Πανελλαδικές 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sstefoss

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αντε παιδια με το καλο να τελειωσουμε για να ησυχασουμε!και 28/05 acdc φυσικα!!!καλη επιτυχια σε ολους!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphnia

Νεοφερμένος

Η daphnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μακαρι και να μας βαλουν βατα θεματα..ειδικα ιστορια π τν φοβαμαι λιγακι και οσο αφορα βιολογια εκει με κατι βιοσωσερευσεις τα κανω χαλια μαθηματικα βλεπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Δεν εχει μεινει σχεδόν τιποτα!
αντε να τελειωνουμε.. :D
αν και εχω πολύ αγχος.. κτι μου λεει οτι θα πατωσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_blonde

Νεοφερμένος

Η anna_blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ελα παιδια κουραγιο...εγω ουτε θυμαμαι για ποτε ημουν στον αγιασμο,για ποτε περιμεναμε την υλη,μετα περιμεναμε τα Χριστουγεννα,μετα το Πασχα,σε λιγο την εναρξη,τα αποτελεσματα κ τελος τις βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι όντως, αυτη η χρονιά περνάει πολύ γρήγορα...Ειδικά τις 15 μέρες των πανελληνιων ούτε που θα το καταλάβετε για πότε πέρασαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μακαρι και να μας βαλουν βατα θεματα..ειδικα ιστορια π τν φοβαμαι λιγακι και οσο αφορα βιολογια εκει με κατι βιοσωσερευσεις τα κανω χαλια μαθηματικα βλεπεις...
δν ξερω αν το εχω ξαναπει αλλα....μην τρελενεστε με τα θεματα....
αν εχεισ κανει ενα σωστο διαβασμα εχεισ δει καποια πραγματα φροντ...και εχεισ και μια στοιχιωδει σοβαροτητα εκεινη την ωρα για μενα ενα 15 το εχεισ για την πλακα,,,,
και απο την αλλη απο το 2003 και μετα...πεσ μου μια χρονια που βαλαν τοσο δυσκολα σε ολα που δν 8α εγραφεσ ουτε 14,,,,
υπομονη παιδια και οχι πολλη ανχοσ....8α χασατε τσαμπα μοναδεσ...
εγω βεβαια εχω ανχοσ μην κανω καμια βλκια του τυπου...1+1=3,,,
τετιο λα8οσ...καταταλα ολα οκ!!:no1:
παμε παιδια να σκισουμε!!!και μετα εχει...WOW!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Οι τελευταίες 15 μέρες..μάλιστα!!!
Δεν ξέρω αλλά φαίνεται οτι είμαι ο μόνος εδώ μέσα που γράφει ο οποίος δεν έκανα σωστό διάβασμα όλη την χρονιά και προσπαθώ τώρα στο τέλος να σώσω αυτά που δεν έκανα όλη την χρονιά..Πολύ δυσκολο αν δεν έχεις συνηθίσει το διάβασμα...Τώρα θα πείτε ότι τα θελα και τα παθα..Σωστά!!Τα θελα και τα παθα..
Μένουν δηλαδή 15 μέρες πίεσης για μένα και μακάρι να πιάσω έστω και τα λίγα μόρια που έχει η σχολή που θέλω..
Αν υπάρχει άλλος που βρίσκεται σε παρόμοια θέση με μένα ας γράψει γτ μόνο πολύ καλούς μαθητές βλέπω..

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ-ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxvasilakosxx

Νεοφερμένος

Ο xxvasilakosxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αστραχαν κ γω μια απ τα ιδια :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorzet

Νεοφερμένος

Η zorzet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδιά καλησπέρα!μήπως ξέρει κανεις την εξεταστέα ύλη των Ομογενών?είναι η ίδια ?περιμένω απάντηση!!!άμεσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Κοιταξε στο www.ypepth.gr, μολίς βγει θα αναρτηθεί εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά για πείτε μου λίγο κατα τον νοέμβριο είχα βρει την ύλη για τις πανελλήνιες φέτος για μια φίλη που δίνει φέτος ξανά. Αλλα ακουσε λέει ότι άλλαξαν την ύλη τώρα τελευταία.

Ισχύει κάτι τέτοιο? Αν ναι μπορείτε να μου δώσετε το link που να έχει την ύλη αυτή?

Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Η φετινή ύλη βγήκε το νοεμβρη (λογικά αυτή που βρηκες)
Δεν έχει αλλάξει για φέτος,δεν ειναι υδνατον εξαλλου να την αλλαξουν 1 μηνχα πριν τις εξετασεισ, και αν αλλάξει για του χρονου, αυτο θα ανακοινωθει τον ερχόμενο σεπτεμβρη. Μην πανικοβάλλεσαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Κάτι ακόμα άλλαξαν τον τρόπο βαθμολογισεις στην έκθεση.

Η φίλη μου αυτή μου είπε πάλι ότι η έκθεση θα πιάνει 40 μόρια και οι ασκήσεις 35 απο 25.

Αυτό ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ναι, αυτό ισχύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Βασικά γενικά τι έχει αλλάξει ?

