Πανελλαδικές 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Μαθατε το θεμα στην εκθεση που επεσε σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billly

Νεοφερμένος

Ο billly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πολύ βιαζεσαι 'Ερικα τα ΤΕΕ ξεκιναν στις 17.00μμ,οχι στις 8.00πμ...οποτε σε λιγο θα εχουν τελειωσει ολοι..








www.panelladikes.com -Κοινότητα για τις πανελλαδικές εξετάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
δεν την παλευω αλλο το αοδε μου μεσα...... good luck!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ουπςςςς!σορρυ δεν το ηξερα...τωρα μηπως ξερετε?
-----------------------------------------
a!τωρα ειδα το site που μου εδωσες!thanx:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
δεν την παλευω αλλο το αοδε μου μεσα...... good luck!:)


Να ήσουν ο μόνος..Εγώ δεν το διάβασα ποτέ όλη την χρονιά και τώρα είναι πολύ δύσκολο για μένα...Πάντως έχω βγάλει το 1ο και το 3ο κεφάλαιο...Ελπίζω μέχρι την Κυριακή να βγάλω και το 2ο και ο θεός βοηθός μετά!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markospao007

Νεοφερμένος

Ο markospao007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ερωτηση : Για τις επαναλληπτικες εξετασεις ...
Ποια ημερομηνια δινονται?
Χρειαζεται χαρτι Γιατρου για να δωσεις και αν ναι τι γιατρου (απο δημοσιο , ιδιωτικο ) ?
Εχω ακουσει οτι ο βαθμος δυσκολιας τους ειναι μεγαλυτερος απο των κανονικων , ισχυει ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Για τις ημερομηνιες των επαναληπτικών www.esos.gr, δεν ξερω αν έχοθν ανακοινωθει συνηθως είναι αρχες Ιουλιου
Χρειάζεται χαρτι απο δημοσιο νοσοκομειο
Ο βαθμος δυσκολίας στις επαναληπτικες είναι μεγαλύτερος σχεδόν παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παιδια τι 8εματα περιμενετε δυσκολα ευκολα(π.χ σαν το επιπεδο δυσκολιασ των περσινον?)
και μια αλλη ερωτηση τη περιμενετε για την βασει τησ αστυνομιασ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ότι απέχω πολύ από τις Πανελλήνιες, απέχω. Γι' αυτό και θα ρωτήσω κάτι σχετικό με τις Πανελλήνιες, άσχετο με το θέμα τους: Θεωρείτε σωστή τώρα την αντίστροφη μέτρηση που έχει βάλει το iSchool, λες και θα σκάσει καμιά βόμβα? Αγχώνει μέχρι κι εμένα, που δεν έχω σχέσεις με Πανελλήνιες...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
συμφωνώ με τον ξαροπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Eπειδή δεν πηγαινω σχολείο, σας έδωσαν τα καρτελάκια; Όταν είχα πάει να κάνω αίτηση το Φεβρουάριο μου ειχαν πει να περασω να το πάρω απλο το γραφείο την 1η μερα που θα δινω, δε νομιζω να γινεται έτσι, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εγώ το έχω πάρει ήδη εδώ και 1 εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ότι απέχω πολύ από τις Πανελλήνιες, απέχω. Γι' αυτό και θα ρωτήσω κάτι σχετικό με τις Πανελλήνιες, άσχετο με το θέμα τους: Θεωρείτε σωστή τώρα την αντίστροφη μέτρηση που έχει βάλει το iSchool, λες και θα σκάσει καμιά βόμβα? Αγχώνει μέχρι κι εμένα, που δεν έχω σχέσεις με Πανελλήνιες...:bye:

:D:D εμένα μου θυμίζει την ταινία ''ημέρα ανεξαρτησιας'' οπου ένας τύπος είχε ένα λάπτοπ με χρονόμετρο που μετρούσε αντίστοφα και όταν πήγε στο 0 οι εξωγοίηνοι ανατίναξαν την νέα υόρκη.:lol:
-----------------------------------------
Eπειδή δεν πηγαινω σχολείο, σας έδωσαν τα καρτελάκια; Όταν είχα πάει να κάνω αίτηση το Φεβρουάριο μου ειχαν πει να περασω να το πάρω απλο το γραφείο την 1η μερα που θα δινω, δε νομιζω να γινεται έτσι, σωστά;

σήμερα πήγα και το πήρα. πέρσυ το είχα ξεχάσει τελείως, και το πήρα την μέρα που έδινα. ένας άλλος το έχασε τελείως και έδωσε εξετάσεις χωρίς δελτίο συμετοχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorzet

