[Πανελλαδικές 2013] Στατιστικά στοιχεία πανελλαδικών εξετάσεων 2013‏

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
ειναι χαζη, αν δεν υπηρξες ποτε φτωχος! και σου το ευχομαι!

Είτε πλούσιος είτε φτωχός να είναι κάποιος, δε μπορείς να κάνεις μια ζωή κάτι που δε σου αρέσει επειδή το έκανε ο πατέρας σου και έβγαζε λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Από πότε ο Οδοντίατρος βγάζει λεφτά; Έλεος με αυτά τα λεφτά της αρπαχτής..

Συν ότι ο πατέρας εργάστηκε σε μια εποχή που ήταν διαφορετικές οι επαγγελματικές και κοινωνικές συνθήκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
.κάτι άσχετο φίλε μήπως είσαι χρυσή αυγή?γιατί βλέπω έχεις φωτογραφία τον Κασιδιάρη.

έκλαψα:loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
χημικος μηχανικος αν το πιανεις

το πιανω αλλα δε το βαζω ουτε καν.εγω σου λεω απο αυτα τα 2 τι προτεινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
το πιανω αλλα δε το βαζω ουτε καν.εγω σου λεω απο αυτα τα 2 τι προτεινεις

Τα παραθέτεις σαν να πρόκειται για audi ή BMW..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

micmic

Νεοφερμένος

Ο micmic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Είτε πλούσιος είτε φτωχός να είναι κάποιος, δε μπορείς να κάνεις μια ζωή κάτι που δε σου αρέσει επειδή το έκανε ο πατέρας σου και έβγαζε λεφτά.
μπορεις, αν πλησιαζει ενα ποσοστο 50% στις προτιμησεις σου.

Από πότε ο Οδοντίατρος βγάζει λεφτά; Έλεος με αυτά τα λεφτά της αρπαχτής..

Συν ότι ο πατέρας εργάστηκε σε μια εποχή που ήταν διαφορετικές οι επαγγελματικές και κοινωνικές συνθήκες.
ο πατερας μου δεν ειναι οδοντ., αλλα οτι εχει σχεση με υγεια παντα θα σου δινει κατι να φας, απο γιατρος μεχρι νοσοκομα. δεν πιανω ιατρικη, αρα καλη και η οδοντ.

το πιανω αλλα δε το βαζω ουτε καν.εγω σου λεω απο αυτα τα 2 τι προτεινεις
βασικα τι σ' αρεσει πρωτα περισσοτερο. τοπογραφος εχει καλυτερες προοπτικες γιατι η οικοδη πεθανε για πολλα χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Από πότε ο Οδοντίατρος βγάζει λεφτά;

Νομίζω πως αν υπάρχει ήδη ιατρείο από πίσω, μπορείς να κάνεις ένα καλό εισόδημα. Αν όχι, τότε είναι δύσκολο να ξεκινήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Τα παραθέτεις σαν να πρόκειται για audi ή BMW..:)
οπως καποιος που θελει να αγορασει αυτοκινητο κανει ερευνα αγορας ,ζηταει αποψεις,¨¨ζυγιζε騨 τα γουστα του,ετσι κανει και καποιος που θελει να επιλεξει σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
μπορεις, αν πλησιαζει ενα ποσοστο 50% στις προτιμησεις σου.


ο πατερας μου δεν ειναι οδοντ., αλλα οτι εχει σχεση με υγεια παντα θα σου δινει κατι να φας, απο γιατρος μεχρι νοσοκομα. δεν πιανω ιατρικη, αρα καλη και η οδοντ.


βασικα τι σ' αρεσει πρωτα περισσοτερο. τοπογραφος εχει καλυτερες προοπτικες γιατι η οικοδη πεθανε για πολλα χρονια.

