Πανελλήνιος διαγωνισμός αρχαίων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά, ποιος πήρε μέρος φέτος στον διαγωνισμό τον Μάρτιο; Αν κάποιος πήρε, σας παρακαλώ πείτε μου πότε θα βγουν τα αποτελέσματα και πότε θα ξέρουμε πώς γράψαμε και αν προκρινόμαστε.
Έχω αρχίσει να ανησυχώ, γιατί όταν έγραψα, είχα πολλά καλά προαισθήματα και αισθανόμουν πως έδινα ένα γραπτό του 19, αλλά αργούν τα άτιμα τα αποτελέσματα και λέω μήπως έπρεπε να είμαι λίγο πιο ταπεινή.. =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γιατί δεν μπαίνεις στο ίντερνετ να δεις?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5ugar

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εμάς κανένας δεν μας ενημέρωσε για τα αποτελέσματα. Ούτε στο internet βρήκα κάτι σχετικό και κυρίως ούτε καν στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας αν και δεν είμαι σίγουρη αν για αυτό τον διαγωνισμό έχει ευθύνη το Υπουργείο. Μήπως γνωρίζει κάποιος που είναι κρυμμένα αυτά τα αποτελέσματα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εμάς κανένας δεν μας ενημέρωσε για τα αποτελέσματα. Ούτε στο internet βρήκα κάτι σχετικό και κυρίως ούτε καν στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας αν και δεν είμαι σίγουρη αν για αυτό τον διαγωνισμό έχει ευθύνη το Υπουργείο. Μήπως γνωρίζει κάποιος που είναι κρυμμένα αυτά τα αποτελέσματα ;

Πάνω στην προκήρυξη που είχαν στείλει στα σχολεία, έλεγε πως η διόρθωση θα γίνει τον Απρίλιο και τα αποτελέσματα θα σταλούν την πρώτη εβδομάδα του Ιουνίου. Εδώ είναι η προκήρυξη: https://dide-v.thess.sch.gr/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=1613&Itemid=71 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikodim14

Νεοφερμένος

Ο nikodim14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια τα αποτελεσματα του διαγωνισμου βγηκαν.Εμενα παντως μου ηρθε χαρτι στο σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top