Ψάχνω το ΥΠΕΠΘ αλλα δεν βρίσκω τίποτα που να λεέι για αυτήν την αλλαγή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Οι τελευταίες 15 μέρες..μάλιστα!!!
Δεν ξέρω αλλά φαίνεται οτι είμαι ο μόνος εδώ μέσα που γράφει ο οποίος δεν έκανα σωστό διάβασμα όλη την χρονιά και προσπαθώ τώρα στο τέλος να σώσω αυτά που δεν έκανα όλη την χρονιά..Πολύ δυσκολο αν δεν έχεις συνηθίσει το διάβασμα...Τώρα θα πείτε ότι τα θελα και τα παθα..Σωστά!!Τα θελα και τα παθα..
Μένουν δηλαδή 15 μέρες πίεσης για μένα και μακάρι να πιάσω έστω και τα λίγα μόρια που έχει η σχολή που θέλω..
Αν υπάρχει άλλος που βρίσκεται σε παρόμοια θέση με μένα ας γράψει γτ μόνο πολύ καλούς μαθητές βλέπω..

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ-ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ..:)

Κι εγώ μια από τα ίδια, αλλά δεν είμαστε στην ίδια θέση γιατί έχω ήδη τελειώσει μια σχολή κι αποφάσισα να ξαναδώσω. Δεν έχω διαβάσει σχεδόν τίποτα, κι είπα ότι από σήμερα ξεκινάω εντατικά κι ό,τι γίνει. Δεν το πήρα πολύ ζεστά, αλλά νομίζω ότι αν είχα ασχοληθεί λίγο θα τα κατάφερνα, δε θέλω μεγάλο βαθμό, ίσα ίσα να είναι ο β.π. πάνω από 10. Είμαι θεωρητική και στηρίζομαι λίγο στην Έκθεση, και στη Λογοτεχνία που θελουν πιο κριτική σκέψη, και στα Αρχαία όσο κι αν είναι παράξενο, στο άγνωστο.
-----------------------------------------
Τα καρτελάκια σας τα έδωσαν από τα σχολεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παιδια δν θελω να σασ ξενερωσο αλλα δυσκολα να γραψετε πολλη καλα τωρα...
αλλα ακουστε και αυτο....εγω περσυ ολη την χρονια δν διαβασα τοσο καλα οπωσ φετοσ...Αλλα...θυμαμε εκατσα 20 μερεσ (ε ενα προγραμα οπωσ κανω και φετοσ στο οποιο διαβασο ανα δυο μερεσ ενα μαθημα...δλδ τωρα δευτερα και τριτη θα διαβασο φυσικη να την ξανακανω επαναληψη με την μονη διαφορα απο περσυ οτι στο 4ο κεφ δν ηξερα τπτ...και δν ειχα κανει και συστυματικη επεναληψη ολη τη χρονια)
αφου εκανα αυτο...εβγαλα 12000 στο 5ο....δοκιμασετο σου ευχομαι τα καλυτερα...
και γενικοσ σε οσουσ δινουν καλη επυτιχια παιδεσ!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κ εγώ άργησα αρκετά να κάνω καλό κ συστηματικό διάβασμα. Γενικά μετά απο 5 χρόνια που δεν είχα καμία επαφή με το σχολείο ( απο τότε που έδωσα για τελευταία φορά κ που ήμουν κ εντελώς διαφορετική κατεύθυνση απ'οτι τώρα, τότε τεχνολογική, τώρα θεωρητική) Πιάστηκα με το διάβασμα τον φεβρουάριο κ μόλις τώρα έχω αρχίσει να κλείνω 24ωρα πανω απο τα βιβλία κ τα τετράδια. Δεν καταφέρνω να κάνω "ποιοτικό" διάβασμα η αλήθεια ειναι. Δεν έχω ιδέα πως θα τα πάω. Έχω να δω θέματα μπροστά μου χρόνια, δεν έχω εξασκηθεί καθόλου απο διαγωνίσματα για να ξέρω πως να απαντήσω σωστά κ πως να "ελίσσομαι" στο γραπτό.Μόνο απο κάποιες προφορικές συμβουλές της καθηγήτριάς μου.
Δεν ξέρω πως θα τα παω, πραγματικά. Απλά θα προετοιμαστώ κ θα παω να αντιμετωπίσω τα θέματα ένα-ένα :)))


Εύχομαι σε όλους ΚΑΘΟΛΟΥ άγχος, αλλά ψυχραιμία. Πίστη στον εαυτό σας! Θα εξεταστούμε σε αυτά που ακούμε κ ερχόμαστε σε επαφή για αρκετούς μήνες θα έλεγα. Δεν είναι οτι δεν τα ξέρουμε. Αλλά ας μη δίνουμε τόπο στο άγχος κ στην απαισιοδοξία.

ΚΑΛΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑ ΕΠΙΤΥΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! :no1::)
-----------------------------------------
Παιδιά για πείτε μου λίγο κατα τον νοέμβριο είχα βρει την ύλη για τις πανελλήνιες φέτος για μια φίλη που δίνει φέτος ξανά. Αλλα ακουσε λέει ότι άλλαξαν την ύλη τώρα τελευταία.

Ισχύει κάτι τέτοιο? Αν ναι μπορείτε να μου δώσετε το link που να έχει την ύλη αυτή?

Ευχαριστώ:)

αν ακόμα ψάχνεις το link με την ύλη δες εδώ
https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...ies-exetastea-ylh-panelladikwn-2008-2009.html
-----------------------------------------
Βασικά γενικά τι έχει αλλάξει ?

Ψάχνω το ΥΠΕΠΘ αλλα δεν βρίσκω τίποτα που να λεέι για αυτήν την αλλαγή....

Α! κ εδώ θα βρείς τι έχει αλλάξει γενικά εφέτος :)

https://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
όλε φτάνει ο καιρός την άλλη εβδομάδα γράφουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ Γιουλια.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top