Δυστυχώς αυτά δεν είναι δικά σου λόγια , αλλά λόγια γονέων και φαίνεται.Φίλε μου μην την πατήσεις.Αν θες να πας Ιατρική/Οδοντ. να το κάνεις επειδή το θες.Όχι επειδή θες να βγάλεις λεφτά.Πρέπει να αγαπάς την επιστήμη σου,αλλιώς θα γίνεις αποτυχημένος γιατρός/επιστήμονας και θα σε κουράζει η δουλειά σου.Σκέψου το καλά είναι η γνώμη μου και μην αφήνεις 3ους να σε επηρρεάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis_Methana

Νεοφερμένος

Ο Antonis_Methana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τα στατιστικα περιλαμβανουν επιδοσεις παιδιων που ξαναεδωσαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
τα στατιστικα περιλαμβανουν επιδοσεις παιδιων που ξαναεδωσαν?

α μπραβο ...αυτο ηθελα να ρωτησω και γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

micmic

Νεοφερμένος

Ο micmic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτά δεν είναι δικά σου λόγια , αλλά λόγια γονέων και φαίνεται.Φίλε μου μην την πατήσεις.Αν θες να πας Ιατρική/Οδοντ. να το κάνεις επειδή το θες.Όχι επειδή θες να βγάλεις λεφτά.Πρέπει να αγαπάς την επιστήμη σου,αλλιώς θα γίνεις αποτυχημένος γιατρός/επιστήμονας και θα σε κουράζει η δουλειά σου.Σκέψου το καλά είναι η γνώμη μου και μην αφήνεις 3ους να σε επηρρεάζουν!

οχι, κανεις λαθος. η ιατρικη ειναι επιλογη μου απο την α λυκειου και οχι βεβαια για οικονομικους λογους.
μακαρι να το καταφερω οπως εσυ.
μακαρι ολοι μας εδω που θα περιμενουμε 2 μηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nnkkee

Νεοφερμένος

Ο nnkkee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπορούμε να έχουμε τους υποψήφιους της θετικής που έχουν ΓΜΟ 17,8 μέχρι 17,99 ;

Έχω 18500 στο 3ο πεδίο . Έχω ελπίδες για κάποια Ιατρική ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Antonis_Methana

Νεοφερμένος

Ο Antonis_Methana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μπορούμε να έχουμε τους υποψήφιους της θετικής που έχουν ΓΜΟ 17,8 μέχρι 17,99 ;

Έχω 18500 στο 3ο πεδίο . Έχω ελπίδες για κάποια Ιατρική ;

100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nnkkee

Νεοφερμένος

Ο nnkkee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πόσο αναμένεται ότι θα πέσουν οι βάσεις της ιατρικής σύμφωνα με τις πιο ... απαισιόδοξες προβλέψεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Μα καλα εδω μονο ιατρικοι και μηχανικοι θελουν να γινουν ολοι,δεν υπαρχουν δηλαδη αλλα επαγγελματα?Για να μην πω για τις βαθμολογιες που ολο το ischool ειναι ανω του 18!!δεν υπαρχει θεμα εδω μεσα που να μην αναφερεται μια απο τις φρασεις <<τι μουρατη σχολη ειναι η ιατρικη>>,<<αχ, εχω 20000 μορια,πιανω ιατρικη?>>,<<σπουδαζω ιατρικη,ειμαι γαματος,τωρα:crazy:?Κοιταξτε να δειτε δυστυχως η πλειονοτητα των γιατρων ειναι τεμπεληδες,σπουδασαν 6 χρονια,πραγματα που πχ ενας μαθηματικος ή ενας θετικος επιστημονας θα τα μαθαινε σε 3 χρονια οχι σε 6,και μετα αφου ειδικευθουν πχ 4 χρονια καθονται σε μια καρεκλα,εφορου ζωης και δινουν κατι δηλητηρια,που τους πλασαρουν το κατεστημενο των τρισεκατομμυριων των φαρμακοβιομηχανιων,οχι φυσικα για να σωσουν τον κοσμο αλλα για να τους σκοτωσουν!ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ?Κι αν μου πει κανεις οτι θελει να ασχοληθει με ερευνα,μπορει να γινει βιολογος,θα ειναι πιο χρησιμος....Βεβαια και γιατροι χρειαζονται αλλα οχι η μιση Ελλαδα ναναι γιατροι ρε φιλε και οι αλλοι μισοι μηχανικοι και δικηγοροι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis_Methana

