[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Antonis_Methana

Νεοφερμένος

Ο Antonis_Methana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
συμφωνα με τα στατιστικα του υπουργειου 216 εγραψαν 19-20 και 1169 εγραψαν 18-19 (περιπου 600 πανω απο 18.500) το 2012 η κατωτερη βαση ιατρικης ηταν 18578

18504 ηταν (θρακη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
τι πανω κατω 800??? εγω που τα ειδα 1300 - 1400 ειναι πανω απο 18, 216 πανω απο 19 ( αρα καναμε λαθος ??) σταθερα τα βλεπω αντε να πεσουν κανα 50 μορια
δες το συγκριτικά με πέρισυ. ΓΒΠ 19-20 στη θετική το 2012 είχαν 509 υποψήφιου. φέτος 216. μιλάμε για κάτι παραπάνω από υποδιπλασιασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis_Methana

Νεοφερμένος

Ο Antonis_Methana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
δες το συγκριτικά με πέρισυ. ΓΒΠ 19-20 στη θετική το 2012 είχαν 509 υποψήφιου. φέτος 216. μιλάμε για κάτι παραπάνω από υποδιπλασιασμό.

εσυ πως τη βλεπεις τη βαη? που θα φτασει?

δες το συγκριτικά με πέρισυ. ΓΒΠ 19-20 στη θετική το 2012 είχαν 509 υποψήφιου. φέτος 216. μιλάμε για κάτι παραπάνω από υποδιπλασιασμό.

εσυ πως τη βλεπεις τη βαση? που θα φτασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Στην θέση του θα πήγαινα ιατρικη

σσας ψυχολογία!! αν είναι καλός και στα αθλήματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
εσυ πως τη βλεπεις τη βαη? που θα φτασει?



εσυ πως τη βλεπεις τη βαση? που θα φτασει?
δεν είμαι ειδικός, αν μου έλεγαν να πω μια τιμή για αθήνα θα έλεγα -80 και αλεξανδρούπολη -200. χωρίς να το έχω ψάξει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john18_

Νεοφερμένος

Ο john18_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αρα.......με 18,650 η ιατρικη κρητης ειναι 100% λετε?!?!?! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
αρα.......με 18,650 η ιατρικη κρητης ειναι 100% λετε?!?!?! :clapup:
Αλάνι την έχεις άνετα! Εγώ με 18500 λες να περάσω έστω και αλεξανδρούπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john18_

Νεοφερμένος

Ο john18_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Αλάνι την έχεις άνετα! Εγώ με 18500 λες να περάσω έστω και αλεξανδρούπολη?

η λογικη λεει πως θα πεσουν κατω απτα επιπεδα του '11!! :o κανα 18,250 η αλεξ/πολη!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Με 17.948 τι λέτε για Νομική Θράκης;;; Να ελπίζω;;; Το 11' είχε βάση 17.800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Με 18886 υπάρχει περίπτωση για Ιατρική απθ???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλινα95

Νεοφερμένος

Η Παυλινα95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά καλησπέρα! Με 13993 στο τρίτο πεδίο λέτε να πιάσω λογοθεραπεία Ιωαννίνων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!! Μακάρι να είμαστε συμφοιτητές!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Innocent

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τα επίσημα στατιστικά λένε πως 19-20 από θεωρητική κατεύθυνση είναι 320 άτομα.. Τα ανεπίσημα λένε ότι είναι 89! Γιατί υπάρχει αυτή η απόκλιση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τα επίσημα στατιστικά λένε πως 19-20 από θεωρητική κατεύθυνση είναι 320 άτομα.. Τα ανεπίσημα λένε ότι είναι 89! Γιατί υπάρχει αυτή η απόκλιση ?
γιατί άλλο ο γενικός μέσος όρος μαθημάτων και άλλο ο γενικός βαθμός πρόσβασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Συγχαρτητήρια στα παιδιά που δημοσιέυσαν τα ανεπίσημα στατιστικά, τα οποία πολύ λίγο απέχουν από τα επίσημα!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtvkIjk-9393dHFWZnRobGZUWVlRbGp5VGxwT3hIalE#gid=4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Συγχαρτητήρια στα παιδιά που δημοσιέυσαν τα ανεπίσημα στατιστικά, τα οποία πολύ λίγο απέχουν από τα επίσημα!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtvkIjk-9393dHFWZnRobGZUWVlRbGp5VGxwT3hIalE#gid=4

Να σαι καλά φίλε μου και σε ευχαριστούμε για τον συγκριτικό πίνακα που έφτιαξες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelcross

Νεοφερμένος

Ο angelcross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα σας παιδία ,καταλαβαίνω την αγωνία σας και συνχαρητήρια που συμμετείχατε και βγήκατε νικητές στον αγώνα που λέγετε πανελλήνιες ,εγώ συμμετείχα πριν από 4 χρονία και παίρνω πτυχίο τωρα :D ,μια ερώτηση ,μία φίλη μου έδινε φέτος και έβγαλε στο 3ο πεδίο 17435 και θέλει βιολογικό ,το ερώτημα μου είναι τι πιθανότητες λέτε να έχει να περάσει αθήνα που έχει 17908 , θεσσαλονίκη με 17653 και πάτρα με 17197 ?Για που το κόβετε ?Εγώ πιστεύω ότι θεσσαλονίκη θα πέσει και θα περάσει εκει ..θα δείξει !Ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας εύχομαι μέσα απο την καρδία μου να περάσετε εκεί που θέλετε παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
συγχαρητηρια παιδια για τα στατιστικα ειναι ΠΑΡΑ πολυ κοντα στα κανονικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Με 17.948 τι λέτε για Νομική Θράκης;;; Να ελπίζω;;; Το 11' είχε βάση 17.800
Δεν ξέρω. Το γεγονός ότι μειώθηκαν 80 άτομα (από το 100%) οδηγεί λογικά σε αύξηση της βάσης. Η δυσκολία των θεμάτων (ή, μάλλον, η μειωμένη επίδοση των μαθητών) και το ότι η Κομοτηνή είναι στην άλλη άκρη της Ελλάδας συνηγορούν στη μείωση της βάσης. Ωστόσο, η ελληνίδα μάνα θα στείλει το παιδί της και στην άλλη άκρη του κόσμου, όταν πρόκειται για Νομική/Ιατρική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top