Νεοφερμένος

Η zorzet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι.κοιταξα αλλα δεν βρηκα κατι.εχει ονο του ενιαιου.παντως ευχαριστω:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ότι απέχω πολύ από τις Πανελλήνιες, απέχω. Γι' αυτό και θα ρωτήσω κάτι σχετικό με τις Πανελλήνιες, άσχετο με το θέμα τους: Θεωρείτε σωστή τώρα την αντίστροφη μέτρηση που έχει βάλει το iSchool, λες και θα σκάσει καμιά βόμβα? Αγχώνει μέχρι κι εμένα, που δεν έχω σχέσεις με Πανελλήνιες...:bye:

όπως το βλέπει ο καθένας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ότι απέχω πολύ από τις Πανελλήνιες, απέχω. Γι' αυτό και θα ρωτήσω κάτι σχετικό με τις Πανελλήνιες, άσχετο με το θέμα τους: Θεωρείτε σωστή τώρα την αντίστροφη μέτρηση που έχει βάλει το iSchool, λες και θα σκάσει καμιά βόμβα? Αγχώνει μέχρι κι εμένα, που δεν έχω σχέσεις με Πανελλήνιες...:bye:

Ε καλά, όποιος θέλει, δεν την κοιτάει. Δε βρίσκεται και σε σημείο που τη προσέχεις, άθελά σου. Εμένα πάντως δε με αγχώνει, και προτείνω να μπει αντίστροφη μέτρηση και για το τέλος των πανελληνίων (29-5-2009).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Πως πάει?ελπίζω να μην τα έχετε αίξει όσοι δίνουμε είμαστε στην τελευταία ευθεία και πρέπει να πατήσουμε όλο το γκάζι που μας έχει απομείνει!!Πως τα βλέπετε όσων αφορά τις εξετάσεις??εγω πιστεύω πως θα είναι μια σχετικά εύκολη χρονιά και θα ανέβουν κάπως οι βάσεις!!Τώρα να μιλήσω και λίγο πιο εξιδικευμένα όσον αφορά την τεχνολογική δηλαδή!!Παίδες ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕΤΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ εγώ προσωπικά πιστεύω πως ακόμαι και στατιστική αμα θέλουν μπορούν να μας μαμήσουν!!ΑΟΔΕ & ΑΝΕΥ πόσες λεπτομέρεις έχει το βιβλίο που δεν τις παρατηρεί κανείς??Τεσπα την φυσική φοβάμαι φέτος αρκετά και αυτό το στηρίζω διότι 3 συνεχόμενα χρόνια δεν έχουν βάλει δύσκολα θέματα!(2006 καλά θέματα ούτε δύσκολα ούτε εύκολα, 2007 εύκολα σχετικά θέματα και 2008 γελοία!)Φέτος ίσως μας κάνουν το μπαμ στην φυσική!!Μαθηματικά δν ξέρω αν έχετε παρατηρήσει αλλά δυο χρόνια τώρα έχουν βάλει ασκήσεις απο στυλ δεσμών(και εξηγούμαι 2007 που πήγαινε κατασκευαστικά το δεύτερο και δύσκολο ερώτημα στο 4ο θέμα και το 2008 που έπρεπε να θέσεις!Αυτά ήταν συνηθισμένα στις δέσμες και ίσως έχουν μια τάση ανακύκλωσης παλιών θεμάτων??καλό είναι να κάνετε ενα διαβασματάκι σ αυτά!Ψάξτε στο ιντερνετ και θα βρείτε τα θέματα!!Γενικά εσείς τι πιστεύετε έχετε καμιά πρόταση για διάβασμα??καλό κουράγιο και καλή επιτυχία σε όλου μας!!Οι κόποι ανταμοίβονται!(η τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos06

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιδια καλη επιτυχια σε ολους μας!συμφωνω για την φυσικη με τον παραπανω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μπα εγω παιδεσ δεν νομιζω να βαλουν κατι το τοσο εξυζιτημενο ωστε να μην γραψεισ ενα 13-14 ειμαι σιγουροσ....
θα δουμε παιδεσ...υπομονη....για την βασει τησ αστυνομιασ ακομα δν μου εχετε πει τιποτα.:(
ποια ειναι η γνωμη σασ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μπα εγω παιδεσ δεν νομιζω να βαλουν κατι το τοσο εξυζιτημενο ωστε να μην γραψεισ ενα 13-14 ειμαι σιγουροσ....
θα δουμε παιδεσ...υπομονη....για την βασει τησ αστυνομιασ ακομα δν μου εχετε πει τιποτα.:(
ποια ειναι η γνωμη σασ?
Φίλε μου δεν αναφέρομαι για 13-14 αλλά απο 16,5 και πάνω!Εγω νομίζω πως αν είναι να την δυσκολέψουν δεν πρόκειται να πειράξουν τον βαθμό δυσκολίας του 3ου θέματος αλλά το 4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top