Νεοφερμένος

Ο Antonis_Methana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μα καλα εδω μονο ιατρικοι και μηχανικοι θελουν να γινουν ολοι,δεν υπαρχουν δηλαδη αλλα επαγγελματα?Για να μην πω για τις βαθμολογιες που ολο το ischool ειναι ανω του 18!!δεν υπαρχει θεμα εδω μεσα που να μην αναφερεται μια απο τις φρασεις <<τι μουρατη σχολη ειναι η ιατρικη>>,<<αχ, εχω 20000 μορια,πιανω ιατρικη?>>,<<σπουδαζω ιατρικη,ειμαι γαματος,τωρα:crazy:?Κοιταξτε να δειτε δυστυχως η πλειονοτητα των γιατρων ειναι τεμπεληδες,σπουδασαν 6 χρονια,πραγματα που πχ ενας μαθηματικος ή ενας θετικος επιστημονας θα τα μαθαινε σε 3 χρονια οχι σε 6,και μετα αφου ειδικευθουν πχ 4 χρονια καθονται σε μια καρεκλα,εφορου ζωης και δινουν κατι δηλητηρια,που τους πλασαρουν το κατεστημενο των τρισεκατομμυριων των φαρμακοβιομηχανιων,οχι φυσικα για να σωσουν τον κοσμο αλλα για να τους σκοτωσουν!ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ?Κι αν μου πει κανεις οτι θελει να ασχοληθει με ερευνα,μπορει να γινει βιολογος,θα ειναι πιο χρησιμος....Βεβαια και γιατροι χρειαζονται αλλα οχι η μιση Ελλαδα ναναι γιατροι ρε φιλε και οι αλλοι μισοι μηχανικοι και δικηγοροι![

τοσα ξερεις τοσα λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan87

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Μα καλα εδω μονο ιατρικοι και μηχανικοι θελουν να γινουν ολοι,δεν υπαρχουν δηλαδη αλλα επαγγελματα?Για να μην πω για τις βαθμολογιες που ολο το ischool ειναι ανω του 18!!δεν υπαρχει θεμα εδω μεσα που να μην αναφερεται μια απο τις φρασεις <<τι μουρατη σχολη ειναι η ιατρικη>>,<<αχ, εχω 20000 μορια,πιανω ιατρικη?>>,<<σπουδαζω ιατρικη,ειμαι γαματος,τωρα:crazy:?Κοιταξτε να δειτε δυστυχως η πλειονοτητα των γιατρων ειναι τεμπεληδες,σπουδασαν 6 χρονια,πραγματα που πχ ενας μαθηματικος ή ενας θετικος επιστημονας θα τα μαθαινε σε 3 χρονια οχι σε 6,και μετα αφου ειδικευθουν πχ 4 χρονια καθονται σε μια καρεκλα,εφορου ζωης και δινουν κατι δηλητηρια,που τους πλασαρουν το κατεστημενο των τρισεκατομμυριων των φαρμακοβιομηχανιων,οχι φυσικα για να σωσουν τον κοσμο αλλα για να τους σκοτωσουν!ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ?Κι αν μου πει κανεις οτι θελει να ασχοληθει με ερευνα,μπορει να γινει βιολογος,θα ειναι πιο χρησιμος....Βεβαια και γιατροι χρειαζονται αλλα οχι η μιση Ελλαδα ναναι γιατροι ρε φιλε και οι αλλοι μισοι μηχανικοι και δικηγοροι![


τοσα ξερεις τοσα λες
Ακριβως φιλε,τοσα ξερω,τοσα λεω;).Γιαυτο επειδη ξερω και εχω περασει απο ιατρικη στο εξωτερικο 1 χρονο,ξερω τι λεω!Εδω μεσα καποιοι ρωτανε <<περναω ιατρικη>> ενω στην ουσια εννοουν <<Βαριεμαι να δουλεψω,τι επαγγελμα μπορω να κανω για να δουλευω τον κοσμο?>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top