[Πανελλαδικές 2011] Ποιά σχολή στοχεύετε;

[Πανελλαδικές 2011] Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bubble.

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Και εγώ ψυχολογία θέλω....
αλλά είναι όντως πολύ ψιλή η βάση...:worry:
αχχχ....
Τέλος πάντων...
Καλη επιτυχία σε ολους!!!
Αντε,τον Μάιο θα σκίσουμε(ελπίζω)..!;)

Ποια πόλη???
Πάντως μη σε παίρνει απο κάτω...;)
Μπορεί να είσαι τυχερή και να σκίσεις!!!
Μακάρι ολα να πάνε καλά και του χρονου τέτοια εποχή να βρισκόμαστε ολοι εκεί που θέλουμε...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Για όσους δεν το έχουν ήδη καταλάβει, Αγγλική Φιλολογία θέλω.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Για όσους δεν το έχουν ήδη καταλάβει, Αγγλική Φιλολογία θέλω.......:)

αθήνα ή θεσσ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
καλη επιτυχια ευχομαι :clapup:αγγλικουλια φορεβερ ρεε xD
Indeed! :P Σ'ευχαριστώ :D Εσύ πώς τα έχεις δει ως τώρα στη σχολή? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Indeed! :P Σ'ευχαριστώ :D Εσύ πώς τα έχεις δει ως τώρα στη σχολή? :)

εγω ειμαι στης Θεσσαλονικης, η σχολη ειναι υπεροχη και εχει πολυ ωραια μαθηματα και διαφορων ειδων μαλιστα (γλωσσολογικα,λογοτεχνικα,μεταφραστικα,κλπ),αν διαβαζεις και εχεις ορεξη σιγουρα τα καταφερνεις,οπως και σε καθε αλλη σχολη φυσικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
η Eύα βλέπω να γίνεται καλή καθηγήτρια αγγλικών που σε κάθε αστείο των μαθητών της, θα λέει «μλκ κλαίω»...:P :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
η Eύα βλέπω να γίνεται καλή καθηγήτρια αγγλικών που σε κάθε αστείο των μαθητών της, θα λέει «μλκ κλαίω»...:P :lol: :lol:

μλκ...ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τα έσπασε, ακόμη γελάω...:P
θα μαι κουλ καθηγητρια 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioty

Νεοφερμένος

Η Ioty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ψυχολογία θέλω αλλα είναι κάπως ψηλά...Θα δούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
1.Βιολογια ΕΚΠΑ
2.Χημικων μηχανικων ΕΜΠ
3.Χημικο ΕΚΠΑ
4.Πληροφορικη ΟΠΑ
5.Μαθηματικα ΕΚΠΑ
6.Γεωλογια ΕΚΠΑ
:D

τροποποιηση!
αν περασω αθηνα:
1.Βιολογια ΕΚΠΑ
2.Χημικων μηχανικων ΕΜΠ
3.Χημικο ΕΚΠΑ
4.Γεωπονικη βιοτεχνολογια ΓΠΑ

αν περασω επαρχια και υπαρξει δυνατοτητα οικονομικης βοηθειας απο γονεις (χλωμο):
1.Βιολογια πανεπιστημιο κρητης
2.μοριακη βιολογια και γενετικη πανεπιστημιο θρακης
3.βιοχημεια και βιοτεχνολογια πανεπιστημιο θεσσαλιας
4.χημεια πανεπιστημιο κρητης
5.χημεια πανεπιστημιο ιωαννινων

οπως και να εχει θα ξερουμε που θα περασουμε σε δυο και κατι μηνες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoinaiord20

Νεοφερμένος

Η despoinaiord20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας! εδωσα πριν ενα χρονο εξετασεισ δεν ειχα δηλωσει τεφαα ουτε εχω ξαναδωσει αθληματα γινεται τωρα με το 10% να δηλωσω και για τεφαα? Και επιπλων με ενδιαφερει μια σχολη απο 4ο πεδιο σε ΤΕΙ ημουν θεωριτικη και ειχα παρει βιολογια εχω ακουσει οτι μπορω να τη δηλωσω αλλα θα χασω μορια γινεται?:worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εμενα οι προτιμησεις μου(προς το παρον) ειναι οι εξης
1.παιδαγωγικο δημοτικης ρεθυμνου
2.δημοσιογραφια αθηνας(μεγαλη αγαπη,αλλα απο μελλον 0)
3.αγγλικη φιλολογια
4 φιλολογια ρεθυμνου(ως εσχατη επιλογη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Έχουμε τα ίδια γούστα πάνω κάτω φίλε μου...Το νο.2 είναι και δική μου μεγάλη αγάπη και πιστεύω πως κανείς δεν χάνεται αν το αγαπά πολύ αυτό που θέλει να κάνει. Εγώ είμαι τραγικά απαισιόδοξος βασικά και δεν πιστεύω ότι θα φτάσω καν τις σχολές ΜΜΕ σε Θεσσαλονίκη - Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ιατρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Κάτσε ντε να δώσεις και μετά βλέπεις αν θα περάσεις! Το όνειρό μου είναι η αθλητική δημοσιογραφία! (φαίνεται και από το avatar μου, ε; )

το μηνυμα παει στον alexpant
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Χαχαχα! Ναι όντως φαίνεται . Βέβαια κάτι τέτοιο μπορείς να γίνεις από κάποια ιδιωτική σχολή που θα σε στείλει καρφί σε κάποιο ραδιόφωνο για δουλειά. Στα ΑΕΙ δεν νομίζω να υπάρχει αντίστοιχος κλάδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Χαχαχα! Ναι όντως φαίνεται . Βέβαια κάτι τέτοιο μπορείς να γίνεις από κάποια ιδιωτική σχολή που θα σε στείλει καρφί σε κάποιο ραδιόφωνο για δουλειά. Στα ΑΕΙ δεν νομίζω να υπάρχει αντίστοιχος κλάδος.
από δημοσιογραφία! ίσως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Βασικα,ξερεις τι?Αν θες,σπουδασε κατι αλλο(για βιοπορισμο) και μετα αν σου 'χει μεινει η... καψουρα(sorry,αλλα εγω αυτο νιωθω για τη δημοσιογραφια...),σπουδασε τη!Πχ ο Αυτιας τελειωσε οικονομικο εκτοσ απο δημοσιογραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top