του 11' έχεις αρκετές πιθανότητες... κι εσύ την ξεπερνάς κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
μακαρι...εγω ελπιζω περισσοτερο λογω ειδικης κατηγοριας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis s

Νεοφερμένος

Ο panagiotis s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
πιστευεται οτι θα πεσουν στις βασεις του 2011?μακαρι!!!!παντως απο 16 και πανω περσυ ειχαν 1460 ατομα παραπανω στη θεωρητικη!!!!αυτο δεν θα επρεπε να επηρεασει αρκετα πτωτικα τις βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Η νομικη θεσσαλονικης δηπαδη λετε να πεσει κανα 200αρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CLONOA

Νεοφερμένος

Ο CLONOA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια εχω βγαλει 18451 και ειμαι σε ειδικη κατηγορια τριτεκνων...να ελπιζω για νομικη θεσσαλονικης;

Εγώ 18450 αλλά κοινωνικά κριτήρια...
Πιάνουμε Κομοτηνή, δεν πειράζει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ε ενταξει εχουμε ομως ελπιδες και για θεσσαλονικη...αφου ειπαν πτωση και 200 μοριων... Αλλα ναι θρακη τη πιανουμε σιγουραα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Παντως η Νομικη Αθηνας αν και εχω ακουσει ειναι καλυτερη απ'ολες,ειναι χαλια σε οτι αφορα το περιβαλλον.
Ακουσα οτι απ'εξω τρυπιουνται το πρεζακια και γενικοτερα αμα πεσει ο ηλιος ειναι σκετο θριλλερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top