Πανελλαδικές από ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ για κάποιους που δεν μπορούν τα μαθηματικά;

Πανελλαδικές από ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ?!
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)

Κάτια23

Νεοφερμένος

Η Αικατερίνη Γουδή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πόσοι θα δίνατε πανελλαδικές από ΓΕΛ ?!
Πόσοι θα δίνατε πανελλαδικές από ΕΠΑΛ?!
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Κάτια23

Νεοφερμένος

Η Αικατερίνη Γουδή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Από ΓΕΛ ως θεωρητική ή από ΕΠΑΛ οικονομία & διοίκηση ; Ενδιαφέρομαι για κοινωνιολογία ή πολιτικές επιστήμες στην Πάντειο συγκεκριμένα.
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Όπως τα ακούω, νομίζω ΓΕΛ θεωρητική.
 

Κάτια23

Νεοφερμένος

Η Αικατερίνη Γουδή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έχω δώσει πανελλαδικές & από ενιαίο λύκειο & από επαλ από την ειδικότητα οικονομία & διοίκηση . Μήπως γνωρίζεις τιμές σε φροντιστήρια ; Είτε για ΕΠΑΛ είτε για γελ θεωρητική?!
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Από ΓΕΛ ως θεωρητική ή από ΕΠΑΛ οικονομία & διοίκηση ; Ενδιαφέρομαι για κοινωνιολογία ή πολιτικές επιστήμες στην Πάντειο συγκεκριμένα.
Από ΕΠΑΛ θα έδινα εγώ! Ο λόγος; Ευκολότερα μαθήματα!
Τα μαθηματικά στο ΕΠΑΛ είναι πρακτικά στατιστική που θα έχεις και στις σχολές που είσαι οπότε θα έχεις ήδη μια προεργασία...
Έχεις και το ΑΟΘ το οποίο ίσως το συναντήσεις σε μικρό βαθμό στη σχολή(έχω ακούσει πως κάνουν κάποια εισαγωγικά στα οικονομικά στη κοινωνιολογία)
Απο ΓΕΛ τώρα που να μαθαίνεις-αρχαία-ιστορία κλπ εξάλλου αυτά θα τα συναντήσεις ελάχιστα έως και καθόλου στη σχολή σου,ειδικά τα λατινικά είναι ΑΧΡΗΣΤΑ εντελώς!!
 

Κάτια23

Νεοφερμένος

Η Αικατερίνη Γουδή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν ξέρω δυστυχώς έχω ελλείψεις στα μαθηματικά . έχω δώσει & από επαλ & από ΓΕΛ... Ειδικά από επαλ μου φαίνονται πακέτο
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Έχω δώσει πανελλαδικές & από ενιαίο λύκειο & από επαλ από την ειδικότητα οικονομία & διοίκηση . Μήπως γνωρίζεις τιμές σε φροντιστήρια ; Είτε για ΕΠΑΛ είτε για γελ θεωρητική?!
Όχι, γνωρίζω πάντα μόνο πόσα παίρνω εγω😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top